کارشناسان آدرس دلوت را نامتجانس محله امید به زندگی

آمار منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در سال 2018 در تقابل 69 سال به طور متوسط امید به زندگی در لینکلن پارک با 90 سال به علاوه در دولوت را وودلند محله.

که از شرق و غرب در طول عمر تقسیم نشده ذوب دور در سال های اخیر با توجه به تریسی Bibelnieks استادیار در دانشگاه مینه سوتا دلوت را Swenson دانشکده علوم و مهندسی.

“این واقعیت مایه تاسف است که بر اساس کاری که انجام شد از سرشماری سال 2000 تا به امروز کسانی که امید به زندگی در واقع تغییر نکرده. ما هنوز هم از دیدن تفاوت قابل توجهی امید به زندگی در بین جوامع ما,” او گفت:

“در واقع بالاترین امید به زندگی است که شما می توانید در غرب دلوت/لینکلن پارک/Denfeld منطقه است که زیر بالاترین امید به زندگی است که شما می توانید در شرق دلوت در Congdon و Lester پارک مناطق” Bibelnieks گفت.

دلوت هیچ دورافتاده با توجه به Janelle Waldock معاون رئیس جمهور از جامعه سلامت و عدالت در سلامت را به صورت صلیب آبی و سپر آبی در مینه سوتا. او در توضیح چشمگیر شکاف در بهداشت مستند بین ثروتمند و کمتر-محله های مرفه در شهرستانها در سراسر کشور.

سالم و کمتر سالم جمعیت اغلب بتراشیم با ویژگی خاص Waldock اشاره کرد. “کسانی که بی عدالتی بسیار به وضوح کشیده شده در اطراف خطوط از نژاد درآمد که در آن شما زندگی می کنند گرایش جنسی و هویت جنسیتی و عوامل مانند این که” او گفت:.

“من فکر می کنم که این بی عدالتی و این شکاف بدتر شده که بهتر نشده است در طول زمان,” او گفت:. “من فکر می کنم که از یک روند چشم انداز این شکاف را بدست عمیق تر است.”

یکی دیگر از روزنامه نگار, جودی, نرم و صاف, موسس و مدیر عامل شرکت Ecolibrium 3 گفت: “من واقعا به دنبال به جلو به این گفتگو زیرا چیزی که ما همیشه در تلاش برای کشف کردن است: چه اهرم هایی که ما می تواند به جلو برای تغییر این وضعیت نه تنها به درک آن” Slick گفت.

“بحث ما اغلب در مورد این شرق/غرب تقسیم, اما, نیز وجود دارد, اقتصادی, طبقه بندی است که رخ می دهد به عنوان شما بروید تا تپه” Slick گفت و اشاره کرد که برخی از این شهر قدیمی ترین سهام مسکن واقع شده است و نزدیک به اسکله. منازل مسکونی در این مناطق بیشتر احتمال دارد که شامل رنگ سرب یا به رنج می برند و گاهی اوقات-کپک زده زیرزمین

نرم و صاف کردن پیشنهاد هدفمند صفحه اصلی بهبود تلاش ها در این مناطق می تواند پرداخت بزرگ بهداشت عمومی سود سهام.

“بیایید نکنید که دسترسی به مواد غذایی سالم,” دکتر گفت: پائولا Thermuhlen رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا, Duluth, پردیس” با اشاره به عدم وجود فروشگاه های مواد غذایی در بخش های خاصی از دلوت.

در حالی که گام برای بهبود بهداشت عمومی است قابل ستایش هدف Waldock گفت: این همچنین باعث می شود از نظر اقتصادی.

“من در این کار به دلیل این است که یک عدالت اجتماعی مسئله کاملا. اما اگر وجود دارد مردمی که نمی پرشور در مورد است که شاید ما می توانیم آنها را به فروش در هزینه اقتصادی برای کشور ما به ملت ما از این بی عدالتی است که ما در سلامت ناشی از بسیاری از این عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت,” او گفت:.

Waldock گفت که او بخشی از یک مطالعه نشان داد: “در مینه سوتا به تنهایی هزینه های سلامت بی عدالتی است محافظه کارانه $2.26 میلیارد دلار است.”

Bibelnieks گفت: یک گروه از محققان با استفاده از همان روش به دولوت. “بنابراین ما تا آنجا که ناخالص اعداد. فکر می کنم از آن را مانند مالیات خود را. بنابراین این چیزی است که من را, اما پس از آن شما مجاز کسر. بنابراین قبل از کسر دلوت از دست می دهد $8.1 میلیون در سال. که یک ناخالص شماره و باید آن را با تخفیف برای برخی از مراقبت های پیشگیرانه است که مردم برای دسترسی به, مزایای مدیکر و غیره و روش های مختلف استفاده می شود توسط دولت است. اما در یک سطح ناخالص قبل از کسر — $8.1 میلیون نفر سالانه به دلیل سلامت نابرابری اجتماعی و جمعیتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>