ال سریتو چهره 4 میلیون دلار در کاهش قیمت های سال مالی آینده شهرستان رسمی می گوید

ال سریتو — این شهر به 4 میلیون دلار در کاهش در برنامه ها و خدمات برای سال مالی آینده فقط به تعادل بودجه این شهر مدیر امور مالی گفت: El Cerrito شورای شهر در روز سه شنبه شب.

مدیر امور مالی/شهر خزانه دار علامت Rasiah پیش بینی “کاهش چشمگیر” در بودجه برای 2020-21 سال مالی. او همچنین گفت: این شهرستان برای مقابله با کسری بودجه تخمین زده می شود از $2 میلیون تا 2.5 میلیون برای بقیه سال مالی جاری پایان 30 ژوئن به دلیل اثرات ویرانگر از coronavirus همه گیر و پناهگاه در محل سفارش در اقتصاد است.

Rasiah نیز گفت: این شهرستان در مذاکرات برای یکی دیگر از $9 میلیون وام کوتاه مدت. شهرستان مدیر کارن Pinkos گفت که او در انتظار یک تصمیم در مورد درخواست وام در چند هفته آینده.

Rasiah گزارش برخی از خبر خوب: این شهرستان دارای بودجه کافی برای پرداخت 9 میلیون دلار یک سال وام از Westamerica بانک در آن زمان از این در جولای گذشته.

ال سریتو شورای شهرستان انجام هر گونه اقدام در کاهش بودجه در نشست روز سه شنبه اما تصمیم گرفت در چارچوب: موقت 2020-21 بودجه با 4 میلیون دلار در کاهش مصوب 30 ژوئن و نهایی بودجه اضافی کاهش, توسط ماه سپتامبر تنظیم شده برای این بیماری همه گیر.

با توجه به گزارش Rasiah و Pinkos شهر در مارس 31 تخمین زده شده بود کسری از $3.7 میلیون نفر است.

Pinkos که در حال حاضر پیشنهاد 2 میلیون دلار در کاهش برای سال مالی آینده توضیح داد که او آماده نیست به ارائه اضافی $2 میلیون به 3 میلیون دلار کاهش به دلیل زمان مورد نیاز خدمات مدنی قوانین و قرارداد کار و پوشش عمومی سازمان.

قبل از همه گیر آمار بودجه صندوق به طور کلی انتظار می رود برای پایان دادن به $544,000 در پایان زمان 2019-20 سال مالی. اما به عنوان یک نتیجه از این پناهگاه در محل کسب و کار بسته شدن و از دست دادن درآمد به سقوط تجاری و هزینه های مصرف کننده در این شهرستان به پایان خواهد رسید فعلی سال مالی با کسری حداقل $2.3 میلیون نفر است.

درآمد انتظار می رود به سقوط $3.8 میلیون در سه ماهه چهارم از 2019-20 سال مالی با توجه به گزارش کارکنان. فروش درآمدهای مالیاتی پیش بینی به کاهش 1.1 میلیون دلار در سه ماهه چهارم.

یک مشاور استخدام شهرستان هشدار داد که این شهرستان می تواند به صورت کسری از 7 میلیون دلار برای سال مالی آینده در 2020-21 و کسری بودجه بالا به عنوان $10 میلیون در سال مالی 2022.

تصمیم به کاهش کتابخانه ساعت برای نجات شهر $129,000 و دیگر پیشنهاد کاهش به تعویق افتاد تا زمانی که یک ویژه شورای شهر جلسه در ساعت 10 صبح روز شنبه.

ال سریتو که دارای جمعیت حدود 25,000 ساکنان فعلی بودجه حدود 40.5 میلیون دلار برای 2020-21.

در ماه اکتبر ایالتی کالیفرنیا حسابرس ایلین Howle رتبه ال سریتو شماره 7 در معرض خطر لیست از شهرستانها در مواجهه با مشکل مالی. دولت حسابرس دفتر در نظر دارد به ممیزی در شهرستان امور مالی مدتی این سال است.

در Jan. 13 نامه ای به قوه مقننه درخواست ممیزی El Cerrito Howle گفت: این شهر را “ناکافی صندوق به طور کلی ذخایر جریان پول نقد و نقدینگی چالش ها و افزایش هزینه های بازنشستگی” بود و “نه یک رویکرد طولانی مدت به بهبود وضعیت مالی خود را و خطاب آن افزایش هزینه های بازنشستگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>