‘محدودیت های صادرات’ ما جلوگیری هواکش از رسیدن به باربادوس — اما شهروندان سوال تاکتیک

COVID-19 ماسک; تصویر توسط Prachatai در فلیکر; CC BY-NC-ND 2.0.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

در میان COVID-19 همه گیر اقتصادی نیاز به دسترسی بحرانی لوازم پزشکی مانند تست کیت حفاظت فردی تجهیزات و فن — آنجا که می شود وارد شده است.

با عجله به امن منابع باعث شده است تا حرکت های قدرتمند دولت مانند ایالات متحده آمریکا که اخیر محدودیت در مورد چنین تجهیزات برانگیخت ،

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 5, باربادوس’ وزیر بهداشت و سلامتی, سرهنگ جفری Bostic گفت: (در 33 دقیقه در جدول زمانی) که 20 هواکش محدود برای باربادوس شده بود “تصرف در ایالات متحده است.”

او از ارائه جزئیات بیشتر.

وجود دارد در ابتدا برخی از سردرگمی در مورد اینکه آیا این پنکه در سوال شد همان ماشین هایی که اهدا شده بود توسط Barbadian متولد ستاره پاپ ریحانا, اما بعدها تایید کرد که این های مختلف دسته ای.

با وجود عقب نشینی وزیر Bostic داشت که باربادوس به حال به اندازه کافی هواکش برای پاسخگویی به جزیره زمان تقاضا (شمارش نیست بیش از 150 امن از انواع دیگر منابع) — و این که دولت تا به حال یک “باز چک” برای خرید بحرانی منابع.

این جزیره در حال حاضر حدود 48 در دسترس هواکش; به عنوان از آوریل 5 تنها در سه کشور 56 COVID-19 بیماران نیاز به استفاده از آنها.

با وجود این حرکت به نوار صادرات از هواکش به پایین رفتن نیست به خوبی با کارائیب شهروندان:

دفاع آمریکا تولید عمل

در حالی که وجود داشته اند اعمال انسان دوستی در طول COVID-19 pandemic (چین مثلا اهدا هزاران نفر از کیت های آزمایش به ترینیداد و توباگو) چنین انسانی حرکات counterbalanced توسط چه برخی از آنها تفسیر به عنوان اعمال خودخواهی.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو مثلا تهدید به اقدامات تلافی جویانه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تاریخ 2 آوریل سال 2020 گزارش دستور بهداشت و درمان تولید کننده تجهیزات 3M به توقف صادرات آن از ماسک محافظ به کانادا و امریکا لاتین.

دولت آمریکا قادر به انجام این کار با تحریک دفاع تولید عمل می کنند که در علاوه بر این به اجازه وزارت امنیت داخلی و سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای تضمین هر گونه لوازم پزشکی آن را بداند لازم است — همچنین می توانید از نیروی بخش خصوصی و تولید کنندگان به دولت اولویت زمانی انجام سفارشات.

3M اما به عقب رانده و گفت که بستن بر صادرات به “مخالف” اثر و گسترده انسانی عواقب.

چند کشور دیگر نیز ابراز نگرانی در مورد ایالات متحده رویکرد برخورد با COVID-19 منابع.

حتی ما در بیمارستان گزارش شده است که ماموران فدرال شده اند “تصرف سفارشات” پزشکی و کارکنان شکایت در مورد عدم شفافیت در اطراف روند.

دولت آمریکا می گوید از آن است که استفاده از اطلاعات مبتنی بر رویکرد به تعیین که در آن منابع باید بروید.

شد ‘تصرف کردند’ کلمه حق?

مدت کوتاهی پس از باربادوس وزیر بهداشت گفت در کنفرانس مطبوعاتی خود او رفت و رکورد نشان می دهد که “‘توقیف نشده است ممکن است کلمه درست”. او توضیح داد: “آن را با محدودیت های صادرات قرار می گیرد در موارد خاص.”

برای روشن شدن آنچه این محدودیت ها مستلزم جهانی صدای رسیده به باربادوس سرویس اطلاعات دولت که اشاره ما سوال یک نماینده از وزیر; در زمان انتشار شده است وجود دارد هیچ پاسخ.

باربادوس دولت اعلام نکرده که چگونه آن را برنامه ای برای پاسخ اما بحث در حال بنا به گزارش ها در حال حاضر بین باربادوس وزارت امور خارجه و سفارت ایالات متحده.

در مارس 9, اما, باربادوس امروز گزارش داد که افسر امور عمومی در سفارت آمریکا لری مجسمه گفت: دفتر او تا به حال “دریافت هر گونه به روز رسانی از دولت باربادوس, در مورد حادثه به اتهام.”

سفارت می گوید که در انتظار آن جزئیات در سفارش به ادامه کار با این کشور در شکست COVID-19.

یک فرصت برای کارائیب نوآوری ؟

این حادثه متوقف نمی مردم از برچسب زدن ما تاکتیک های مدرن روز دزدی دریایی:

سفارت آمریکا سخنگوی مجسمه نیز وزن در این “مایه تاسف” جنبه ای از این روایت نشان می دهد که آن را “در حال انتشار توسط برخی افراد و سازمانها به تقسیم جامعه بین المللی”:

وجود دارد هیچ چیز مهم تر در حال حاضر از جامعه بین المللی گرد هم آمدن و آن دسته از افراد و سازمان هایی که در حال ترویج یک روایت از تقسیم انجام می دهند شهروندان کشورهای خود و دیگر کشورهای زیانی.

Facebook کاربر دیوید Coulthrust اما دیدم یک فرصت برای منطقه کارائیب:

می تواند بسیار درخشان مهندس در باربادوس را هواکش? من پیشنهاد می کنم ما در حال حاضر عمل. می تواند UWI [دانشگاه غرب هند] قبول این چالش ؟

این حرکت نمی تواند بدون سابقه به عنوان یک کاربر توییتر مراقب بود که به مردم یادآوری کند:

یکی جامائیکا دانشمند به عنوان مثال گزارش شده است که در انتظار ثبت اختراع تصویب شاهدانه بر اساس دارو برای کمک به درمان COVID-19 علائم.

نومیدانه در برابر بسیاری از دولت های منطقه هستند قطعا به این امید که درس COVID-19 خواهد بود که “ممکن است حق است:”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>