Ex-49er اریک رید می شود منتشر شده توسط Carolina Panthers

اریک رید سابق 49ers Pro کاسه ایمنی که در زمان زانو برای پیوستن به khezri در اعتراض به بی عدالتی های اجتماعی شد شگفت انگیزی منتشر شد شنبه توسط Carolina Panthers.

رید را انتشار می آید نزدیک به یک سال پس از او امضا سه سال $22 میلیون فرمت با Carolina که همچنان در حال پاکسازی آن را به عنوان بازسازی تحت مربی جدید مت Ruhle. پلنگ که همچنین به تجارت و یا آزادی حق رای دادن کارفرمایی گیری نیوتن را متحمل خواهد شد $5 میلیون ضربه در مرده پول نسبت به حقوق و دستمزد خود را کلاه با انتشار رید بود که مجموعه به کسب درآمد $8 میلیون در سال 2020 است.

اریک رید (AP فایل عکس)

رید احساس خود را صریح حمایت از Kaepernick از جمله در نظر گرفتن زانو در کنار او در طول سرود ملی نقش خود را در مشکل پیدا کردن یک تیم جدید پس از خروج از 49ers در پایان فصل 2017. او در زمینه تبانی شکایت علیه لیگ اما امضا شده با Carolina چهار هفته به 2018 فصل است.

با اینحال رید در نظر گرفته شد تاثیر مثبت در Panthers رختکن داد و با تشکر از همه کسانی که او را حمایت در کارولینای.

“این یک لذت Carolina!,” رید گفت: روز شنبه در توییتر. “من لذت می برد زمان من و حمایت من از طرفداران رسانه های تیمی و کارکنان وجود دارد یاد می شود. به دنبال به جلو برای پیشبرد زندگی حرفه ای من در شهر دیگری!”

برای کسانی که بدانم اصلا انتظار یک مراسم برای رید با 49ers که بیش از مجموعه ای در ایمنی به خصوص پس از Jimmie بخش امضای مجدد. سان فرانسیسکو نیز استارت Jaquiski Tarrt و برخی از جوان دفاعی backfield گزینه های مانند Marcell هریس Tarvarius مور و D. J. نی.

اگر چه رید به پایان رسید با یک حرفه ای-بالا 130 پردازد و رهبری NFL safeties با 97 انفرادی پردازد و عملکرد خود را در سال 2019 نبود موفقیت با توجه به تجزیه و تحلیل ترافیک.

از 71 مقدماتی NFL safeties در سال 2019 تنها دو امتیاز شد بدتر طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. همچنین هیچ ایمنی بالاتری رهگذر امتیاز در حالی که هدف از رید را 148.8 رتبه مجاز با توجه به PFF.com. او مجاز 46 جلب خارج از 58 اهداف 592 متری هفت touchdowns و تا به حال هیچ interceptions.

هنوز رید به پایان با یک حرفه ای-بهترین چهار کیسه طول Panthers’ ناامید کننده 5-11 فصل است که فرود آمد و آنها را در NFC جنوبی انبار.

پلنگ در حال انتظار برای پیدا کردن رید را جایگزین قوی ایمنی از طریق منطقی قیمت عامل رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>