اوان انبوه یک standout مینه سوتا دبیرستان بازیکن هاکی سهام چگونه روابط خانوادگی شکل خود عشق بازی

تیف ریور فالز, Minn. — بازی خود را در فصل ارشد در تیف ریور فالز defenseman اوان انبوه از Prowlers یکی از ایالات متحده بازیکنان هاکی در کشور با بیش از 100 امتیاز در دبیرستان خود را حرفه ای.

پس از او junior فصل انبوه برای Sioux Falls در USHL قبل از ساخت ایالات متحده آمریکا هاکی زیر 18 تیم به رقابت پرداختند که در ماه اوت گذشته برای Hlinka Gretzky جام در برنو و جمهوری چک و پیستنی اسلواکی.

او برای سال آخر خود را با Prowlers خواهد شد که در نبرد برای یک دولت مسابقات اسکله در برابر رقبای East Grand Forks و Warroad. ورود چهار شنبه, فوریه. 11 matchup با East Grand Forks این فصل پر پشت بود اندکی 13 گل و 24 پاس گل رتبه دوم در Prowlers برای اهداف و برای اولین بار با کمک یک تیم پیشرو 37 امتیاز.

پدرش جان انبوه, بازی هاکی برای دانشگاه ایالتی مینه سوتا منکیتو در حالی که برادر بزرگتر برندان است blueliner برای St. Cloud State University.

اوان انبوه نیز امضا نامه ای از قصد برای بازی با Huskies.

تماشای اولین قسمت از فصل 2 از پیست زنده ارائه منحصر به فرد, ویدئو, سری, عنوان اوان انبوه سهام داستان خود را در حال رشد و خانواده اش را برای بازی.

تمام دیجیتال اعضای فروم ارتباطات وب سایت ها نیز دسترسی به پیست زنده یک وب سایت اختصاص داده شده به کار هاکی در مینه سوتا و داکوتای شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر