توافق را پوشش می دهد ایستگاه های تلویزیونی در 22 بازار

Entravision امضا توافق نامه با نیلسن که با ارائه مجموعه ای از خدمات اندازه گیری برای همه Entravision را تلویزیون ایستگاه.

نیلسن امضا قبلی معامله به خدمت Entravision در سال 2018 است.

جدید مقابله خواستار Entravision برای دریافت خدمات از جمله تلویزیون محلی رتبه بندی نیلسن محلی تلویزیون مشاهده صوتی رأی و دیجیتال آگهی رتبه بندی.

Entravision 42 زبان اسپانیایی ایستگاه 11 به زبان انگلیسی ایستگاه در 22 بازار.

“به عنوان Entravision همچنان به تعامل اسپانیایی و لاتین مصرف کنندگان ضروری است که ما ایستگاه های تلویزیونی مجهز به ارائه اندازه گیری اسپانیایی زبان مخاطبان ما به عنوان مجری ما چند پلت فرم استراتژی” گفت: کارل A. Meyer ارشد درآمد افسر Entravision. “نیلسن توانایی اندازه گیری اسپانیایی-زبان مخاطبان یک فاکتور بسیار مهم در این تصمیم به هیچ شرکت دیگری به طور مستقیم اقدامات over-the-air مخاطبان و یا تعهد به نمایندگی از اسپانیایی بینندگان.”

شرایط مالی اعلام نشده است.

“Entravision جهانی شرکت رسانه ای است که شناخته شده است برای تعامل لاتین مخاطبان در آمریکا و مکزیک و بازارهای دیگر در امریکا لاتین و رهبر صنعت در هیسپانیک بازار” گفت: کاترین Herkovic اجرایی معاونت و مدیر عامل نیلسن تلویزیون های محلی. “ما خوشحال هستیم که به گسترش روابط ما با Entravision. نیلسن متعهد به کل اندازه گیری مخاطبان و حصول اطمینان از پر بیننده نمایندگی. نیلسن سهام Entravision تعهد به تنوع و ساخته شده است که قابل اخیر سرمایه گذاری در تلویزیون محلی کسب و کار است که حمایت از این. نیلسن تنها شرکت است که ارائه می دهند از اشخاص حقيقي اندازه گیری گرفتن متنوع مخاطبان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im