Essentia نام مدیر جدید برای برتر بیمارستان

Essentia سلامت بیمارستان سنت مری-برتر نام جایگزینی برای آن گذاشت مدیر.

کیم پیرسون که به کار گرفته شده است توسط Essentia از سال 1986 جایگزین تری جاکوبسن که بازنشسته خواهد شد در اوایل ماه مارس با توجه به انتشار اخبار از Essentia در روز پنج شنبه, فوریه. 6.

پیرسون برگزار کرده های مختلف و موقعیت رهبری در Essentia اخیرا مدیر پرستاری در برتر است. او موفق به دریافت مدرک پرستاری از College of St. Scholastica در دولوت و مدرک کارشناسی ارشد خود را از غرب فرمانداران دانشگاه در سالت لیک سیتی ایالت یوتا است.

“کیم خدمت Essentia خانواده او تمام حرفه ای و ساخته شده است و روابط معنی دار در طول راه” تام Kritzer معاون ارشد رئیس جمهور برای انجام عملیات در Essentia گفت: در انتشار. “او تا به یک درک عمیق از ما ماموریت و ارزش ها خواهد شد و این را به او جدید نقش رهبری.”

U.S. Sen. Tammy Baldwin, right, looks over a wall of awards during a tour of Essentia Health St. Mary’s Hospital-Superior with Administrator Terry Jacobson in 2013. (File / Telegram)

به گزارش ایسنا ، تمی بالدوین, راست, به نظر می رسد بیش از یک دیوار از جوایز در طول یک تور از Essentia سلامت بیمارستان سنت مری-برتر با مدیر تری جاکوبسن در سال 2013. (فایل / تلگرام)

جاکوبسن شده است با Essentia برای 32 سال در امور مالی و و سپس به عنوان مدیر در زادگاه خود.

“او نهایی پل ساز” Kritzer گفت: از جاکوبسن. “او متعهد به حمایت از کارکنان خود را و به دنبال به طور مداوم افزایش مشارکت کارکنان. تری منجر به عنوان مثال و با اصالت و به طور بنیادی به رشد خدمات برتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید