الیسون: Pine County صاحبخانه باید بازگرداندن آب و برق به خانواده در میان COVID-19 اضطراری

در روز سه شنبه قاضی Krista مارتین گفت: در جهت ظ روز شنبه در منطقه دولت, دادگاه, در کاج شهرستان که صاحبخانه Howard Mostad از St. Croix, مینه سوتا, باید بازگرداندن آب و برق ظرف 24 ساعت و نه “دخالت مستاجران توانایی برای زندگی” در محل اقامت در طول زمان صلح و اضطراری است. مارتین همچنین با صدور موقت سفارش محدود در برابر Mostad.

“روشن است از حقایق نشان داده شده توسط دولت با استشهاد که مستاجران را دچار آسیب های جبران ناپذیر مگر اینکه Mostad است که همواره از توقف عرضه برق به خود صفحه اصلی” مارتین نوشت.

مستاجران پناه در محل در خانه با 4 سال است که یک بیماری زمینهای است که باعث می شود او به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

“ما در حال نشستن در خانه ما با هیچ برق یا آب در حال اجرا. ما نمی توانیم طبخ غذا و یا حتی توالت خیط و پیت کردن… دختر من به من گفتن که او سرد است. ما هیچ جای دیگری برای رفتن و نمی تواند در معرض خطر افشای دختر من به افراد دیگر” یکی از مستاجران که اسامی آنان redacted گفت: در یک استشهاد.

هفته گذشته مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون شکایت و حرکت به صورت موقت سفارش محدود در برابر Mostad.

در انتشار اخبار سه شنبه الیسون جشن منظور و بر اهمیت پناه در جای خود و ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

“آن را سخت به اندازه کافی برای پرداخت هزینه های زندگی خود را در طول اضطراری اما صاحبخانه سعی کنید به زور یک خانواده به طور غیر قانونی ضرری ندارد و تنها آنها را از آن لطمه می زند و هر Minnesotan,” الیسون گفت.

“من خوشحالم که دادگاه به رسمیت شناخته شده و ضرورت این موضوع است و حفاظت از این مستاجران و فرزند خود” الیسون گفت. “اکثر صاحبخانه ها در حال انجام کار درست با مستاجران خود را که تحت تاثیر قرار توسط این اورژانس و من از آنها تشکر می کنم برای آن است. اما اگر شما به من است و نشان می دهد که ما نمی دریغ به مطمئن شوید که شما انجام دهد.”

با توجه به شکایت مستاجران در شش ماه اجاره.

در مارس 4, Mostad ارائه آنها را با یک اخطار کتبی به تخلیه ملک بیان کرد که آنها نیاز به حرکت از اموال آوریل 1. این خانواده تا به حال شده است قادر به پیدا کردن یکی دیگر از اقامت شکایت گفت.

در مارس 2, Mostad در زدم و گفت که او قرار بود برای نشان دادن خانه به پتانسیل های جدید مستاجران.

او حاضر توسط مستاجر گفتن Mostad که “او نمی خواست به کسی اجازه به خانه به دلیل ترس از COVID-19 قرار گرفتن در معرض به دخترش” شکایت گفت. Mostad تحت فشار قرار دادند و راه خود را به خانه راه می رفت به خانه جعبه فیوز و حذف متعدد شکن از جعبه فیوز قطع برق به خانه شکایت گفت.

Minnesotans می توانید گزارش مشکوک به نقض با پر کردن یک فرم شکایت در دفتر دادستان کل وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>