EditShare از راه دور گردش تحویل HDR و سرمقاله تولیدات با خیال راحت در سراسر خط پایان

Boston, MA – 7 آوریل سال 2020 – EditShare یک تکنولوژی است که دارای تخصص در همکاری امنیت, مدیریت رسانه و هوشمند راه حل های ذخیره سازی امروز اعلام کرد که بریتانیا بر اساس پست-شرکت تولید, خط پایان, است با استفاده از EditShare را جریان رسانه ای مدیریت گردش کار راه حل به مقیاس آن پس از تولید کسب و کار از طریق از راه دور را فعال کنید گردش. شناخته شده برای آن کالیبر بالا پایان خدمات خط پایان را انتخاب EditShare باز و مشارکتی مدیریت رسانه راه حل برای ایجاد یک امن مبتنی بر ابر رسانه های لایه کنترل پیشرفته را قادر می سازد که از راه دور سرمقاله گردش از جمله مصرف از سراسیمه, storyboarding و بررسی و تصویب.

“کسب و کار اصلی ما شده است بر اساس اطراف نصب و نیروی انسانی داخلی به پایان رساندن خدمات برای شرکت های تولید. من همیشه به دنبال راه حل برای کمک به ما در مدیریت تیم ما از استعداد خلاق در حالی که همچنین حصول اطمینان مشتریان ما یک تجربه سازگار است که به عنوان خوب یا بهتر از آن از سنتی تاسیسات” متحده Zeb Chadfield بنیانگذار و اتمام هنرمند خط پایان. “تا زمانی که به تازگی از راه دور گردش بودند امری عادی است و ما زمان زیادی را صرف کمک به شرکت های تولید مهاجرت به این خدمات با هدف کمک به بودجه خود را به بهتر استفاده شده است.”

تاثیر COVID-19 اتحادش را تغییر کار پویا برای تولید امکانات و با توجه به ضرورت استقرار از راه دور راه حل. Chadfield می افزاید: “در خط پایان ما کار کرده اند به عنوان یک توزیع کسب و کار برای یک مدت طولانی و در یک موقعیت برای کمک به شرکت ها به سرعت محوری عملیات خود را. خوشبختانه وجود دارد بسیار قدیمی ابزار در بازار است که ساده هستند برای استقرار در ابر مانند جریان و از بین بردن total virus scanner EditShare. ما می توانید تمام از فن آوری مشتریان ما استفاده می شود برای دسترسی به, در, سنتی, امکانات, اما در یک محیط مجازی. ما پس از آن می تواند به طور خودکار خود را مصرف فرآیندها و آنها را با ارائه دسترسی امن و آسان به مشخصات خود را در رسانه ها. آنها می توانند همکاری خود را با سردبیران و حتی در حالی که آنها در ادامه به ساقه و یا نیاز به ماندن در خانه به دلیل جهانی همه گیر.”

جریان یکپارچه متصل به صنعت ذخیره سازی سیستم عامل با اضافه کردن یک لایه کنترل است که مدیریت میلیون ها نفر از دارایی ها و پشتیبانی از هزاران کدک ها و قطعنامه ها اعم از استاندارد تعریف بالا به 4K و 8K. جاسازی شده تولید ابزار به کاربران اجازه جستجو در فهرست retrieve جمع آوری و توزیع محتوا با قابلیت های اتوماسیون به هماهنگ پیچیده مهاجرت و یا کار برکنار شده ، پیشرفته API عمومی را قادر می سازد توسعه گردش و ادغام با پیشرو ابزار خلاق. جریان هوا را فراهم می کند امن دسترسی از راه دور با ویژگی های خط پایان نیاز به منظور تسهیل در اتمام گردش در سراسر توزیع تیم و مشتریان حتی زمانی که تیم در حال کار از خانه. Chadfield آمده:”مزایای کار از خانه هستند بسیار زیاد است و ما خواهد آمد از این شناخت است که ما می تواند کار به طور موثر از خانه حتی زمانی که مجبور به آن است. همه باید تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای فعال کردن تیم های خود را برای کار از راه دور به عنوان آنجا که ممکن است.”

خط پایان برآورده مهم پس از تولید نیاز به بسیاری از تولید کسب و کار. قابل توجه آن فهرستی از مشتریان شامل EditShare مشتریان Argonon فیلم Endemol درخشش گروه و FremantleMedia.

“پایان خط مدل کسب و کار طول می کشد بهترین از همه جهان و ارائه بالاترین استانداردهای. فیزیکی دیواره جغرافیایی و منطقه زمان مرزهای هیچ تاثیری در بهره وری و تحویل محصولات با کیفیت بالا و,” متحده راب Adams, معاون رئیس جمهور در سراسر جهان فروش EditShare. “به سرعت در حال تغییر رویدادهای جهانی را مجبور به تجدید نظر در مورد گردش کار همکاری. سنتی یا در این مورد برش اتاق دیگر هنجار. Zeb فکر کردن است – و کار – نور سال پیش رو از نظر کنترل از راه دور تولید می باشد. ما مفتخر است که او در حال رانندگی این رویکرد جدید و قرار دادن جریان راست در هسته از آنچه که به احتمال زیاد این صنعت بزرگ بعدی تغییر است.”

اطلاعات بیشتر در مورد خط پایان و Zeb Chadfield @ EditShare را “کنترل از راه دور تولید: توازن میان کار و خود” وبینار در تاریخ 8 آوریل سال 2020 – https://editshare.live/finishline.

برای کسب اطلاعات بیشتر در EditShare را EFS جریان و راه حل های دیگر مراجعه کنید www.editshare.com.

در مورد EditShare

EditShare تکنولوژی مبتکر در رسانه های مهندسی سازی و پیشرفته گردش کار راه حل برای قصه گوهای که نیاز به همکاری بدون مرز. EditShare باز راه حل ها و رابط های برنامه کاربردی فعال کردن secure همکاری و به حداکثر رساندن بهره وری در هر مرحله از راه. برنده جایزه محصول نمونه کارها را قادر می سازد به صورت end-to-end گردش در قضیه و در ابر از طریق رسانه های بهینه سازی به اشتراک گذاشته ذخیره سازی گردش کار در تراز وسط قرار دارد رسانه ها راه حل های مدیریت قوی رابط های برنامه کاربردی و یک برنده جایزه امی غیر خطی ویرایش فیلم نرم افزار.

©2020 EditShare LLC. تمام حقوق محفوظ است. EditShare® یک علامت تجاری ثبت شده از EditShare.

مطبوعات تماس با ما

گربه سروش

Zazil گروه رسانه

(e) [email protected]

(p) +1 (631) 880-9534

###

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>