El Cerrito, Albany, ممنوعیت اخراج در طول بحران از طریق ممکن است

ضرورت احکام در نظر گرفته شده برای محافظت از مسکونی و تجاری مستاجر تحت تاثیر coronavirus بحران تصویب شد هفته گذشته توسط ال سریتو و آلبانی که پیوست چندین شهرستانها همسایه در کنترا کوستا و گردشگاه عمومی شهرستان.

هر دو شهرستانها گذشت moratoriums بر اخراج مستاجر آن را حداقل تا پایان مارس و اجازه می دهد یک دوره شش ماهه برای پرداخت معوق اجاره در طول اضطراری است. ال سریتو فرمان آرا تصویب در ویژه شورای شهرستان جلسه برگزار شده توسط تلفنی در مارس 25, توقف اخراج های مسکونی و تجاری مستاجران مالی نهفته COVID-19.

فرمان زمان اثر بلافاصله فراهم می کند و شش ماه در آن انقضا برای بازپرداخت اجاره برای مستاجران است که می تواند نشان می دهد مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از کالیفرنیا پتو پناه-در-محل سفارش برای همه اما ضروری کارگران است. بازپرداخت پنجره سقوط کرد و بین ترجیحات کالیفرنیا انجمن صاحبان آپارتمان که به دنبال یک زمان کوتاه در نظر عمومی و مستاجر طرفداران که می خواستم آن را تمدید تا 12 ماه.

آپارتمان و ارتباط آن با موفقیت مبارزه برای سرنگونی ال سریتو فقط-علت اخراج فرمان در سال گذشته با تاکید بر موقت جنبه فرمان و هشدار داد “اثر دومینو” اگر اجاره پرداخت نشده در یک مد به موقع.

این شهرستان اعلام کرد در یک متوجه است که آن را “تشویق می کند مستاجر به اطلاع اموال خود را مالک/مدیر به بحث در مورد یک طرح بازپرداخت اگر شما تجربه از دست دادن درآمد حاصل از کار در مهد کودک, هزینه های مربوط به تعطیلی مدارس, بهداشت و درمان, هزینه های مربوط به COVID-19.”

آلبانی شورای شهر برگزار شد آنلاین جلسه ویژه مارس 26 زمانی که اعضا به اتفاق آرا تصویب یک فرمان شبیه به ال سریتو است. آلبانی اعضای شورای اذعان کرد در طول بحث خود که صاحبخانه مانند مستاجران روبرو هستند و جریان وجوه نقد مسائل در طول اضطراری است.

عضو شورای Peter Maas گفت: او حمایت و اندازه گیری “اگر چه من فکر می کنم آن را کامل نیست.” Councilwoman راشل Nason گفت که او ترجیح می دهند یک مهلت قانونی اقدام توسط دولت و یا شهرستان در حالی که Councilwoman پگی McQuaid گفت: او “دلسوز به مردم است که اموال خود را.”

هر دو شهرستانها را بررسی moratoriums در مه 31, زمانی که احکام یا می توانید به پایان رسید و یا تمدید بسته به وضعیت ایالت اضطراری است.

Idled کارگران و توقیف کسب و کار هستند نه تنها در مواجهه با مشکلات جریان نقدی. ال سریتو در حال حاضر شده است به دنبال در عمده کاهش هزینه به آدرس یک بحران بودجه که برجسته شد در یک مطالعه منتشر شده در اواخر سال گذشته توسط ایالت کالیفرنیا حسابرس. در جلسه هفته گذشته ال سریتو شهردار Pro Tem پل Fadelli به ذکر است که شهرستان شده بود به دنبال قطع $500,000 از مالی جاری و بودجه “با اخبار اخیر که احتمالا بدان معنی است که ما باید برای کاهش بیشتر است.”

شورای برنامه ریزی شده بود به رای مارس 21 بر کاهش بودجه اما در حال حاضر این است که به دنبال به تعویق انداختن انتخاب سخت بر کاهش هزینه ها و خدمات شهر تا سپتامبر است. اعضای شورا گفت: بودجه در حال بررسی “خط به خط” که بحث در حال وقوع با همه کارگر شهرستان چانه زنی واحد است.

ال سریتو شورا همچنین اعلام کرد که لغو این شهر سالانه شکار تخم مرغ در مارس 11, پاکسازی روز زمین در مارس 18 و بهار سراسر شهر بود فروش گاراژ در 16 ماه مه در این نشست است.

کریس Treadway سابق خبرنگار مقاله نویس و ویرایشگر برای منطقه خلیج اخبار گروه متخصص در انجمن اخبار و تاریخ محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر