Ely شرکت تجهیزات حفاظت شخصی برای بیمارستان اما در حال اجرا از منابع

Wintergreen شمالی پوشیدن در الی است که با استفاده از آن بالا پایان دوخت تخصص به تجهیزات حفاظت شخصی برای نزدیکی بیمارستان های روستایی برای استفاده در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اما آن تامین خواهد شد و تنها در آخرین, هوای آزاد, شرکت پوشاک چند هفته بیشتر, که در آن نقطه آن را مجبور به توقف ساخت و تجهیز آهن محدوده و ساحل شمالی درمانگاه با لباس. کسب و کار نیز راه اندازی شد ابتکار به ماسک صورت برای مردم است.

Wintergreen است تا ساختمان بیمارستان’ مجموعه ای از PPE به آماده شدن برای یک امکان افزایش این ویروس گفت: Bria Schurke, یک ورودی دستیار پزشک در سنت لوک و دختر از صاحبان. او با استفاده از تخصص های پزشکی به راهنمای شرکت در آن PPE ایجاد.

بیمارستان های محلی خواسته Wintergreen به PPE به عنوان آنها قادر به دریافت دنده از طریق کانال های عادی, او گفت:.

“من فکر می کنم بسیاری از ارائه دهندگان احساس می کنم مثل این نیست که اگر آن را به ما ضربه سخت — آن را فقط زمانی که. و (ما) تلاش می شود به عنوان آماده به عنوان امکان پذیر است چرا که ما دیده ایم وحشت از آنچه در نیویورک اتفاق افتاده و ایتالیا” Schurke گفت.

این شرکت ساخته شده خود الگوها و دسترسی به یک برش لیزر است که برش از طریق پارچه به صورت عمده. آنها همچنین باید مایعات-مقاوم در برابر پارچه به طور معمول استفاده می شود به پزشکی لباس, Schurke گفت.

کارکنان و راحت ساخت ویژگی های لباس می تواند تا 200 لباسهای یک روز.

Wintergreen است که به سرعت نزدیک شدن به یک تنگنا به دلیل آن را در حال اجرا از پارچه. آن را نمی تواند پیدا کردن یک تامین کننده و نه آن را در بر داشت یک بیمارستان مایل به ارتکاب به سفارش مقدار زیادی, او گفت:.

“اگر ما می تواند فقط مثل از 3000 متری از 100 ٪ پلی پروپیلن, ما فقط می تواند در (حفظ) استارت این” او گفت:.

اگر چه این شرکت نمی چرخد سود از PPE ایجاد و تولید لباس است که نگه داشتن بسیاری از کارکنان خود را در حقوق و دستمزد.

“ما در حال کمک به حفظ و ارائه دهندگان زنده و همچنین نگه داشتن جامعه ما زنده” Schurke گفت.

Click for more coronavirus stories.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>