Entertainment Studios به فروش می رساند دو خاموش-آب و هوا کانال سری در هفته پیوند


‘طوفان از سوء ظن,’ آب رفته ویروسی’ هر دو اولین در پخش پیوند این سقوط

بایرون آلن Entertainment Studios پاک است دو سری جدید از کانال آب و هوا برای دو فصل معاملات هفتگی در پیوند با پوشش 95 درصد از کشور و شروع این سقوط.

دو ساعته سری طوفان از سوء ظن و آب و هوا رفته و ویروسیشده اند پاک در ایستگاه های متعلق به فاکس, اسکریپس, Nexstar آلن رسانه پخش, مردیت گری, CBS هرست Cox Media Group, Sunbeam, تلویزیون, Hubbard پخش Tegna, Scripps Media, گراهام, رسانه های Weigel, Nexstar پخش کوئنسی پخش Morgan Murphy, رسانه های مارشال رادیو و تلویزیون, ماموریت رادیو و تلویزیون, Lockwood پخش بلوک های ارتباطی ایستگاه بین راه, رسانه, Sarkes Tarzian, Manship پخش, چشم انداز, آلاسکا, مک کینون پخش و موریس چند رسانه ای.

“آب و هوا شماره یک اخبار راننده برای ایستگاه های تلویزیونی محلی گفت:” بایرون آلن مؤسس و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Entertainment Studios/آلن گروه رسانه ای در بیانیه ای. “طوفان سوء ظن و آب و هوا رفته ویروسی دو عالی سری از یکی از قابل اعتماد ترین و مورد احترام برندها در تمام تلویزیون کانال آب و هوا. این نشان می دهد فوق العاده قانع و درخواست تجدید نظر به همه جمعیت. ما ایستگاه همکاران متوجه ارزش بسیار زیادی این سری پیشنهاد برای تکمیل محلی خود را پوشش آب و هوا.”

بایرون آلن آلن گروه رسانه ای صاحب سرگرمی, استودیو کانال آب و هوا و آلن رسانه های رادیو و تلویزیون که شامل 15 ایستگاه های تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر