‘هر کس می خواهد برای پیدا کردن عشق’: در سن دوستیابی برنامه های مینه سوتا دلال یا دلاله ازدواج فراهم می کند یک رویکرد شخصی تر

او خط باز است که همیشه همان: “سلام من اریکا. من یک دلال یا دلاله ازدواج. آیا شما تنها هستید؟”

Fultz, 45, از, Stillwater, حرفه ای دلال یا دلاله ازدواج. او شرکت اریکا سوزان Fultz متخصص در تطبیق مردان و زنان در 40s و 50s.

اگر مردم او روش تک و مایل Fultz را اضافه کنید و آنها را به شرکت پایگاه داده. او به جمع آوری نام و اطلاعات تماس از حدود 6,500 تک آهنگ; ترین نیست مشتریان پرداخت اما در حال حاضر به تنظیم شود.

“من هیچ شرم در بازی من وقتی که من سراغ” Fultz گفت: در مصاحبه اخیر خود در هتل کرازبی در مرکز شهر Stillwater که گاهی اوقات به عنوان او عملا ، “دختر من رگ به رگ مچ پا خود را و من نزدیک ارتو در Tria. او ازدواج کرده بود; او نمی تواند پوشیدن یک حلقه. مریم کاملا زیر میز. او مانند, ‘شوخی می کنی؟’ من, مانند, ‘چه ؟ عشق هرگز استوار است.’ “

با روز ولنتاین نزدیک شدن و عشق در هوا یکی از این کشور مهمترین کارشناسان در خواستگاری نشست به بحث در مورد کسب و کار خود و ارائه مشاوره.

بله هر کس با یک تلفن همراه دسترسی به سایت های دوستیابی آنلاین مانند آتش زنه ، Match.com و Bumble Fultz گفت: اما مشتریان خود را به “طلب تر تجربه شخصی.”

این نرم افزار دوستیابی هستند “بسیار غیر شخصی” او گفت:. “این یک سفارش-up نوع از چیزی. شما باید این منو و سپس شما کش رفتن خود را انتخاب. آنها نه مردم دیگر; آنها فقط ضربه تند وشدید زدن با انگشت ضربه تند وشدید زدن و آنها حتی توجه. این یک جریان ثابت. هیچ کس تا کنون سرمایه گذاری در هر یک از دیگر.

“من با کسی که به تازگی او را زیبا و دلفریب, در اواخر 30s حرفه ای — و او گفت:” اریکا رفتم سرهم بندی کردن و من تا به حال یک هزار پیام در صندوق پستی من بیش از آخر هفته. یک هزار! که می تواند مدیریت آن ؟ آن را قریب به اتفاق قربانیان.”

Fultz کاملا دامپزشکان از مشتریان بالقوه منطبق است. او سابقه چک اسهال دادگاه پرونده و انجام در شخص مصاحبه.

او دوست دارد برای دیدار با پتانسیل مسابقات در رستوران ها و قرار دادن آنها را به آزمون به عنوان به زودی به عنوان آنها رویکرد است. “آیا آنها را از تماس با چشم?” او گفت:. “آیا آنها برای باز کردن درها ؟ چگونه آنها را درمان کارکنان؟”

Fultz با این نسخهها کار در حدود 15 تا 20 پرداخت مشتریان در یک زمان. شش ماه عضویت شروع می شود در $8,800 اما می تواند هزینه تا آنجا که $15,000 اگر یک مشتری نیاز به توجه بیشتر, او گفت:. “این یک سرمایه گذاری است. شما باید مایل به سرمایه گذاری در خود و آینده خود را.”

این هزینه شامل طولانی مشاوره با Fultz, مد, مشاوره, نکات آرایشی و زیبایی حرفه ای عکس.

“من اعتماد مربی و مشوق” او گفت:. “اگر وجود دارد چیزی است که کار نمی کند خود را با بهترین دوستان شما واقعا نمی خواهید به شما بگویم. آنها می خواهم به شما خوشحال می شود. من می خواهم به مجموعه ای از مشتریان برای رسیدن به موفقیت وجود دارد چیزی است که من می بینم من قطعا آن اشاره. مردم در حال استخدام من به صداقت با آنها و برای کمک به آنها در پیدا کردن عشق است.”

به منظور پیدا کردن عشق و مشتریان باید با زندگی خود را با توجه به Fultz.

“اگر شما به خودتان و با خودتان خوشحال وجود دارد هیچ راهی که من می تواند هر نوع بازی که در حال رفتن به محل کار. تا کنون,” او گفت:.

Fultz سپس نوبت به فیزیکی و پیشرفت های لوازم آرایشی و بهداشتی.

“نگاه خوب و احساس خوب,” او گفت:. “تو را در بهترین نور است. … شما را به نشان می دهد که شما مایل به در بود وجود دارد.”

Fultz ایجاد Pinterest تخته برای مشتریان خود و “پین” ایده ها برای مدل مو و رنگ مو و لباس و روکش دندان در تالار دیجیتال سایت.

هیئت مدیره او ساخته شده برای یک مینیاپولیس مشتری نشان داد عکس زنان با لایه لایه مو; که در اوایل 40s کوتاه موهای قهوه ای و چتری Fultz گفت. “من می خواهم او را به رشد کردن موی چتری او قرار داده و برخی از لایه ها در آن وجود دارد قرار داده و در برخی از برجسته. … آن را ساده و ساده تغییر دهید.”

در مصاحبه اولیه با مشتریان بالقوه Fultz می پرسد اگر آنها باز به بازخورد و پیشنهادات. “اگر شما نمی شما می دانید که نوع شکست هدف” او گفت:. “چرا شما را به یک مربی شخصی در ورزشگاه اگر شما نمی خواهید به دنبال توصیه؟”

در میان Fultz پیشنهادات و انتقادات: بدون ادای سوگند. بدون جویدن با دهان خود را باز. نشان نمی دهد بیش از حد پوست است. لازم نیست که بیش از سه نوشیدنی در یک تاریخ. آیا بیش از حد سریع حرکت جسمی است.

Fultz مشتریان تضمین شده حداقل سه نفر در طول تاریخ هر شش ماه جلسه, اما آنها اغلب در تاریخ های متعدد با بازی خود را. اگر مشتریان شروع آشنایی مطابقت آنها می توانید عضویت خود را “در انتظار” تا زمانی که آنها می خواهند او گفت:.

مشتریان پر کردن طولانی پرسشنامه را پوشش می دهد که همه چیز را از رنگ مورد علاقه مذهبی و اعتقادات سیاسی به درآمد اولویت است. در میان آنها: اگر شما تا به حال یک انتخاب را به شما و نه رقص بروید و یا یک شب آرام در خانه است ؟ چه شد مهم ترین دستاورد شما تا به حال در پنج سال گذشته? افراد مشهور شما در پیدا کردن بسیاری جذاب است ؟ آیا شما قدردانی دادن یا دریافت هدیه ؟

Fultz جفت مردم با منافع و ارزش ها و مختصات اولین جلسه خود را.

“من سعی کنید به آنها را به انجام فعالیت هایی است که side-by-side” او گفت:. “اسکیت روی یخ. بولینگ. راه رفتن در اطراف دریاچه. Topgolf بزرگ است.”

او یک بار مرتب برای یک زن و شوهر به اجرا 5K نژاد در تاریخ اول خود را. “البته آنها هنوز هم با هم!” او گفت:. “از آنجا که چرا کسی فراموش اول-تاریخ 5K مگر اینکه آنها به معنای با هم؟”

متوسط Fultz مشتریان کار با او برای 12 تا 18 ماه اما او همسان پیت هیز و Denielle مهر در اولین امتحان کنید. “یک و انجام,” او گفت:. “که مورد علاقه من است. من تا به حال یک احساس خوب در مورد آنها. آنها فقط کلیک. آنها بسیار شبیه شیوه زندگی و شخصیت های مشابه و گرايش.

“اما من هرگز نمی تواند پیش بینی شیمی,” او گفت:. “من آرزو می کنم من تا به حال برخی از سحر و جادو افسون که من می توانم بگویم که آیا کسی در حال رفتن به بازی. من خواهد بود بازنشسته شده و زندگی در فیجی در حال حاضر اگر من می توانم.”

هیز, 52, که زندگی در غرب ویسکانسین و مهر, 45, از, مینیاپولیس, ملاقات در ماه اوت پس از هیز استخدام Fultz به او پیدا کردن یک بازی است. مهر شرکت و کارگزینی خود اعلام کرد “hater” از آنلاین دوستیابی به حال با نزدیک شدن Fultz در زمستان سال گذشته و خواسته را شامل می شود در پایگاه داده.

“من می خواهم بر روی چندین نرم افزار دوستیابی گفت:” هیز صاحب یک شرکت ساخت و ساز. “در ابتدا به نظر می رسد نوع از سرگرم کننده اما بعد از آن شما متوجه آنها مقدار زیادی از کار و من واقعا نمی باید زمان برای آن است.”

Fultz انجام مصاحبه گسترده با هایس — آنها را برای ملاقات و قهوه چندین بار قبل اعلام کرد که او تا به حال یک “مناسب” برای او گفت. “ما ملاقات کرد و ما هنوز هم در حال حاضر.”

گفت: مهر: “اریکا در بر داشت به حال کسی که همه از من بیشتر مهم کیفیت است. او واقعا خوب در آنچه او می کند. پیت تماس خود را ‘جهان بهترین دلال یا دلاله ازدواج.’ “

Fultz مشتری لیست شامل ورزشکاران حرفه ای شخصیت های تلویزیونی و بازیگران هالیوود. او هنگامی که مشغول به کار در هوا با بازیگران عضو از “زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی.”

“هر کس نیاز به کمک پیدا کردن عشق,” او گفت:. “من یک اتصال. فقط آن را همه چیز در مورد اتصال. من با استفاده از دل و روده من و من گفت: “من فکر می کنم این افراد در حال رفتن به یک اتصال خوب است.’ این چیزی است که من انجام دهد.”

Fultz رشد در Stillwater, فارغ التحصیل از, Stillwater, منطقه دبیرستان در سال 1993 و یک مدرک لیسانس در رشته علوم اجتماعی از دانشگاه مینه سوتا است.

اولین پست-کالج کار شد “فروش ماشین فکس زیرا این چیزی است که همه جوان 20-چیزی باید انجام دهید برای اطمینان به فروش,” او گفت:.

در سال 1998 او استخدام شد به درخواست برای یک کار خرید و فروش در آن فقط ناهار, جدید خواستگاری خدمات در مرکز شهر مینیاپولیس.

“من یکی از 10 نفر تقاضا برای کار, و من در واقع التماس برای آن” او گفت:.

در آن روزها مشتریان پر کردن یک پرسشنامه بر روی کاغذ و ارائه یک عکس پلاروید.

“این صدا تا عاشقانه به یک دلال یا دلاله ازدواج, اما من تا به حال هیچ ایده چه چیزی این کار مستلزم” او گفت:. “وجود دارد یک سبد خرید پروفیل و وجود یک پشته است که من تا به حال برای مطابقت با. من, مانند, ‘هی این افراد نگاه خوبی با هم.’ من تا به حال هیچ ایده که در آن مردم بودند.”

او اولین ماموریت درگیر راه اندازی یک ناهار تاریخ برای یک مرد مشتری. او مرتب از طریق پروفایل و یک عکس از یک زن “بود که فوق العاده زیبا و دلفریب,” Fultz گفت. “او در یک دریاچه در یک لباس شنای زنانه دوتکه, پوشیدن عینک آفتابی.”

Fultz برای آنها مرتب به ملاقات و برای ناهار. هنگامی که او راه می رفت در روز بعد به او تلفن “بود که زنگ خاموش قلاب,” او گفت:.

“من برداشت و این مرد فریاد در من. من گفت: “آنچه که من انجام دهید؟’

“او گفت:” حداقل شما انجام داده اند می تواند بود به من بگویید که او نابینا بود!’

“من مانند” من نمی دانم! او با پوشیدن عینک آفتابی!’ “Fultz گفت.

“از آن روز به بعد من یک معامله است که من در واقع به صحبت و دیدار با هر کس که من همسان,” او گفت:. “خوب بود به یاد بگیرند که درس حق کردن خفاش.”

پس از دو سال در آن فقط ناهار Fultz راه اندازی شد عشق در یک بوتیک خواستگاری کسب و کار مستقر در مرکز شهر Stillwater; او آن فروخته شده در سال 2004.

Fultz که دارای سه فرزند بازگشت به وقت خواستگاری در 2015 teaming تا با یک دلال یا دلاله ازدواج در سنت لوئیس پارک. او راه اندازی اریکا سوزان Fultz در سال 2018 است.

Fultz و دستیار او کتی Walker, معدن, سایت دوستیابی و LinkedIn Instagram و دیگر شبکه های اجتماعی-سایت های رسانه های بالقوه منطبق است.

“Facebook است مانند صفحات سفید. این است Zoosk حق در اینجا,” او گفت: با اشاره به لپ تاپ خود را روی صفحه نمایش. “نگاه کنید این یک کلیشه عکس مشخصات یک مرد در مینه سوتا است. او برگزاری یک ماهی. در اینجا توصیه من: نمی نگه دارید تا حیوانات مرده. به طور جدی زنان آن را دوست ندارم.”

اما Fultz فکر کردم او ممکن است مناسب برای یک مشتری پس از او messaged او.

“سلام!” او نوشت. “من امیدوارم که شما با داشتن یک روز خوب. من رسیده چون من یک دلال یا دلاله ازدواج و احساس شما ممکن است کسی که مشتری ممکن است علاقه مند در. آیا شما مراقبت به چت با من و بیشتر یاد بگیرم ؟ این پیام است امیدوارم در دیدار با چاپلوسی! واقعا Erica.”

برخی از شخصیت می تواند دشوار است برای مطابقت با, او گفت:. “آنها تمایل به واقعا ضربه زننده و آنها باز به تغییر در همه آنها درونگرا. آنها احساس آنها فقط خوب است. که آنها کامل است و یک بازی کامل نیاز به آمده است همراه است.

یک زن حاضر به دیدار با پتانسیل مطابقت چرا که او با پوشیدن یک تی شرت یقه دار در او تصویر پروفایل را. “این نوع از شخص شما هرگز نمی خواهید برای دریافت هر نقطه با” او گفت:.

Fultz که طلاق گرفته است, توصیه مشتریان به روشنی از “چمدان” از روابط قبلی قبل از به دنبال یک “برای همیشه لطفا برای بازی.”

“نگاهی به زمان برای التیام و درس نیاز به آموخته شده از تجربه” او گفت:. “سپس مطمئن شوید که به تمرکز بر روی ویژگی های مثبت از این افراد و آنچه آنها را به زندگی خود را — به جای منفی است.”

در طول تابستان Fultz او را ملاقات کرد “برای همیشه شریک” هنگامی که او راهپیمایی کردند تا به او در مسابقات چوگان سرپهن در استیلوتر دبیرستان و خواست اگر او تنها بود.

Fultz خط در مورد یک دلال یا دلاله ازدواج حرفه ای سراغ مشتریان خود را نمی پرواز با تام مک کی که زندگی در لیک المو.

“او آن را تبدیل به اطراف و او گفت:” خوب شما چه خبر؟’ “او گفت:. “من گفت:” من فقط دلال یا دلاله ازدواج, و او گفت: “آنچه در این داستان خود را?’ ما فقط دو نخود در غلاف. ما در این بازی کامل است. هنگامی که شما می دانید, شما می دانید.”

دو درگیر شد در ماه دسامبر.

“واقعا در هسته خود هر کس می خواهد برای پیدا کردن عشق” Fultz گفت. “افرادی که احساس دلسرد بودن به تنهایی یا احساس مانند آنها در حال رفتن به دیدار با شخص شما به تصور آنها در آینده است. شما باید به آن انرژی است. قانون جاذبه, راست?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید