مصر را شل کنید برخی از coronavirus مستند قوانین برای ماه رمضان

توسط نادین al hussaini, آمنه اسماعیل Momen سعید عطاالله و احمد Tolba | ایسنا

قاهره – مصر را به سهولت آن coronavirus مستند به قرآن و روزه ماه رمضان اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای بازگشایی و کوتاه در شب حکومت نظامی نخست وزیر گفت: در روز پنج شنبه به عنوان جدید کروناویروس موارد به بالاترین روزانه تلفات پس از اولین عفونت تایید شد در ماه فوریه است.

شروع روز جمعه مقررات منع رفت و آمد شروع خواهد شد در 9 p. m. به جای قبلی 8 p. m. و اجرا تا 6 صبح, نخست وزیر مصطفي Madbouly گفته تلویزیونی کنفرانس خبری.

مقدس ترین ماه در تقویم اسلامی است که شروع می شود در روز جمعه یکی از خانواده و هم جامعه انعکاس صدقه و دعا.

مصر در روز پنج شنبه گزارش داد 232 موارد جدیدی از بیماری تنفسی از جمله 11 مرگ و میر در آوردن این کشور در مجموع به 3,891 عفونت و 287 مرگ و میر.

مراکز خرید و کسب و کار اجازه خواهد داشت برای باز کردن در تعطیلات آخر هفته اما هنوز هم نیاز به بستن در 5 p. m.

ماه گذشته مصر با تشدید اقدامات با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus – بسته شدن فرودگاه و ورزشگاه و همچنین تعلیق در کلاس های مدارس و دانشگاه ها. مغازه های دیگر از سوپر مارکت ها و داروخانه ها مورد نیاز بود به نزدیک 5 بعد از ظهر در روزهای هفته و همچنین در تعطیلات آخر هفته.

اما مساجد بسته باقی خواهد ماند و هر مکان مذهبی تجمعات هنوز هم ممنوع شود.

Madbouly گفت: برخی از محدودیت بودند کاسته شود اما این که مقامات آماده بودند به reimpose محدودیت اگر عفونت شروع به بیش از پیش بینی.

دولت بررسی اقدامات در دو هفته برای تصمیم گیری که آیا برای نگه داشتن آنها را در جای او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>