ESPN می کشد پلاگین در De La Salle بازی فوتبال در تگزاس

کنکورد — De La Salle فوتبال بازکن فصل دیگر شامل سفر به تگزاس برای سراسر کشور-تلویزیونی بازی در ESPN.

عدم قطعیت با توجه به COVID-19 همه گیر از نگرانی های بهداشتی برای سفر ممکن است محدودیت چپ هیچ چاره ای برای همه طرف های مربوطه.

“این فقط امکان پذیر نیست برای هر کسی” De La Salle مربی جاستین Alumbaugh گفت. “این مایه تاسف است.”

Alumbaugh اخبار شکست به بازیکنان خود را پس از تابستان تمرینات در کنکورد.

به ظاهر اجتناب ناپذیر تصمیم به جلو و پلاگین در Aug. 29 مسابقه در هوستون برابر ساحل شمالی بالا گرفت پیش از آن در بعد از ظهر در یک کنفرانس تلفنی با مدارس مدیران ورزشی همراه با نمایندگانی از ESPN و Paragon بازاریابی ،

“اجازه دهید صادقانه نوشته شده بر روی دیوار در این یکی برای کمی” Alumbaugh گفت. “فقط تصور کنید قرار دادن یک دسته از بچه ها در یک هواپیما به حالت های مختلف اجازه دهید به تنهایی مختلف county, زمانی که آنها با داشتن یک سنبله در موارد و این و آن را فقط تا بسیاری از قطعات در حال حرکت.”

مطمئن نیستید اگر یک 10-برنامه بازی است که ممکن است این سقوط Alumbaugh همچنان به کار بر روی طرح های احتمالی برای هر بازی در این برنامه نه فقط فصل بازکن.

“من فکر نمی کنم هر کسی می داند دقیقا همان چیزی که ما در حال رفتن به انجام این کار تا جولای 20th, به هر حال,” گفت: Alumbaugh با اشاره به اعلام کرد: کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون برای یک مهلت یک تصمیم برای سقوط های ورزشی.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک فصل, اما آن را نمی خواهید به نگاه مانند آنچه که آن را همیشه مانند نگاه. من فکر می کنم همه ما می دانیم که. اما من فکر می کنم این مهم است برای هر کس به عنوان خلاق که ممکن است بدیهی است که به دنبال در اطلاعات و علوم و سعی کنید به تلاش برای آمد تا با راه حل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>