الا اولسون انتخاب شده به جای ری Kosey به عنوان برتر دبیرستان مدیر دو و میدانی و فعالیت های. اولسون طول می کشد برای بازنشستگی Kosey در ژوئیه 1.

اولسون در حال حاضر یک معلم در برایانت (آرکانزاس) مدرسه ابتدایی. قبل از پیوستن به مدرسه عالی منطقه اولسون بود که معلم ادیسون منشور مدارس در دولوت.

او تجربه مربیگری شامل مشاغل در کالج St. Scholastica, بمیجی ایالت مینه سوتا-ردن و ردن مارشال دبیرستان.

“الا شور و شوق برای ورزش و فعالیت های فوق برنامه و صبر مثبت و مراقبت از نگرش او را بزرگ مناسب برای این موقعیت” گفت: Amy L. Starzecki این منطقه مدرسه برتر منطقه Administrator. “ما هیجان زده به الا شروع در نقش جدید او.”

در طول این فصل بود اولسون چهارم به عنوان دستیار در St. Scholastica بسکتبال زنان کارکنان.

اولسون بازی بسکتبال در دانشگاه مینه سوتا-دلوت از 2007-11 بود و به نام همه NSIC محقق-ورزشکار. این رابرتز, ویسکانسین, مادری, دریافت مدرک کارشناسی خود را در آموزش و پرورش ابتدایی در سال 2011 و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش و پرورش از UMD در سال 2013.

اولسون فارغ التحصیل دستیار برای Bulldogs از 2011-13. وظایف او شامل استخدام, سراغ, گزارش بازیکن, توسعه و بازی سازی. او سپس به دومین دستیار در بمیجی دولت برای 2013-14 فصل است.

در 2015-16 او JV و تیم اول دانشگاه یا دانشکده دستیار مربی در دلوت مارشال.

این تیتر در این داستان شد به روز رسانی در جمعه 6 مارس در 2:04 بعد از ظهر به بازتاب عنوان صحیح برای برتر دبیرستان دو و میدانی و فعالیت های مدیر. این اصل ارسال شده در پنج شنبه, مه 5 در 4:40 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im