ضروری کسب و کار تغییرات را برای حفاظت از کارکنان خود را

جنیفر کریستنسن جمهور ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 1189 گفت: وجود دارد بسیاری از اضطراب در میان اعضای خود را خرده فروشی فروشنده باید واقعا در آغوش ضروری کار آنها ارائه.

“مردم ما آموزش داده شده است برای چندین دهه به اجرای این نوع از مواد غذایی و خدمات و انجام کار خدا, تغذیه, مردم,” او گفت:. “برای آنها این مثل کریسمس با یک بلیزارد هم در هر روز است.”

UFCW محلی 1189 نشان دهنده خرده فروشی فروشنده در سراسر Northland و فراتر از آن از جمله در یک سوپر مواد غذایی و Whole Foods Co-op در دولوت. کریستنسن گفت: اعضای خود شرکت کرده اند واقعا پله تا برای کمک به حفاظت از آنها. او تا به حال ستایش بالا برای سوپر یک.

“فوق العاده یکی واقعا شدت و چراغ راه در اضافی قدردانی پرداخت. آنها نیز از پلکسی گلاس سپر (در خطوط پرداخت) تا به سرعت” کریستنسن گفت: اضافه کردن فروشگاه ها اجازه می دهد تا کارکنان به پوشیدن ماسک صورت و قرار دادن علائم بر کف برای نشان دادن مناسب اجتماعی فاصله.

“برای آنها این مثل کریسمس با یک بلیزارد هم در هر روز است.”

“فوق العاده یکی بود همه از این به دلیل آن بود که کار درست را انجام دهید و آنها واقعا چراغ راه در دولت” کریستنسن گفت.

با توجه به بیانیه صادر شده توسط معدنچی, Inc. رئیس جمهور جیم خیش شرکت ارائه ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست به همه کارکنان. کارکنان مجاز به تصمیم گیری خود را در مورد این که آیا به استفاده از ماسک و دستکش. معدنچی فروشگاه ها نیز بسته در ساعت 9 بعد از ظهر اجازه می دهد تا دقیق تر برای تمیز کردن.

غذاهای کامل اجرا کرده است مشابه اقدامات ایمنی. مدیر کل سارا Hannigan بود گفت: آنها همچنین نصب سپر در پرداخت خطوط و نشانه گذاری های قرار داده در طبقه است که مردم خواسته به ایستادن نیست.

“ما شنیده از فروشگاه های دیگر نصب این سپر و فکر کردم این یک ایده خوب برای ما برای انجام این کار بیش از حد,” او گفت:.

تمام مواد غذایی نیز چاپ مدالها را برای کارکنان خود را که می گویند “من خوشحال هستم برای کمک به از شش فوت دور.”

A Whole Foods’ Cooperative employee wears a badge reminding customers to keep their distance. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

تمام مواد غذایی’ تعاونی کارکنان می پوشد نشان یادآوری به مشتریان خود را حفظ فاصله. (استیو کوچرا / [email protected])

مانند بسیاری از فروشگاه های غذاهای کامل و خیش شرکت مادر به یک سوپر مواد غذایی, کشور بازار, Ace سخت افزار و Woodland, بازار مواد غذایی, درخواست مشتریان را در خود کیسه های قابل استفاده مجدد. معدنچی گفت: کسانی که احساس می کنم به شدت در مورد استفاده از خود کیسه ها خواست برای شستن و ضد عفونی کردن کیف و ممکن است خواسته شود به کیسه خود را مواد غذایی برای ایمنی کارکنان است.

تمام مواد غذایی نیز خواسته مشتریان را در ظروف خود را برای استفاده از اقلام عمده.

“ما می خواهیم برای به حداقل رساندن هر چیزی که می آید به فروشگاه است که ما در کنترل” Hannigan گفت. “پاسخ از مشتریان ما شده است واقعا بزرگ است. آنها درک کنند که چرا این اقدامات در حال اجرا است.”

کریستنسن گفت: اعضای خود نیز چند می پرسد از مشتریان.

“اگر اعضای ما تا به حال یک لیست خواسته های آنها می خواهم مشتریان به تلاش و توجه بیشتر به اجتماعی فاصله 6 فوت است. برخی از آنها واقعا خوب است در حالی که برخی دیگر مبارزه,” او گفت:. “آنها همچنین می خواهم اگر برخی افراد نمی خواهد آمد به فروشگاه با تمام خانواده خود را اگر آنها می تواند کمک به آن را هر چند آنها می دانند اگر آن را نمی توان اجتناب کرد.

کریستنسن نیز می خواهد به یاد مردم اگر آنها متوجه خواروبار کارگران پشتوانه دور از آنها فقط در تلاش برای مطمئن شوید که آنها پایبند بهترین شیوه.

کار را به افتخار

کریستنسن گفت: فروشنده بسیار افتخار از کار انجام می دهند و راضی به انجام آن است. تونی رسی از Proctor گفت همان کار را او انجام شده است به عنوان یک یو پی اس, وارز. راننده در Carlton County است.

یو پی اس اجرا کرده است روش های جدید در طول COVID-19 بحران به تمام رانندگان ضد عفونی کننده دست و Clorox تمیز کردن وسایل برای تمیز کردن تحویل کامیون ها در داخل و خارج.

A United Parcel Service driver watches for traffic while crossing London Road in Duluth Wednesday. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

یک United Parcel Service راننده برای ترافیک در حالی که عبور از جاده لندن در دولوت چهارشنبه. (کلینت Austin / [email protected])

“آنها تاکید تمیز کردن مناطق که بارها و بارها لمس در طول روز” رسی افزود آنها همچنین مجبور به پاک کردن کل کامیون در پایان روز زمانی که آنها بازگشت به مرکز خود را.

“ما در حال انجام آنچه که ما می توانید به طور امن به طوری که هنگامی که ما به خانه به خانواده ما, ما در حال حمل چیزی با ما” رسی گفت.

همانطور که برای تحویل روند رسی گفت: نه بسیار تغییر کرده است به جز تعامل با مشتریان است.

“برخی از مردم را به دست کشیدن بر روی پنجره و نقطه به شما برای تنظیم آن را و یا آن را در گاراژ. افراد دیگر را باز خواهد کرد و به شما بگویم آنچه که به انجام,” او گفت:. “مردم دیگر نمی م و آن را از دست خود را. این نوع از طیف گسترده ای است.”

رسی گفت: در یکی از خود را تحویل او بر آمد حمل و نقل به صورت بسته های نشسته در پیاده رو های منتهی به خانه است. او گفت: حمل و نقل گفت: “با تشکر برای ارائه مسائل ما. ایمن ماندن.”

“افرادی هستند که آن را دریافت و درک آنچه که ما انجام می دهند. من بسیاری از تشکر از yous در مورد آنچه که ما انجام می دهند” رسی گفت. “این بدیهی است که فوق العاده به شنیدن این که ما محترم هستند و اگر آن چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای کمک به طوری که دیگران و به خصوص افراد آسیب پذیر می تواند به ایمن ماندن من فکر می کنم آن را به خوبی به ارزش آن است.”

فروشگاههای جعبه بزرگ مراحل را برای حفاظت از کارکنان

بسیاری از فروشگاههای جعبه بزرگ در سراسر کشور با در نظر گرفتن مراحل مشابه برای حفاظت از کارکنان خود را از گرفتن بیمار است. مانند فروشگاه هدف خارج شده و Home Depot در حال ارائه مرخصی با حقوق به کارکنان سن 65 سالگی و بیش به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در نظر گرفته می شوند در معرض خطر بالا برای بیماری های جدی مرتبط با COVID-19. این فروشگاه ها نیز ارائه موقت پرداخت را افزایش می دهد به کسانی که همچنان به کار از طریق این بحران است.

بسیاری از فروشگاههای جعبه بزرگ هستند و حتی کوتاه شدن ساعت خود را به اجازه می دهد زمان بیشتری برای تمیز کردن.

هر دو خارج شده و Home Depot این هفته اعلام کرد که آنها خواهد بود ارسال دماسنج برای فروشگاه خود و نیاز کارکنان به درجه حرارت خود را چک قبل از آغاز روز کاری است.

“به عنوان شرکت ما و کشور همچنان به مقابله با گسترش COVID-19 ما باقی می ماند متمرکز بر سلامت و ایمنی از همکاران ما” جان Furner جمهور و مدیر عامل شرکت برای خارج آمریکا گفت: در انتشار اخبار.

The Home Depot is going to only allow 100 people in the store at a time due to the coronavirus pandemic. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

The Home Depot در حال رفتن به تنها اجازه می دهد تا 100 نفر در فروشگاه در یک زمان با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. (کلینت Austin / [email protected])

Home Depot در حال رفتن یک گام بیشتر در حفاظت از کارکنان خود را با محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه های خود را در یک زمان به 100. صفحه اصلی انبار فروشگاه به طور متوسط حدود 100 ، 000 فوت مربع در اندازه.

“به عنوان جوامع ما نبرد COVID-19 صفحه اصلی انبار متعهد به ارائه نیازهای ضروری مورد نیاز برای حفظ خانه و کسب و کار در حالی که انجام بهترین های ما برای حفاظت از ارزش مشتریان و همکاران. این منجر به چندین تغییرات موقت به ما به عنوان کسب و کار ما را برای ایمنی خود و ایمنی از همکاران ما” کریگ Menear رئیس هیئت مدیره مدیر عامل و رئیس Home Depot گفت: در انتشار اخبار. “ما می خواهیم برای تشکر از همکاران و مشتریان برای صبر و همکاری به عنوان ما را از طریق این چالش با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>