GRAND FORKS — Red River Valley چغندر قند صنعت تلاش طریق طاقت فرسا 2019 برداشت و می تواند به صورت یک مشکل 2020 فصل کاشت ، اما سالانه بین المللی چغندر قند موسسه تنظیم برای مارس 11-12 در Alerus مرکز در گرند فرک به دنبال ارائه تشویق و کمک هزینه تحصیلی به اعضای Red River Valley چغندر قند تولید کنندگان ارتباط گفت: یک سازمان از این رویداد.

“ما می خواهیم آن را به نشاط بخشی برای افراد درگیر با چغندر قند” گفت: محمد خان فرمت چغندر قند متخصص با دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی و دانشگاه مینه سوتا است.

حدود 3000 تا 4000 نفر خواهد شد و حضور در این رویداد را سال در آن بیش از 125 شرکت ها همه با روابط چغندر قند, صنعت, نمایشگاه اجناس خود را. درب در باز 9 صبح هر دو روز و در 5 p. m. 11 مارس و 3 بعد از ظهر مارس 12. پارکینگ و ورود رایگان به عنوان صبحانه و ناهار هر دو روز.

به طور معمول, چغندر قند, تجهیزات, با یک ترکیب ارزش بیش از 3 میلیون دلار به نمایش گذاشته است در هر سال است. که نشان دهنده رشد حجم و پیچیدگی تجهیزات استفاده شده توسط تولید چغندر قند خان گفت.

نکات برجسته در این سال شامل سخنرانیها در 10:50 a. m. 11 مارس توسط کورتنی Gaine, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت قند داد در واشنگتن دی سی و در 10:50 a. m. مارس 12 توسط اسکات هرندون معاون رئیس جمهور و مشاور عمومی آمریکا چغندر قند تولید کنندگان در ارتباط است.

هر دو ارائه خواهد شد کمک به شرکت کنندگان برای درک بهتر تصویر بزرگ مسائل چغندر قند صنعت خان گفت.

گوش دادن به رهبران صنعت و بازدید با دیگران درگیر در این صنعت همیشه با ارزش است اما این فرصت به بازسازی و شور و شوق است که به ویژه مهم در این سال پس از خیس و برفی 2019 برداشت او گفت:.

این رویداد آغاز شد که در سال 1963 اتحادش را تغییر نام و محل چندین بار. “بین المللی” اضافه شد در سال 1980 زمانی که Manitoba تولید قند پیوست. امروز شرکت کنندگان از سراسر کشور و خارج از کشور هر چند اکثریت از غرب میانه بالا.

بین المللی چغندر قند موسسه می چرخد هر سال بین Alerus مرکز در گرند فرک و Fargodome در فارگو 75 مایل به سمت جنوب. خان گفت که تنظیم شده است با محبوب و مناسب برای تولید چغندر قند در هر دو بخش جنوبی و شمالی Red River Valley شرقی داکوتای شمالی و غربی مینه سوتا که در آن چغندر قند یک محصول مهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im