سابق دانشگاه تگزاس مربی می شود 6 ماه برای پذیرش کلاهبرداری

توسط Nate ریموند | ایسنا

بوستون – سابق تنیس مردان سر مربی از دانشگاه تگزاس در آستین محکوم شد روز دوشنبه به مدت شش ماه در زندان پس از اعتراف او پذیرفته $100,000 در رشوه به عنوان بخشی از یک گسترده آمریکا پذیرش کالج طرح تقلب.

مایکل مرکز, 55, دوم, مربی تیم به محکوم برای نقش خود را در بالا مشخصات پذیرش کالج رسوایی که در آن ثروتمند پدر و مادر به دنبال برای کمک به کودکان خود را به دست آوردن ورود به دانشگاه از طریق رشوه و آزمون ورودی ،

ایالات متحده منطقه قاضی ریچارد استرنز کاهش یافته است مرکز درخواست برای یک غیر حکم زندان گفت: رفتار خود را تا به حال impugned عمومی اعتماد به نفس در تمامیت آنچه که باید بر اساس شایستگی پذیرش کالج سیستم.

“این یک مورد که در آن جامعه است علاقه مجازات” Stearns گفت.

دادستان تا به حال به دنبال یک جمله کوتاه برای مرکز نسبت به او ممکن است در غیر این صورت در مواجهه با استناد به همکاری خود را در حال انجام تحقیقات لقب “عملیات Varsity Blues.”

که کاوشگر است از ماه مارس منجر به اتهام علیه 53 مردم در این مورد از جمله “خانه کامل” بازیگر Lori Loughlin که در حال مبارزه با اتهامات و “زنان خانه دار ناامید” ستاره Felicity Huffman که محکوم شد در سال گذشته به 14 روز در زندان پس از شفاعت از گناه.

به عنوان بخشی از دوران محکومیت خود را مرکز نیز باید جریمه $60,000. در دادگاه مرکز عذرخواهی خود را برای انجام گفت که او “هرگز چیزی شبیه به این است.”

مرکز التماس گناه در ماه آوریل به اتهام توطئه مربوط به رشوه که دادستان گفت: او در زمان به کمک یک پدر ثروتمند امن پسرش پذیرش در مدرسه به عنوان جعلی تنیس استخدام.

پدر یک مشتری از کالیفرنیا پذیرش کالج مشاور ویلیام “ریک” خواننده که دادستان ها می گویند دریافت 25 میلیون دلار از ثروتمند پدر و مادر به رشوه مربیان و مدیران دانشگاه در مدارس نخبگان از طرف آنها.

خواننده التماس گناه در ماه مارس 2019 در همان روز که مقامات رونمایی از اتهامات عنوان شده علیه مرکز و بسیاری از دیگر متهمان است و از همکاری با تحقیقات.

دادستان گفت: خواننده با هواپیما به آستین در سال 2015 و به مرکز $60,000 نقدی در ازای تعیین مشتری خود را به عنوان یک تنیس استخدام, حتی اگر او تا به حال محدود تنیس را تجربه کنند.

دادستان گفت که او پذیرفته شده یکی دیگر از $40,000 در رشوه به کارگردانی دانشگاه تگزاس تنیس برنامه به عنوان کمک های مالی. (گزارش شده توسط Nate ریموند در بوستون; ویرایش توسط ریچارد چانگ)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر