آسانسور مدیران گرفتار مشکلات هستند و احساس فشار

“ما در حال دست زدن به بسیاری از ذرت می گوید:” تایلر Stegman مدیر کل برای کلمبیا دانه بین المللی LLC در آن Arvilla محل در حدود 20 کیلومتری غرب ساری, N. D. “آن را احساس می کند مانند ذرت برداشت آغاز شده و یک هفته و نیم پیش است.”

Tyler Stegman, general manager of the Columbia Grain International LLC site at Arvilla, N.D. says trade wars knocked soybean trade 36% lower in the 2018-2019 marketing year. He expects it to rebound in the marketing year ending July 31, 2020, but not to levels from before. Photo taken March 17, 2020, at Arvilla, N.D. Mikkel Pates / Agweek

تایلر Stegman مدیر کل کلمبیا دانه بین المللی LLC سایت در Arvilla N. D. تجارت می گوید جنگ زدم سویا تجارت 36 درصد کاهش در 2018-2019 بازاریابی سال است. او انتظار دارد که آن را به دوباره بجای اول برگشتن در سال بازاریابی پایان جولای 31, 2020, اما نه به سطح قبل از. عکس گرفته شده در مارس 17, 2020, در Arvilla N. D. Mikkel کله / Agweek

مقدار ذرت که CGI Arvilla به کار گرفته شده در اکتبر, نوامبر, دسامبر — نرمال زمان برداشت — پایین بود 60%.

با ذرت Stegman کشاورزان هستند و پس از آن رفتن در برف است. فراست بسیار عمیق در منطقه خود را و آن را به زودی دریافت حقه باز است.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک مبارزه واقعی” او می گوید. “بدترین سناریو این است که ذرت می ایستد و آن را تبدیل به یک PP (مانع-کاشت بیمه) قطعه از زمین است.”

کوتاه و مختصر Bjertness مدیر کل برای C-W ولی Co-op در Wolverton, Minn., می گوید ذرت باقی می ماند که در این زمینه از پاییز گذشته خشک شده است و افزایش تست وزن است.

“این رفتن به یک چالش به آن را دریافت در یک مد به موقع” او می گوید.

Bjertness فکر می کند 2019 دانه رسیدگی ممکن است 15 تا 20 درصد پایین تر از قبل از جنگ تجارت در سال 2017. در بخشی که تحت تاثیر قرار است توسط برخی از 2019 محصول نمی شود برداشت.

“من فکر می کنم دانه (از قبل محصولات کشاورزی) است که هنوز هم در خارج وجود دارد در حال انتظار برای یک زمان مناسب به حرکت” Bjertness می گوید.

ملی کشاورزی آمار خدمات به روز رسانی خواهد شد برداشت ذرت, درصد, گزارش, مارس 30.

در ضمن تعرفه گلایه همچنان ادامه دارد. سویا تجارت در 2018-19 بازاریابی سال و پایان دادن به آخرین جولای 31, شد 36 درصد کمتر از قبل از جنگ تجارت در سطح 2016-17.

Stegman انتظار رسیدگی به افزایش 2019-20 با وجود درک رقابت از برزیل. “من فکر نمی کنم آن را می شود به جلد ما را به می گویند, سه برداشت پیش” او می گوید. داشتن جدید معاملات تجاری با چین ممکن است مفید باشد.

“چین بود و آینده و خرید کمی jags در اینجا وجود دارد — به صورت دوره ای در طول سال — من فکر می کنم به نگه داشتن ایران رفتن” Stegman می گوید.

در حال حاضر که آمریکا و چین را امضا کرده اند فاز اول یک تجارت جدید معامله Stegman است با احتیاط خوش بینانه است که وجود خواهد داشت یک بازار دوباره به صورت “عادی” دوره زمانی اکتبر تا دسامبر.

کریگ Hebrink معاون ارشد رئیس جمهور از دانه و خوراک برای Farmward همکاری با آن شرکت های بزرگ در خانه, Morgan, Minn. می گوید بسیاری از شرکت تجارت منطقه در جنوب ایالت مینه سوتا خود را 2019 محصول ذرت برداشت شده است. اما Hebrink می گوید بازار برای حمل و نقل ذرت تغییر یافته از قبل از جنگ تجارت بار. قبلا خیلی از co-op را دانه شده بود لود شده بر روی شاتل و حمل به شمال غربی اقیانوس آرام. امروز بسیاری از شرکت دانه رفته از طریق خوراک یا محلی دیگر پردازنده ها از جمله اتانول است.

Craig Hebrink, senior vice president of grain and feed for Farmward Cooperative, based at Morgan, Minn. Supplied photo

کریگ Hebrink معاون ارشد رئیس جمهور از دانه و خوراک برای Farmward تعاونی مستقر در مورگان, Minn. عرضه عکس

“به طور کلی حجم پایین است” Hebrink می گوید مقایسه آن را به قوی محصول در سال 2017 خواهد بود که به بازار عرضه شده اند در این سال مالی به پایان رسید که Aug. 31, 2018. ذرت marketings پایین بیش از 20٪. به طور مشابه, سویا, فروش پایین بیش از 30% از قبل از جنگ تجارت سطوح. سویا در حال حاضر استفاده می شود به صورت محلی و یا حمل و جنوب از طریق رودخانه می سی سی پی.

Bjertness می گوید خوب غلات جهان تولید کمک کرده است را به چینی دانه بازارهای دور.

“ما از شاتل لودر اما اکثریت می رود به شاتل لودر اتانول گیاهان آرد millers,” او می گوید.

Bjertness می گوید: چینی ها در بازار متاثر از تعرفه تلافی بلکه با تب خوکی آفریقایی است که کاهش چینی گراز گله.

داکوتای دشت Ag مرکز در داکوتای جنوبی شده است تا حد زیادی نهفته اخیر تجارت و بهداشت و درمان شوک. مت Winsand شرکت مدیر ارشد اجرایی و مدیر کل نظارت بر شرکت Parkston, S. D., ترمینال به عنوان به خوبی به عنوان جدید 40 میلیون دلار تسهیلات در نپا Junction, S. D., غربی ینکتون, S. D. که شاتل آسانسور باز در پاییز سال 2017, درست پیش از اعلام ایالات متحده تعرفه ها که باعث چینی تلافی.

او می گوید: تغییر در فروش صادرات به شمال غربی اقیانوس آرام را تنزل خود را gleaming داخلی دانه پایانه های صادرات به “بسیار بزرگ کامیون خانه” بدین معنی که رقابت برای کامیون های کسب و کار با کوچکتر آسانسور طراحی شده برای بازار صادرات است.

“مناقصه رقابتی است نه یک گزینه دیگر” Winsand می گوید. “همه ما در حال رفتن به همان محل است.”

او می گوید: کشاورزان باید با دریافت پول از دولت برای تجارت تعرفه تلافی, اما آسانسور ندارد.

“دانه صنعت واقعا دچار تجارت, معامله,” او می گوید. او فکر می کند این امکان را برای شرکت خود سویا در بازار به بازگشت به 60 درصد از آن از شمال غربی اقیانوس آرام کسب و کار و روزی. “اما آن را به برخی از زمان.”

و در پس زمینه ؟ Coronavirus و COVID-19 است “یکی دیگر از سکسکه,” Stegman می گوید: رانندگی کردن قیمت ها و تخفیف کشاورز بهره در فروش.

Farmward تعاونی شامل 10 دانه امکانات و دو زراعت مکان. پس از 18 مارس دفاتر بسته شده اند به ترافیک اگر چه حمل و نقل و دریافت کار همچنان با “skeleton crew” اجرای دقیق داخلی و خارجی پروتکل برای جدایی است. برخی در حال کار از خانه و co-op است برنامه های پشتیبان در مورد پرسنل کلیدی قرنطینه می شوند.

این COVID-19 pandemic محدود تماس با مردم در C-W دفاتر در Wolverton. رانندگان کامیون باقی مانده در کامیون خود را.

“کشاورزی ضروری است و ما باید برای حفظ محصول در حال حرکت” Bjertness می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>