Epix سفارشات فصل دو از “پدرخوانده هارلم’


فارست ویتاکر نقش رئیس جرم و جنایت پر از دست انداز جانسون

Epix تمدید درام پدرخوانده هارلمکه ویژگی های فارست ویتاکر به عنوان رئیس جرم و جنایت پر از دست انداز جانسون در دهه 1960 در نیویورک. ABC امضا Studios تولید می کند. کریس Brancato و پل عکس ایجاد شده را نشان می دهد.

فصل دو را به 10 قسمت. از آن خواهد شد تولید در نیویورک است.

پر از دست انداز جانسون خارج از زندان برای پیدا کردن محله او هنگامی که حکومت در قتلگاه. با خیابان های کنترل اراذل و اوباش و پر از دست انداز باید در Genovese خانواده جرم و جنایت به دست آوردن مجدد کنترل. او به شکل یک اتحاد با واعظ Malcolm X “پدرخوانده هارلم یک برخورد از عالم اموات جنایی و جنبش حقوق مدنی در یکی از مهمترین و پر سر و صدا بار در تاریخ آمریکا” در Epix کلمات.

پدرخوانده هارلم یک فصل قابل توجه موفقیت سه برابر قبلی بینندگان اعداد به صورت شبکه ای و کسب درآمد تحسین از منتقدان و بینندگان به طور یکسان” گفت: Michael Wright, رئیس جمهور, Epix. “ما نمی تواند صبر کنید تا دوباره با کریس پل, جنگل و این تیم در ABC امضا به ادامه گفتن این قانع کننده و بسیار مربوط به داستان است.”

ویتاکر ستاره و تهیه کننده اجرایی. بازیگران نیز شامل Vincent d’onofrio, Ilfenesh “خدرا” Nigél کاهگل و به Giancarlo Esposito.

Whitaker, Brancato, عکس, نینا یانگ Bongiovi جیمز Acheson, Markuann اسمیت و Joe Chappelle اجرایی تولید کند. Brancato است showrunner.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>