حضور قابل ملاحظه ای کوچکتر از سلف خود را از سال های گذشته است; اما با توجه به این که سازمان تا به حال تنها یک ماه و نیم به طرح منجمد حزب بلوک, این رویداد موفق به در آوردن جامعه به شرکت.

در طول تعطیلات آخر هفته واکر کسب و کار برگزار می شود ویژه و مینی حوادث, تلاش برای نجات از دست داد درآمد در آورده بین المللی Eelpout جشنواره لغو در اوایل ژانویه.

در سال های گذشته جمعیت 10,000 خواهد گله به جشنواره شهر به مدت چهار روز از مهمانی صرف و تجلیل معروف ماهی های زشت.

“هر کس به گرفتار کردن گارد با (Eelpout جشنواره لغو)” گفت: Deb Wilkening که صاحب کافه Zona Rosa در واکر با شوهرش گری. “این همه تغییر واقعا سریع برای همه است.”

روز شنبه Wilkenings’ دختر میزبانی یک boozy شکار روبنده خود را از رستوران مکزیکی به ارمغان آورد که از تیم های آماده به گذشتن از شهر و نشان دادن حمایت خود را برای منجمد حزب بلوک و دیگر کسب و کارهای محلی.

از گرفتن نیش یک غریبه را به پرتاب به عقب عکس های تیم خود را قربانی تواضع-و هوشیاری خود — برای شانس جایزه بزرگ.

“این خوب بود برای دیدن که بسیاری از مردم شرکت کردند” دب گفت. “چه زیبا روز آن را واقعا ساخته شده تفاوت.”

در سراسر خیابان را از کافه Zona Rosa, یک چادر بزرگ تنظیم شده است تا با تعقیب و گریز در دریاچه است که عمل به عنوان حزب اصلی محل در سراسر رویداد. در داخل یک نوار یخ ساخته شده بود اجازه می دهد مهمان به سعی کنید از نوشیدنی های عرضه شده توسط این رویداد الکل حامیان, در میان دیگران.

در اوایل بعد از ظهر آن روز مردم رفتند به چادر شروع به جشن و بازی چند دور از موسیقی یکنوع بازی شبیه لوتو. آنها همچنین می توانید سعی کنید دست خود را در انباشته شراب قوطی و رقابت در آبجو پنگ و کیسه لوبیا مسابقات.

به عنوان آن را کردم و بعد از آن به شب بیشتر مردم به تدریج شروع به جریان به چادر در پیش بینی برای شبانه اجرای موسیقی از گروههای در اطراف منطقه.

نزدیکی در دریاچه دیگر چادر هم مونتاژ شده است که catered به حزب را برانگیخت یخ ماهیگیران تفننی و snowmobilers luring آنها را با وسوسه انگیز بوی سرخ شده eelpout قطعات — یک عامل اصلی میان وعده از جشنواره گذشته است.

اما این قطعات را ندارد و تنها یادآوری از چه چیزی استفاده می شود.

از پیراهن های مردم تن به خاطرات گذشته آنها rehashed در این دریاچه وجود دارد دیگر شاخص های طولانی که Eelpout جشنواره بود هنوز هم وجود دارد و بسیار زنده در روح.

و اگر چه وجود دارد یک بچه جدید در بلوک این سال به نظر می رسید به اجماع عمومی است که این شهر پذیرش و ساخت بسیاری از این دست به آن رسیدگی شد.

“این همان” دب گفت. “اما شاید اگر آنها در حال رفتن به نگه داشتن آن را برای سال آینده آنها می توانید کمی بیشتر با آن است. اگر آنها را می ساخت و در آن با افراد مختلف درگیر آن خواهم بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im