ورزشی نویسان قرار داده تبلیغی بلند پشت PPV عنوان مبارزه سنگین وزن

Fox Sports و ESPN امید خود بی سابقه ای مشترک بازاریابی و تبلیغاتی تلاش برای شنبه دئوتای وایلدر-تایسون خشم بوکس سنگین وزن مسابقه برگشت را تحویل عمده pay-per-view عملکرد پانچ.

فاکس ورزشی و لیگ قهرمانان بوکس ترویج وایلدر و ESPN و رتبه های بالا نشان دهنده خشم. با هم آنها به نورد از یک کمپین بازاریابی برای Feb. 22 مبارزه آغاز شده است که با لکه های در ESPN Jan. 13 LSU-Clemson, کالج, فوتبال, حذفی, قهرمانی, بازی, برنامه تلویزیونی و شامل تبلیغات در فاکس Feb. 2 سوپر باول LIV برنامه تلویزیونی.

“این بوده است که قابل توجه تلاش های بسیاری از مختلف ذینفعان داخلی و خارجی گفت:” مت کنی ESPN معاونت برنامه نویسی برای ورزش رزمی. “روباه تیم های ورزشی بزرگ شده است و شریک آن بوده است بسیار پرارزش برای دیدن همه کمک از بسیاری از مردم است.”

Fox Sports اجرایی معاونت و برنامه نویسی و برنامه ریزی لایحه Wanger گفت: این قدر از مبارزه آورده هر دو Fox Sports و ESPN هم به عنوان شرکای تبلیغاتی و آگهی های فشار در حال رسیدن به بینندگان است. Fox Sports گزارش داد که آن وایلدر-خشم سوپر باول تبلیغی نقطه دیده می شد بیش از 105 میلیون بیننده.

به طور کلی Wanger گفت: Fox Sports, تولید بیش از 10 ساعت از برنامه نویسی اصلی در اطراف مبارزه از جمله چهار بخش docuseries دوبله داخل وایلدر-خشم II و مبارزه با شمارش معکوس نشان می دهد در حال حاضر در حال چرخش در ESPN و Fox Sports سیستم عامل است.

ESPN نیز ایجاد کرده است چند اصل در اطراف وایلدر-خشم II از جمله حلقه علماست که جریان در ای اس پی ان+.

“این واقعا یک مقدار بی سابقه ای ارتقاء و سطح همکاری میان دو اصلی رسانه های ورزشی شرکت” Wanger گفت.

وایلدر-خشم مبارزه دوم بین دو شکست نخورده heavyweights; خود را تا سال 2018 جلسه به پایان رسید در بحث قرعه کشی. که PPV رویداد توزیع شده توسط Showtime تولید یک گزارش 325,000 خرید.

در شب مبارزه برای وایلدر-خشم II, ترکیب ESPN و Fox Sports on-air خدمه را توصیف عمل است. ESPN مفسران لنوکس لوئیس و آندره بخش ملحق خواهد شد ESPN blow-by-blow گوینده جو Tessitore برای بیرون رینگ تفسیر در حالی که Fox Sports مفسران تیموتی برادلی و شاون پورتر سابق سبک وزن قهرمان ملحق خواهد شد ESPN حداکثر Kellerman و Fox Sports برایان کنی برای زنده تجزیه و تحلیل.

ای اس پی ان و فاکس ورزشی امید خود را از همکاری و تلاش های تبلیغاتی خواهد شد درایو به اندازه کافی از دبستان از سخت هسته ای بوکس هنردوستان و گاه به گاه طرفداران ورزش برای رسیدن به استاندارد صنعت 1 میلیون خرید شده را علامت.

فشار برای 1M خرید

“من فکر می کنم یک میلیون خرید مناسب است, همه چیز داده شده که در حال قرار دادن در پشت آن” گفت: ورزش, مشاور لی Berke. “شما دو قوی محبوب مبارزان. این رجعت در یک حس است که در سنگین وزن شده اند که محبوب در PPV به تازگی. شما باید دو رسانه نیروگاهی ترویج جهنم از آن است. و آن را برنامه ریزی شده در طول یک آرامش در ورزش بین پایان فوتبال و آغاز NCAA کالج مسابقات بسکتبال و بیس بال. من فکر می کنم آن را به خوبی انجام خواهد داد.”

Wanger نمی خواهد پروژه چگونه بسیاری اقدام به خرید مبارزه با تولید خواهد بود اما گفت که او را هیجان زده در مورد آن PPV بالقوه است. “این اقدام به خرید خواهد بود چه اقدام به خرید هستند,” او گفت:.

در حالی که مبارزه با علائم اولین PPV بوکس co-promotion برای ورزش فاکس و ای اس پی, شبیه اخیر تیم یو پی اس ثابت کرده اند موفق باشند. Showtime و UFC ترکیب منابع در سال 2017 به ترویج Floyd Mayweather-Conor McGregor که درو 4.3 میلیون دبستان. که مبارزه را PPV عملکرد دوم تنها به 4.6 میلیون از دبستان های تولید شده توسط 2015 Mayweather-Manny Pacquiao مبارزه co-ترویج شده توسط HBO و Showtime.

در این هفته هر دو ESPN و Fox Sports را تا سطح شیب دار بازاریابی برای مبارزه. روز چهارشنبه FS1 و ESPN2 را پخش می مبارزه نهایی کنفرانس مطبوعاتی و همچنین روز جمعه در وزن. ESPN و Fox Sports استودیو را نشان می دهد را از سرچشمه لاس وگاس از جمله FS1 را برای خودتان صحبت می کنند و ESPN برای اولین بار.

“این افزایش آگاهی برای یکی از سنگین وزن ترین پیش بینی دعوا در تعدادی از دهه” Wanger گفت. “ما در حال بیرون کشیدن متوقف می شود.”

همراه با سنتی PPV حمل و نقل از طریق تقاضا DirecTV و شبکه ظرف دو Fox Sports PPV — که شامل foxsports.com و Fox Sports App — و ESPN+ PPV جریان خواهد شد که قیمت پیشنهادی $79.99 گفت: نمایندگان از هر دو طرف. ESPN کنی گفت که او نمی خواهد حکومت آینده بازاریابی مشارکت با Fox Sports عمده PPV حوادث بوکس.

“ESPN لیزر متمرکز در خدمت طرفداران ورزش است و باید رویکرد مشارکتی با یک شریک مانند Fox Sports کمک به مرحله ترویج و تولید بزرگترین مبارزه ما قطعا باز به کاوش کسانی که فرصت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر