“اورست VR: سفر به بالای جهان” ویرایش مدرج و دوخته شده با DaVinci Resolve استودیو

Fremont, CA – مارس 28 سال 2020 – Blackmagic Design امروز اعلام کرد که جدید و خیره کننده 8K 3D مستند “اورست VR: سفر به بالای جهان” تولید شده توسط Facebook را Oculus بود ویرایش مدرج و دوخته شده با DaVinci Resolve استودیو و Fusion Studio.

در آوریل سال 2017 معروف جهان کوهنورد Ueli Steck درگذشت در حالی که آماده شدن برای صعود به دو قله اورست و کوه Lhotse بدون استفاده از اکسیژن بطری. Ueli را دوستان نزدیک Jonathan گریفیث و شرپا Tenji تلاش برای پایان این پروژه در حالی که برنده جایزه VR مدیر و باغچه عکاس گریفیث دستگیر کل داستان.

در طول سه سال گریفیث, شات فیلم زیر Tenji و برخی از ترین در جهان انجام شده کوهنوردان در برخی از جهان ترین مکان های افراطی. این مجموعه همچنین شامل فیلم است که اجازه می دهد تا بینندگان شاهد آنچه در آن است فرا گرفته در هیمالیا بهمن, عبور از شکاف عمیق و خیره در عمق آن را از صخره نوردی و سقوط اردوگاه در زیر ستارگان و خیس در نمای از بالای جهان است.

گریفیث کار کرده با یک جانباز VR تولید پست کارشناس متی DeJohn برای ویرایش و تصحیح رنگ VR دوخت متخصص کیت Kolod و برندان هوگان برای طراحی صدا.

“این واقعا شگفت انگیز بود که چگونه یک گروه کوچک قادر به دریافت همه از این انجام می شود. همکاری بین خودم به عنوان تصویربردار و مت و کیت بود بخش عظیمی از بودن قادر به دریافت این سری انجام می شود و انجام می شود مانند یک با کیفیت بالا و گفت:” گریفیث.

“مت و کیت می دهد پیشنهادات در مورد چگونه به گرفتن برای VR, چگونه دوربین wobbling نهفته دوخت, چگونه برای آگاهی از نادر و اوج در هر فریم و به فکر نزدیکی مسائل. کارآمد ارسال, فرایند تولید کمک در اجازه دادن به ما تمرکز بر روی آنچه که مورد نیاز بود و من فوق العاده خوشحال با نتیجه نهایی. هر کس در این پروژه مشغول به کار در بالا و فراتر از آن و نتایج نشان می دهد.”

DeJohn وظیفه بود با گرد هم آوردن مقدار زیادی از فیلم از یک تعداد مختلف بالا پایان سیستم های دوربین.

“یک VR پروژه معمولا تیم های مختلف از افراد مختلف برای ویرایش درجه بندی و دوخت اما با DaVinci Resolve کیت و من به کار گرفته همه چیز” DeJohn گفت. “DaVinci Resolve است ایده آل برای VR پست. این واقعیت است که هر ابزار مورد نیاز من بود در یک برنامه واحد ساخته شده کل فرآیند کارآمد و مقرون به صرفه است. زمان زیادی ذخیره شد به سادگی و تنها نیاز به تغییر برنامه با چند کلیک ماوس به جای خاموش کردن روند انتقال فایل ها از یک سیستم دیگر.”

برای ویرایش DeJohn استفاده DaVinci Resolve استودیو برای کاهش سری در 2Kx2K, relinked به 8Kx8K منبع و سپس تغییر جدول زمانی قطعنامه به 8kx8K برای رنگ نهایی و رندر. او با استفاده از Fairlight ویرایش فایل های صوتی برگه خود را برای گسترش ابزار است که اجازه داده او را خوب تنظیم مدیریت های مختلف روایت می کشد با لایه های صوتی و متنوع مدیریت فایل های منبع مثل تک روایت موسیقی استریو و 4 کانال ambisonic های فضایی.

“با تصحیح رنگ استفاده کردم حل برای اطمینان از ما نگهداری می شود و نگاه صادقانه در طول و به آن نگاه سازگار در سراسر انواع سیستم های دوربین و عکسبرداری شرایط.

VR نیروهای شما را به واقعی بود و من با استفاده از DaVinci Resolve برای حفظ هر صحنه واقع گرایانه از آنجا که هر گونه اشاره oversaturation یا غیر طبیعی درجه را خراب VR تجربه” او ادامه داد. “من رنگی این پروژه از اولین ویرایش کنید به طوری که آن را به نهایی کردن رنگ آن را فقط یک فرایند از دست زدن به همه چیز.”

Fusion Studio استفاده شد برای برجسته تراز رفع, motion graphics, دکل, حذف نادر تکه های تثبیت کننده استریو اصلاح اولیه کوک دوباره انطباق 360 تصاویر مشاهده 360 صحنه در یک هدست VR و کنترل نقاط کانونی. شدید تر دوخت کار انجام شد توسط Kolod با استفاده از Fusion Studio.

Kolod توضیح داد: “هر شات در این نوع از تولید یک شات VFX و من با اتکا بر Fusion. بهتر است سریع تر و بیشتر مقرون به صرفه است. این زمان رندر بسیار سریع تر و ادغام بدون درز با بقیه پست فوق العاده کارآمد است.”

فیلم از چنین محیط های افراطی و همچنین نزدیکی از کوهنوردان به دوربین ارائه چالش های منحصر به فرد برای Kolod که تا به حال به بازسازی بخشهایی از تصاویر از دوربین های فردی. او همچنین تا به حال به صورت دستی ramping پایین استریو در تصاویر قطب شمال و جنوب برای اطمینان از مشاهده آسان, رفع استریو انحراف و فاصله مسائل بین پیش زمینه و پس زمینه و آرام حرکت بیش از حد در تصاویر.

“یک ثابت به طور منظم من تا به حال به را بود تنظیم نادرست عمودی صف بندی که ایجاد مشکلات بزرگ برای مشاهده. حتی اگر یک دوربین است که کمی بیننده می توانید بگویید” Kolod گفت. “این پروژه با استفاده از تعداد زیادی از قفل کردن سه پایه دوربین و شما فکر می کنم که این تصاویر در آینده از آنها خواهد بود به طور کامل ثابت است. اما کمی از باد و یا حرکت جزئی در آنچه که معمولا آرام قاب باعث می شود یک صحنه unwatchable در VR. بنابراین من با استفاده از فیوژن برای ثبات در بسیاری از عکس های.”

“با کیفیت بالا VR کار باید همیشه انجام می شود با دستی دوخت با یک هنرمند ساخت مطمئن شوید که وجود دارد هیچ زمینه. به همین دلیل این سری به نظر می رسد بسیار شگفت انگیز است که یک هنرمند درگیر در هر قسمت از فرآیند عکسبرداری ویرایش درجه بندی و دوخت” او به پایان رسید.

مطبوعات عکاسی

عکس محصول از DaVinci Resolve Studio Fusion Studio و همچنین سایر Blackmagic طراحی محصولات در دسترس هستند www.blackmagicdesign.com/media/images.

در مورد Blackmagic Design

Blackmagic طراحی ایجاد جهان را با بالاترین کیفیت ویرایش ویدئو, محصولات, دیجیتال, فیلم, دوربین, رنگ, کجا, مبدل ویدئو, مبدل تصویری, نظارت, روتر, زندگی سیستمهای تولید دیسک ضبط موج مانیتور و زمان واقعی اسکنر فیلم, برای فیلم سینمایی, پست, تولید و پخش تلویزیونی صنایع. Blackmagic طراحی DeckLink ضبط کارت راه اندازی یک انقلاب در کیفیت و قیمت در پست تولید در حالی که این شرکت امی™ برنده جایزه داوینچی تصحیح رنگ محصولات را تحت سلطه تلویزیون و سینما از سال 1984. Blackmagic Design همچنان شکستن زمین نوآوری از جمله 6G-SDI و 12G-SDI محصولات و stereoscopic 3D و Ultra HD گردش. دهکده جهانی پیشرو در تولید پست سردبیران و مهندسین Blackmagic طراحی دفاتر در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, سنگاپور و استرالیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.blackmagicdesign.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>