ESPN مندوزا ترک ‘یکشنبه شب بیس بال تحت جدید پیمان


تحلیلگر واریز نقش با متس

ESPN گفت که تحلیلگر جسیکا مندوزا امضا چند سال تمدید خواهد شد که او را حرکت از یکشنبه شب بیس بال در چه شبکه به عنوان یک گسترش نقش.

مندوزا نیز داده می شود تا کار خود را به عنوان یک مشاور به Mets که به نظر می رسد به یک درگیری به خصوص پس از او با انتقاد از Houston Astros بازیکن که بستری آستروس شده بود همسرم با سرقت علائم الکترونیکی.

در این فصل مندوزا خواهد شد و هفته بعد بازی بیس بال برای ESPN به عنوان اولین زن به عنوان یک تحلیلگر به صورت ملی بسته از بازی MLB.

ESPN گفت که او نیز یک بازی تحلیلگر رادیو برای پوشش مسابقات جهانی و نقش مهمی را در شبکه های بیس بال پوشش.

او همچنین در ادامه به عنوان تحلیلگر سرب برای کالج زنان جهان سری و بخشی از ESPN پوشش 2020 توکیو بازی های المپیک است.

“ما مفتخریم که جسیکا یکی از با استعداد ترین و قابل تشخیص مفسران ادامه خواهد داد فروزان مسیرهای جدید با ESPN برای چند سال آینده” گفت: Norby Williamson, اجرایی, معاونت, تولید, در, ESPN. “جسیکا را حفظ موقعیت رهبری در درون ما MLB ملک خواستار بازی در تلویزیون و رادیو به علاوه گسترده استودیو کار به عنوان ما همچنان به reimagine کلی ما MLB پوشش ارائه شده است. ما می دانیم که جسیکا رشد خواهد کرد در این گسترش نقش پر با مشخصات بالا تکالیف است.”

Mendoza, یک رکورد تنظیم و سافتبال بازیکن در دانشگاه استنفورد و مدال های طلا و نقره برنده برای آمریکا در بازی های المپیک پیوست, ESPN به عنوان سافتبال و تحلیلگر فوتبال کالج حاشیه خبرنگار در سال 2007. او شده است یک تحلیلگر برای یکشنبه شب بیس بال پس از 2015 و تبدیل شد به تماس با یک تلویزیونی در سراسر کشور MLB postseason بازی که در آن سال.

“من همیشه اولویت من رشد و این فرصت های جدید اجازه خواهد داد که من به گسترش من پخش حرفه ای در حالی که به چالش کشیدن در همان زمان گفت:” مندوزا.

“از تماس MLB بازی در تلویزیون و رادیو به استودیو گسترده کار و ویژگی های من در مورد همه چیز که در پیش روست. برخی از بهترین خاطرات زندگی حرفه ای من بوده است با یکشنبه شب بیس و من را از دست ندهید زمان من با شگفت انگیز ما خدمه که مانند, خانواده,” او گفت:. . ممنون میشم به ESPN برای ادامه ارتکاب به من و من نمی توانم صبر کنید برای این فصل آغاز شده است.”

این متس اذعان مندوزا ترک این تیم در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید