‘Edwin Drood’ یک دیکنز را نشان می دهد برای Foothill

چارلز دیکنز احتمالا تصور خود را نهایی رمان تلخ ناتمام رمز و راز قتل—شروع یک زندگی جدید بیش از 200 سال بعد از آن به عنوان یک کمدی موزیکال. اما در این مرحله نسخه از “The Mystery of Edwin Drood” به برادوی ضربه دو بار برنده جایزه تونی برای بهترین موسیقی در سال 1986 و یک نامزدی برای بهترین احیاء یک موزیکال در سال 2012.

روپرت هلمز است که مسئول نمایش کتاب موسیقی و شعر. Milissa کری, که, کارگردانی “Drood” برای Foothill موسیقی تئاتر می گوید هلمز توصیه تئاتر شرکت ها به عنوان خوانده شده دیکنز رمان منبع قبل از شروع عملیات موسیقی خود را به دلیل آن را بسیار تیره تر از آن را نشان می دهد باعث.

با توجه به این که هولمز به جهانی “پینا Colada آهنگ” این شرح است که او نوشت: یک نمایش با همان امیز طنز است که به عنوان محبوب خوش گفته در مورد تقلب در همسر خود. در واقع کری می گوید او کشیده شده بود به نمایش در بخش بزرگی از موسیقی است.

“این بیشتر از یک Sondheim احساس از پاپ برادوی نشان می دهد,” او می گوید. “و آن را برای تلفن های موبایل چیزی شبیه به این آهنگ.”

نشان می دهد رمز و راز قتل است که در واقع یک بازی در یک بازی که در صحنه یک واریته گروه تئاتر در دیکنز زمان.

“اتصال است که آن را باز و همه بازیگران می خواهید به قاتل” کری می گوید.

تمام بازیگرانی که شانس پس از whodunnit مانده است تا به مخاطبان رای دادن.

“ما باید به تمرین همه تکرار” کری می گوید. “در واقع وجود دارد سه لحظه نشان می دهد که مخاطبان می توانند رای بدهند. تمام امکانات بسیار خنده دار است.”

کری می گوید: کارگردانی این نمایش را در انتهای متعدد نیست به عنوان دلهره آور برای او به عنوان آن را برای اعضای بازیگران که باید برای پاسخ هنگامی که مخاطبان آرا برای قاتل در انتخاب آن است. داشتن بازیگرانی که سریع روی پای خود است و به علاوه او می افزاید: به ویژه جان Mannion که نقش رئیس میزبان این شب مرموز رسیدگی است.

“او نیاز به یک تریک پس زمینه—و ما را مرد می کند” کری می گوید: با اشاره به Mannion تجربه به عنوان یک بازیگر در سن خوزه ComedySportz و به عنوان بنیانگذار Mumblypeg یک بداهه کمدی موزیکال گروه تئاتر. “هنگامی که قاتل نازل شده است وجود دارد یک چیز بیشتر به رأی و او نیاز به نگه داشتن مسیر از آن همه است.”

هر دو نمایش به عنوان شخصیت و طنز امداد هستند, بازی های برگزار شده توسط زنان است. چوپان زن احساس وحشت و نگرانی نقش Drood و لیندا Piccone است قبرکن Durdles.

“ایده این است که آنچه که محبوب در آن زمان بود شلوار-نورد اپرا” کری می گوید. “عنوان شخصیت برجسته نر impersonator از روز است.”

همانطور که برای Piccone مدیر می گوید: “این فرصت را به یک بسیار خنده دار بازیگر به مخلوط برای دلقک بخشی.”

کری می گوید او سعی در تولید همهجانبه بنابراین این گروه است که اغلب در خانه و در تعامل با مخاطبان و اشاره لحظات نشان می دهد که آنها ممکن است بخواهید به یاد داشته باشید قبل از آنها رای خود را.

“The Mystery of Edwin Drood” اجرا می شود Feb. 27-مارس 15 در Lohman, تئاتر, Foothill, کالج, 12345 ال مونته جاده لوس آلتوس هیلز. بلیط ها $12-36 دلار در www.foothill.edu/theatre یا 650-949-7360.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید