Evason امید را برای بیشتر وحشی بازی و یک شانس برای حذف خود را ‘موقت’ برچسب

در مقابل چهره خود را پوشش داده شده است در تمام سایه های سیاه و خاکستری و سفید این روزها او را به عنوان منتظر در شهرهای دوقلو برای NHL به راه اندازی مجدد و امیدوارم فرصت دیگری برای اثبات او شایسته تر و دائمی ارسال پشت مینه سوتا وحشی نیمکت.

Evason, 55, بود, بالا موقت به سر مربی به صورت وحشی در روز ولنتاین, پس از بروس Boudreau اخراج شد. تحت Evason جهت تیم برنده 8 از 12 بازی و ساخت یک فشار برای آخرین نقطه حذفی در کنفرانس غرب زمانی که فصل را به حالت تعلیق در مارس 12 به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما هیجان زده در مورد که در آن گروه ما بود و در آن بازی ما بود. ما فکر کردیم که ما بازی می کردند واقعا خوب با مقدار زیادی از هیجان و انرژی و سرعت و ما بازی راه حق” Evason گفت: در زوم تماس با خبرنگاران در روز یکشنبه, مارس 22. “واضح است که همه نا امید خواهیم شد که آن را تعطیل با ما یک نقطه خارج از یک نقطه حذفی و واقعا احساس خوبی در مورد بازی ما است.”

Evason گفت که او و دستیاران او باید دقیق چند روز طرح کشیده شده تا به سرعت وحشی بازیکنان پشت در یخ اگر لیگ رزومه بازی. او اذعان دارد که می تواند یک چالش بزرگ با بازیکنان پراکنده در سراسر شمال امریکا و اروپا است. در حالت عادی زمانی که بازیکنان گزارش اردوگاه آموزشی آنها شده اسکیت خیلی از تابستان است. اگر NHL می دهد دو هفته توجه کنید که بازی ها برگزار خواهد شد دوباره — با یا بدون طرفداران, در, خنثی, سایت های, هر — اکثر بازیکنان بوده اند را خاموش یخ برای یک ماه یا بیشتر.

“مطمئن شوید که آن را دشوار خواهد بود اما ما را وفق دهند و بازیکنان را وفق دهند. آنها آن را کشف کردن.” Evason گفت. “من شنیده ام مردم می گویند که برگشتی نخواهد بود به عنوان شدید. من باور نمی کنم که مورد خواهد بود. یک بار این بازی را بازی و جن را کاهش یافته است و این بازیکنان را به بازی بازی.”

در ضمن Evason یک ورزش دوچرخه سواری در یکی از حمام از محل سکونت او بخاری قابل حمل راه اندازی وجود دارد بنابراین او می تواند چوب به روال یوگا و مانند اکثر هاکی مردم را در بهار در مینه سوتا او اخذ شده است در دوره های گلف پس از فرماندار آنها را باز کرد ،

NHL پیش نویس نیز به تعویق افتاد اما تهیه چشم انداز استخر فقط یک وظیفه است که وحشی مدیر کل لایحه Guerin را به رسیدگی در این عجیب و غریب شبه خارج از فصل است. او همچنین نیاز به تصمیم گیری اگر این تیم بعدی دائم سر مربی است که در حال حاضر در کار است.

Evason نمی افسوس که پس از چند فصل به عنوان جزئی لیگ سر مربی و NHL دستیار مربی خود را در اولین فرصت به اجرا خود را در سطح بالا در این بازی ممکن است به طول انجامید فقط ده بازی. او با تمرکز بر آنچه که در آینده ممکن است مانند اگر بازی بازگشت مدتی در ماه های آینده. او امیدوار است که خود را به صورت مختصر ازمایش پشت نیمکت تیم به اندازه کافی برای پاک کردن کلمه “موقت” در عنوان خود را.

“امیدوارم که ما انجام داده ایم به اندازه کافی برای رفتن به جلو” Evason گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>