Ex-قوانین و مقررات: همکاران با کودکان به عنوان یک معامله بسته

س: من با شوهرم چهار سال این ازدواج تنها یک. ما به همراه خانواده های ما — اما یک مشکل وجود دارد. من دو دختر دارم و او دارای سه دختر به علاوه یک پسر است که متولد شد به همسر سابق خود را به عنوان یک نتیجه از تقلب. آنها اقدام به آشتی و شوهرم تصمیم به بالا بردن پسر به خود, اما آنها در نهایت طلاق. پسر در حال حاضر 6 سال است.

مشکل من این است که من با داشتن دشواری های افراطی پذیرش این پسر بچه به زندگی من. زمانی که او بازدیدکننده داشته است من احساس می کنم که ما در حال تماشای شوهر همسر سابق و پسر. به مسائل بدتر در حال حاضر من مشکل پذیرش هر یک از شوهر و فرزندان. شوهر من بسیار عصبانی است با من و من می توانم احساس او را کشیدن دور. من احساس می کنم مثل یک فرد وحشتناک و من نمی خواهم یکی دیگر از طلاق است. چه خوب ex-قوانین و مقررات?

یک: به طوری که اغلب مردم تعهد خود را به یکی دیگر در حالی که مخفیانه پناه دادن به اصحاب فکر است که یک بار آنها را که تعهد آن خواهد شد کار خود را. به ندرت فراموش خشم یا animosities کار خود را. آنها معمولا بزرگتر و بیشتر آشکار هنگامی که خطاب نیست و یا در ریشه بدبختی رابطه و یا دلیلی برای شکستن. من نمی توانم تصور کنید که این احساسات جدید. شما باید خطاب به این همه قبل از ازدواج.

با که در ذهن من تعجب خود را دور کشیدن. او احتمالا بسیار نا امید. اما در دفاع از خود آن را همیشه آسان نیست برای ساخت یک پیوند با فرزند خوانده. آنها می تواند نگرش ما را دوست ندارم نگه داشتن تعلقات به دیگران ما مهم نیست و می تواند یک یادآوری ثابت است که ما شریک شد و یک بار صمیمی با شخص دیگری. که چالش شما قبول می کنید زمانی که شما ازدواج با کسی که با کودکان است. شما نمی توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید — “من این را دوست دارم اما نه آن یکی.”

همکاران با کودکان به عنوان یک معامله بسته. اگر شوهر خود را احترام این کودک به عنوان پسر خود را, سپس او نه تنها از نظر روانی و عاطفی بلکه از نظر قانونی. قوانین متحده مگر در مواردی خاص وجود دارد قضاوت شده توسط دادگاه اگر یک کودک متولد شده است وقتی کسی ازدواج کرده است, مادر شوهر, پدر کودک است.

آن را برای تلفن های موبایل مانند شوهر خود ایستاده ، او با قرار دادن این پسر بچه برای اولین بار و نه سرزنش او برای مادرش بی احتیاطی. که نمونه. نگرش خود را است. اگر شما آن را تغییر ندهید دشمنی شما هاربر برای این کودک در نهایت رنگ هر جنبه ای از رابطه شما و آن دشوار خواهد بود برای با هم ماندن.

این چیزی است که من به شما پیشنهاد می دهیم. آن را برای تلفن های موبایل ساده اما آن را نمی. (من از تجربه صحبت می کنند.) هر بار که یک فکر منفی به ذهن تان می آید در مورد این کودک بلافاصله آن را تغییر دهید به یک مثبت است. به جای مسکونی بر روی این واقعیت است که او نمی بیولوژیکی خود را از شوهر و فرزند چیزی نگاه مثبت او به ارمغان می آورد به خانواده خود را.

اگر شما نگه دارید به این طرز فکر در نهایت شما پیدا کنید که شما دیگر خشم او به خاطر شما هاربر هیچ بیمار افکار در مورد او. چه مدت طول خواهد این را ؟ می تواند روز می تواند در سال است. تبدیل شدن به یک bonusfamily یک شبه اتفاق نمی افتد, اما زمانی که خود را stepkids دریافت می شود و یک شب زمانی که هیچ کس دیگری در اطراف آنها به شما بگویم که چقدر آنها با قدردانی از همه شما برای آنها انجام می شود, از آن خواهد شد همه به ارزش آن.

شما می توانید به کسی که این کودک دارد در خصوص بالا می رود و به برای مشاوره و آسایش و یا شما می توانید به کسی که باعث می شود او درد اضافی. ایجاد حق انتخاب. که خوب ex-قوانین و مقررات.

جن استون نویسنده “Ex-قوانین و مقررات برای پدر و مادر: خوب رفتار بعد از طلاق یا جدایی” و بنیانگذار جایزه, خانواده, bonusfamilies.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>