Elon Musk مدعی شد در COVID مشهور و بزرگ خانه های خالی

مارک زوکربرگ مسائل. Coronavirus واقعا خطرناک است اگر شما و یا در سلامت فقیر اما نباید آن را تعطیل کارخانه ها. و Kanye West باید اجرا برای رئيس جمهور — در 2024.

بله ایلان چت دوباره در مورد تکنولوژی همه گیر افراد مشهور داستان های علمی تخیلی و گاه به گاه میلیاردر شایعات بی اساس با مقاله نویس نیویورک تایمز Maureen Dowd برای طولانی از ویژگی های منتشر شده شنبه شب.

رویایی میلیاردر و مدیر عامل شرکت تسلا برای تلفن های موبایل حل و فصل با یک نوزاد جدید X Æ یک-دوازدهم با خواننده دختر Grimes. این زن و شوهر در لس آنجلس زندگی اما مانند بسیاری از کالیفرنیا خود را از وضعیت مسکن در مایع است.

مشک خود قرار داده Hillsborough و مستغلات و چهار لس آنجلس قصرها برای فروش در ماه مه. او نشان داد Grimes ترجیح می دهند آنها را نگه دارید حداقل یک خانه — اگر چه مشک پیشنهاد اجاره یک محل به جای نگه داشتن یک سبد بزرگ خانه های خالی است.

“این روزها من شده اند ماندن در این عجیب و غریب Gatsby-مانند خانه چه من تماس بگیرید از عمارت خالی از سکنه و آن را کمی تلخ بود کاملا فرانک” مشک گفت: بار نیست شناسایی یک خانه است. “خانه خود را زیبا است, اما شما می دانید آن را مانند Wayne Manor بدون آلفرد.”

او به یاد می آورد روز تولدت از دره سیلیکون نیمکت گشت و گذار در خانه از بنیانگذاران گوگل لری پیج و سرگئی برین و گفت: این یک راه بسیار خوبی برای گرفتن با دوستان است.

مشک در ابتدا تشویق غرب یک دوست قدیمی به اجرا برای رئيس جمهور در چهار سال دیگر, بنابراین به عنوان نه به تقسیم سیاه رای از کاندیدای حزب دموکرات و جو بایدن. اما پس از غرب نوشته شده یک سری از نامنظم توییتهایی مشک پیامک هنرمند برای دیدن اگر او انجام شد OK.

او همچنین در مورد انتخابات ریاست جمهوری و Facebook نقش در اجازه دادن به شایعه و دروغ به گسترش به سرعت و آسیب های دموکراسی است.

“من فوق العاده با اعتماد به نفس” مشک گفت Boland. “من نمی pro-Facebook. من نمی Facebook صفحه. SpaceX و Tesla خود را حذف Facebook pages. SpaceX و Tesla انجام یک Instagram اما من فکر می کنم آن را نسبتا بی ضرر است. بنابراین من فکر می کنم زوکربرگ و شریل سندبرگ هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام به بازگرداندن اعتماد عمومی در Facebook خود را.”

Boland خواسته درست یا نادرست سوال: آیا زوکربرگ مخالف?

مشک خندید: “آه آه مرد….مارک زوکربرگ است برخی از مسائل همه ما باید برخی از مسائل.” مشک اضافه شده است که او را نگران Facebook موسس کنترل مطلق بر پلت فرم و امکان ایجاد “سلسله ثروت است.’

و فن آوری های غول پیکر توضیح داد که چرا او فکر می کند تسلا کارخانه ها و برخی از کسب و کارهای دیگر باید باز باقی می ماند در طول بحران بهداشت و درمان. مشک به مبارزه طلبیده سلامت سفارشات از آالمدا کانتی و فرمونت و بازگشایی خودرو الکتریکی کارخانه در ماه مه. EV وبلاگ Electrek گزارش در این ماه بیش از 130 نفر در تسلا امکانات حال آزمایش مثبت برای ویروس.

مشک و گفت که او می پوشد یک ماسک بر روی تولید کف. اما او افزود: “آن را کاملا حس می کند به یک مستند اگر شما آسیب پذیر هستیم, اما من فکر نمی کنم آن را حس می کند به یک مستند اگر شما آسیب پذیر نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>