ESPN به دنبال کاهش پرداخت از روی هوا استعداد


با ورزش idled توسط ویروس شبکه درخواست 15 درصد کاهش

با زندگی ورزشی کنار Coronavirus ESPN است که به درخواست برخی از بالاترین پرداخت در هوا تفسیر را به 15% کاهش پرداخت بیش از سه ماه آینده.

ESPN بخشی از والت دیزنی شرکت ، که در پارک در حال تعطیل و که فیلم نمی تواند نشان داده شده در تئاتر به دلیل بحران است. دیزنی مدیران ارشد–از جمله در ESPN– در حال حاضر گرفته شده کاهش پرداخت از بین 20% و 30% و هزاران نفر از کارکنان شده است furloughed.

پرداخت برش درخواست های طراحی شده برای جلوگیری از بیشتر furloughs و نجات هفتگی حقوق برای ESPN کارکنان که ممکن است بیشتر از نظر مالی آسیب پذیر از شبکه را بالا exec و شخصیت.

با توجه به کسب و کار ورزش روزانه, ESPN مدیران از جمله کانر Schell, اجرایی, معاونت, مطالب; Norby Williamson, اجرایی, معاونت, رویداد, استودیو تولید و استفانی Druley اجرایی معاونت رویداد و استودیو تولید بر روی تلفن دوشنبه خواستار مفسران و عوامل آنها ترغیب آنها به پذیرش داوطلبانه کاهش پرداخت. کاغذ گفت: آن شناخته نشده بود چگونه بسیاری از موافقت کرده به کاهش است.

“ما می خواهیم در مورد 100 از ما مفسران به پیوستن با ما مدیران و موقت کاهش حقوق و دستمزد. این بار به چالش کشیدن و ما همه در این با هم ESPN در بیانیه ای گفت.

کسب و کار ورزش روزانه به نام Stephen A. Smith, Mike گرینبرگ, الکس رودریگز و کرک Herbstreit به عنوان میان کسانی که با هفت رقم حقوق خواسته به قبول کاهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>