Epix به برتر منسون سری فاصله Skelter’ ژوئن 14


Greg Berlanti اجرایی تولید

Epix خواهد برتر docuseries بطور شتاب کردندر مورد چارلز منسون, ژوئن 14. Lesley Chilcott هدایت و اجرایی تولید می کند. شش بخش است.

“قبل از منندز برادران OJ و تد باندی وجود دارد بزرگترین داستان قتل و جرم و جنایت در عصر مدرن” گفت: Epix. “بیش از 50 سال گذشت از چارلز منسون و cultishly پیروان اختصاص داده شده خود را متعهد وحشتناک جنایات و در عین حال عمومی باقی می ماند واقعا در تاریکی در مورد منسون خانواده و سفر خود را به ورطه. چگونه می توانید یک داستان بود تا به خوبی شناخته شده به طوری افسانه ای و در عین حال بسیار کمی درک؟”

فاصله Skelter ویژگی های مصاحبه با سابق اعضای خانواده و روزنامه نگاران برای اولین بار بر روی صحنه و در دادگاه.

Greg Berlanti و سارا Schechter اجرایی تولید برای Berlanti Productions و الی فرانکل exec تولید برای Rogue اطلس محصولات. Warner Horizon Unscripted تلویزیونی در حال تولید سری. “کار با درخشان Lesley Chilcott و با استعداد تیم در Berlanti Productions سرکش اطلس و Warner Horizon Unscripted شده است یک سفر فوق العاده” گفت: Michael Wright, رئیس جمهور, Epix. “فاصله Skelter‘s استخوان دلسرد کننده روایت است که ریشه در یکی از بدنام ترین و جذاب جنایات چند دهه گذشته و ما هیجان زده است که این داستان این است که به طوری ماهرانه گفت: در Epix.”

Chilcott تولید حقیقت ناخوشایند.

فاصله Skelter مجموعه استراحتی برای روشن کردن دیدگاه جدید در یکی از افسانه ای ترین جنایات در زمان ما” گفت: Chilcott. “این تیم فیلمسازی و من سپاسگزار برای همکاری با Berlanti Productions, Rogue, اطلس, Warner Horizon و Epix و این فرصت را برای گفتن این داستان کامل.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>