Eriksson Ek را در آخرین لحظات اهداف آسانسور وحشی گذشته ستاره

DALLAS — سوتا Joel Eriksson Ek گل دوم خود دو گل با 25.7 ثانیه به سمت چپ در مقررات و بازدید از وحشی ضرب و شتم ستاره دالاس 3-2 در شب جمعه, فوریه. 7.

پس از یک نبرد بزرگ در انتهای تخته پشت دالاس دروازه بان بن اسقف Eriksson Ek جمع آوری یک خانم توسط جوناس Brodin و پیچیده جن در اطراف گذشته اسقف برای بازی برنده شمارش.

مینه سوتا بازگشت از یک 2-0 کسری به ضرب و شتم ستاره برای سومین بار در چهار جلسات و برنده شدن در این فصل سری.

رایان Donato گل Devan Dubnyk متوقف 31 عکس و وحشی برنده سوم خود را مستقیم و شش از هشت.

جو Pavelski اندکی در بازی قدرت دنیس Gurianov اضافه شده یک هدف و اسقف ساخته شده 27 موجب صرفه جویی و همچنین کمک دوم خود را با کمک این فصل در Gurianov شمارش.

وحشی به جلو ژاک Parise skated در 1000 هفتم حرفه ای بازی. مینیاپولیس بومی شد 347th بازیکن (344th اسکیت باز) و هشتم Minnesotan برای رسیدن به نقطه عطف.

بازی خود تنها جاده مسابقه بیش از 12 بازی کشش وحشی خود قرار داده و در یک سوراخ اولیه با ارتکاب سه پنالتی از بازی ها — همه در باز 15:28 دوره در سریع ء شروع شده توسط هر دو باشگاه است.

فقط 14 ثانیه بعد از اتصال مجازات وحشی defenseman Jared Spurgeon — مینهسوتا دوم تخلف — Pavelski یافت ارتجاعی در مقابل Dubnyk و به خاک سپرده شد 12th خود را با شمارش 4:32 باقی مانده در قاب.

وحشی را دچار کم خونی مجازات-کشتن واحد وارد بازی آخرین رتبه بندی در NHL و همچنان به مبارزه و ستاره چراغ 1-0 به عنوان اولین دوره به پایان رسید — فقط دومین بار طی 21 بازی آنها برگزار سرب پس از 20 دقیقه.

Gurianov سیمی یک تایمر از سمت راست نقطه در 2:51 دوم برای خود هدف چهارم در شش بازی. او 15 شمارش گره خورده است او برای این تیم منجر شد و باشگاه خود را-بهترین 11th, در خانه یخ.

اما طبیعت آن را در 2 زمانی که Eriksson Ek گل پنجم خود را در 8:25 به عنوان یک جن ضربه اسکیت خود را منعکس در آبی رنگ و در رفت و دنتو زیپ شده در یک تیز و زاویه نشانگر در 12:09 برای خود 10.

دالاس جناح راست الکساندر Radulov بود نه روی نیمکت در دوره سوم و نه بازگشت به بازی پس از برخورد با Gurianov در نزدیکی مرکز یخ در دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر