توسط الیزابت کوهن و جان Bonifield | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال وضع تقصیر را به گردن دولت اوباما برای کاهش جدید تست تشخیصی اما یک سناتور جمهوری خواه و یک آزمایشگاه ارتباط گفت: این درست نیست.

“دولت اوباما تصمیم بر تست که معلوم شد بسیار مضر به آنچه ما در حال انجام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک جلسه پرداختن به شیوع کروناویروس. “و ما undid که تصمیم چند روز پیش که تست می تواند بسیار سریع تر و دقیق مد.”

دستیار سناتور. لامار الکساندر R-تنسی گفت که دولت اوباما هیچ گونه تغییر حکومت. دستیار تیلور Haulsee گفت: دولت اوباما را پیشنهاد می کنند که غذا و دارو باید نظارت بیشتر بر تصویب تست های تشخیصی را از طریق رفتن.

“وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است قابل تنظیم مقررات اصلاحات از تشخیص توسط کنگره تصویب,” Haulsee گفت.

الکساندر به عنوان رئیس مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی در حالی که این تغییرات بودند در نظر گرفته در طول دولت اوباما.

یک کارشناس سیاست در انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه موافقت با Haulsee را ارزیابی.

وقتی پرسیده شد که در مورد تهمت اظهارات پیتر Kyriacopolous رئیس سیاست افسر در این ارتباط گفت: “ما مطمئن هستیم که آنچه قانون است که اشاره شده است.”

او اضافه کرد که “وجود علاقه شدید از FDA به دنبال مقررات آزمایشگاه-طراحی و توسعه آزمون در طول دولت اوباما اما این هرگز رخ داده است. FDA انجام بسیاری از کار بر روی این اما هرگز یک حکومت نهایی که بیرون آمد از همه که کار می کنند.”

کاخ سفید را ارائه نمی دهید وقتی که به خواسته توضیح دهد که چرا رئیس جمهور گفت: آن بود که اوباما در دوران تصمیم گیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im