هیجان زده در مورد Heliot راموس? غول چشم انداز به شما می دهد به هر دلیل در بهار دوم آموزش بازی

SCOTTSDALE, Ariz. — آن را برای بحث چه بود و بیشتر به یاد ماندنی در مورد Heliot راموس’ خانه اول اجرا در عمده-لیگ برتر بهار آموزش بازی: شوت خود را در واکنش به آن و یا پذیرش او غول ستاره شرق پس از او به پایان رسید گرد کردن پایگاه های.

20 سال سابق در دور اول پیش نویس انتخاب راه میانه در fastball به خوبی بر روی berm در سمت چپ-مرکز زمینه. پس از برخاستن راموس تماشا برای یک لحظه به آرامی شروع به صدای یورتمه رفتن اسب و به بت ظریف تلنگر پایین اول خط پایه. زمانی که او با عبور صفحه اصلی همکار بالا چشم انداز جوی بارت در انتظار او بود با آغوش خرس.

“او سزاوار به اینجا (در-لیگ کمپ) در این سال, اما بدیهی است که همه چیز اتفاق می افتد — فهرستی از دلایل هر چه” بارت گفت. “اما او خیلی بهتر است و او یک جهنم از یک بازیکن است. او مقدار زیادی از پاپ.”

این فقط یکی از تعداد انگشت شماری از برجسته (و یکی lowlight) در راموس’ بهار دوم آموزش بازی بیش از جزئی-لیگ اردوگاه.

راموس’ شب نمی توانید به مانند یک شروع قوی. در اول خود را در بت رشته کوه های راکی استارت آنتونیو Senzatela فلفلی او را با سه مستقیم curveballs. او در چرخش و از دست رفته — بد — در هر سه یادآوری هر کس از نقطه ضعف اصلی خود را در سه جزئی-لیگ فصل است.

پس غول صرف پلاک 19 کلی انتخاب او در سال 2017, راموس اتحاد whiffed در 26.3 درصد از بشقاب خود را ظاهر. Kapler گفت: آنها در حال کار بر اصلاح رویکرد خود را — برای صبر خود را زمین نمی نوسان در اوراق و راموس’ پیشرفت مشهود بود و حتی به عنوان بازی رفت.

در چهارمین او یک فرصت برای نشان دادن بازوی خود را بیش از حد. بر پایه آمار به حق دانیل مورفی گرد سوم و تا به حال چشم خود را بر روی صفحه اصلی. تا زمانی که راموس به هر طریقی یک پرتو لیزر به بشقاب رسیدن به بارت در یک هاپ برای حفظ مورفی 90 فوت دور.

بعدی خود را در بت راموس در زمان دو زمین در گوشه ای به کار و راه خود را به یک hitter وظیفه شمارش قبل از کارلوس استوز فرستاده که بد بخت fastball به راموس’ wheelhouse.

“من فکر می کنم وجود دارد ملموس و تنظیم” Kapler گفت. “گاهی اوقات کلید برای یک جوان hitter وظیفه است که توانایی برای ذخیره کردن چرخش. واقعا انتخابی بودن در زمینهای که شما پس از. او در یک fastball و سوار است که بسیار خوب است.”

اگر ما آموخته است که هر شب جمعه راموس می توانید خمیر fastball. این offspeed چیزهای ؟ خوب شاید او می تواند استفاده از برخی از زمان در دو و سه گانه-A در این فصل است.

راموس بعد از همه این است که تنها 20 سال داشت. غول پیش نویس او را از دبیرستان زمانی که او فقط 17. در هر سطح او با بازی او شده است حداقل سه سال پایین تر از میانگین سن از رقابت خود را. هنگامی که او در اواخر فصل callup به ریچموند که فاصله بیش از پنج سال است.

جایی که راموس است که انتظار می رود برای شروع سال 2020 فصل است. اما اگر استعداد خود را تولید و صعود سریع از طریق افراد زیر سن قانونی تا کنون شمارش برای هر چیزی که به خوبی آن را نمی کند? — انتظار می رود او را به دیدن ساکرامنتو تا پایان سال است.

هفته گذشته رئیس جمهور از بیس بال عملیات Farhan زیدی نمی رد کردن احتمال راموس ساخت اولین خود را در Oracle پارک قبل از تولد 21 (او تبدیل 21 یک هفته پس از فهرست اسامی گسترش به 28 بازیکن در ماه سپتامبر).

“ما تا به حال بچه ها در سال گذشته کار راه خود را از طریق دو تا سه سطح در لیگ کوچک” زیدی گفت. “این قطعا چیزی است که او می تواند انجام دهد.”

Kapler برای خود نمی خواهم به حدس و گمان — به خاطر خود یا راموس’.

“البته این که بزرگ و اهداف بلند اما ما به ماندن متمرکز در این مرحله است که درست در مقابل ما” Kapler گفت. “برای راموس امشب بود که با داشتن یک بازی خوب و نشان دادن استعداد خود را.

“این یک جای خوب برای شروع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر