آنچه در زیر یک زمانی جدول زمانی حوادث را با دانش سطحی از 429 ایمیل ما دریافت در پاسخ به این درخواست به دنبال بینش بیشتر به برف-حذف تلاش است که به طور گسترده ای برای انتقاد از حرکت بیش از حد به آرامی.

ظهر شنبه: Duluth با صدور یک “سفر” مشاوره.

1:33 p. m. روز شنبه: Duluth پایدار آن “هیچ مسافرتی” مشاوره بیان کرد که خدمه بودند متمرکز در باز کردن جاده های اصلی برای لحظه ای خواهد بود و شروع به پاکسازی خیابان های مسکونی در صبح است.

توسط صبح روز دوشنبه شکایت از uncleared جاده ها نصب شد.

1:55 p. m. دوشنبه: ارتباطات و سیاست مامور Phil Jentz خواسته برای کمک به شکایات آب گرفتگی به شهرستان باعث یک ایمیل که در آن او مشاهده کرد که “برف خط صوتی کامل است.”

این شهرستان در بخش فناوری اطلاعات بر خاست به عمل و توسط 2:04 بعد از ظهر به اطلاع کارکنان است که در شهرستان صوتی ظرفیت به حال با موفقیت بوده است دو برابر به 5,100 پیام.

2:09 بعد از ظهر دوشنبه: جیم Benning, Duluth, مدیر عمومی کار می کند و نرم افزار دریافت ایمیل از کنترل گاز سرپرست کری Lustig گفت: “این اساسا گرفته سه دهید در تمام طول روز سعی کنید برای روشن شدن این خط است. این مسخره میزان تماس. 82 صوتی برای شروع روز. 90% این است که چرا من در خیابان کشت و زرع نشده است.”

4:52 بعد از ظهر دوشنبه: کنت لوند ساکن شمال 83 خیابان غرب فرستاده Benning بپرسید هنگامی که خود را در خیابان خواهد بود کشت و زرع. او توضیح داد که یک پرستار می آید به خانه خود را هر دو هفته به او تزریق شده بود اما قادر به رسیدن به او به دلیل بارش برف.

در 2:15 بعد از ظهر بعد از ظهر روز بعد Benning در پاسخ به اطلاع لوند که خیش شد و در محله خود و در راه است.

9:30 p. m. دوشنبه: استفانی Dunaiski ساکن بروک خیابان نزدیک ناظر, ایمیل و شهر شکایت دارند که او تا به حال هنوز به شخم زدن در محله خود و می گویند: “ما احساس می کنیم مثل ما رها شده است.”

8:33 صبح یکشنبه: خیابان مدیر تعمیر و نگهداری چاد Bednar در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت برف روبی تلاش از آماندا اندرسون بود که گرفتن شکایت می نامد. او نشان داد که برخی از “مهمان” شخم شیفت با استفاده از کارکنان واجد شرایط از بخش های دیگر بودند اثبات دشوار را پر کنید.

“ما در حال اجرا کامل نیروها از 0200 تا 1830 امروز و آینده را به انجام همان فردا (ما انجام شده است که به صورت روز در حال حاضر). ما در تلاش برای پر کردن به عنوان بسیاری از شخم کامیون از 1800 به 0200 در شب به عنوان ما می توانیم با مهمان plowers (ما به ندرت قادر به متقاعد کردن به اندازه کافی کمک از خارج آمده در بین شما و من)” Bednar نوشت.

10:27 a. m. روز شنبه: Darlene Fedler که زندگی در غرب خیابان دوم نوشت: می گویند او تا به حال شده است در انتظار چهار روز برای تحویل داروها, اما خیابانی صعب العبور بود. او گفت: او تعجب اگر آن زمان به فروش خانه خود را و حرکت در خارج از محله.

پانزده دقیقه بعد شهردار امیلی لارسون ایمیل به Fedler به او اطمینان که کمک خواهد بود در راه و به اطلاع او که خود را در خیابان به حال نشده است شخم زده یا نه.

12:53 بعد از ظهر پنج شنبه: Wilma Rahn ساکن مارشال خیابان مطلع شهرستان است که او قادر به خارج شدن از جلوی خانه اش که مسدود شده بود 6-پا بلند snowbank. او تا به حال به لغو قبل از بهره برداری قرار ملاقات و درخواست کمک از همسایه انتخاب کنید تا نسخه.

“من هرگز در خارج” Rahn تاسف در ایمیل خود.

10 a. m. روز شنبه: در این شهرستان گزارش شده است که 60 درصد از مسکونی خیابان ها پاکسازی شده بود و که آن را به حال شده است قادر به تعمیر و یا جایگزین شکسته به پایین کلاس بازگشت 21 از 22 واحد در ناوگان خود را به عمل است.

این بیانیه در ادامه می گویند: “کارکنان شهرستان پیش بینی است که تمام خیابان های مسکونی خواهد بود, کون 6:00 p. m. امشب, Dec. 3. کوچه که در حال حاضر نمی شده است پاک پاک خواهد شد شروع در چهار شنبه, دسامبر. 4.”

5:22 صبح شنبه: رابرت مونتگمری از Avondale خیابان ایمیل فرستاده می گویند که در کوچه و خیابان خود را هنوز نداده پاک شده است. او اشاره کرد: “آن را زشت در FB” و شامل یک الگوی رفتاری با یک عکس از شهردار لارسون خندان و قاب توسط کلمات کلیدی: “نگران نباشید. ما در حال باز کردن یک آبجوسازی!”

6:17 صبح شنبه: لارسون ارسال یک ایمیل مختصر و مفید به Benning و نوح Schuchman, Duluth, رئیس مسئول امور اداری. با اشاره به مونتگمری بلوک در اوندیل خیابان او گفت: “رسیدن به این بلوک. من بارها و بارها خواسته.”

کلاس لغو شد برای سومین مستقیم روز در مایرز-ویلکینز و لوول مدارس ابتدایی به دلیل unplowed خیابان.

ساعت 9 صبح یکشنبه: شهردار لارسون به نام یک کنفرانس مطبوعاتی به اذعان شهرستان را عدم روشن شدن برف در یک مد به موقع و به پیشنهاد شخصی عذرخواهی.

12:24 p.m پنج شنبه: Schuchman ارسال یک ایمیل به همه سر گروه نیاز به آنها را برای ارائه به کارکنان برای کمک به فیلدینگ یک سیل از تماس ها و ایمیل های.

“موضوع: بارش برف شکایت خط تریاژ مورد نیاز

همه — من به دنبال کوتاه مدت کمک های اضطراری با تماس گرفتن خاموش برف شکایت خط. شکایت را غرق پایگاه داده و ما باید برای رسیدگی به آن است.”

Schuchman تأکید اجباری طبیعت درخواست خود را زمانی که او sternly بسته خود توجه داشته باشید گفت: “اگر شما پاسخ نمی دهند من خواهد بود با شما تماس به طور مستقیم.”

در Schuchman درخواست یک دوجین کارکنان از تمام شهرستان بخش مونتاژ شده بود به میدان تماس و پاسخ به ایمیل ها و متون.

3:30 p. m. روز شنبه: Bednar خود را به روز رسانی سرپرست Benning در پیشرفت از برف پاکسازی کردند.

Bednar گفت که او با افتخار خود اختصاص داده خدمه هر کار 70-80 ساعت در طول پنج روز گذشته. او چندین عوامل پیچیده از جمله بی شماری از وسایل نقلیه است که غیر فعال باقی مانده در برف عمیق, “تجهیزات ناکافی ارائه شده توسط اعماق ریش برف یا یخ در شرایط” چند ضعف و غیر قانونی اتومبیل های پارک شده.

“که می شود گفت, من عذرخواهی نمی نشست ما اهداف و مدارس نیاز به دوباره” Bednar نوشت.

در همان ایمیل Bednar گفت که او ساخته شده اشتباه ارائه یک جدول زمانی برای پاکسازی خیابان های شهر که او نمی تواند برای برخی دانم که چه می کنند.

“من در حال حاضر آموخته درس بسیار ارزشمند است که آن را غیر ممکن است برای گفتن. بیش از حد بسیاری از عوامل نیروی کار و تجهیزات و ساکنان برای همیشه به یک پاسخ درست به خصوص پس از ضرب و شتم ما بسیار محدود کارکنان و پیری تجهیزات برای 96 ساعت متوالی قبل از امروز آغاز شده است,” او نوشت.

اما Bednar نمی شانه مسئولیت انعقاد توجه داشته باشید خود را با گفتن: “من عذرخواهی برای عدم شهر دولوت.”

حتی به عنوان شهر تحت فشار قرار دادند از طریق به پایان آن دریافت کلمه از افرادی که تا به حال پشت سمت چپ شده است.

7:20 صبح پنج شنبه: راشل Malzahn رفتن بر روی چهار روز مستقیم از دست رفته کار ارسال یک ایمیل به شدت التماس برای شهرستان به شخم کردن کوچه.

“من وحشت زده توسط برف روند حذف,” او نوشت. “من شده اند بیمار تا این نقطه, اما من معتقدم که این درمان غیر از شهروندان از دلوت با ترک آنها را از دست دادند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر