سرمقاله: مغلوب ساختن پیشی جستن Newsom موفق به آماده شدن برای COVID-19 آزمون بحران

ادامه COVID-19 تست کمبود عرضه باید به عنوان جای تعجب ندارد. که چه اتفاقی می افتد زمانی که رئیس جمهور نتواند به توسعه ملی تست زنجیره تامین و ایالت از جمله کالیفرنیا با این وجود بازگشایی بیش از حد به زودی.

این یک رسوایی ملی بدتر ساخته شده توسط این واقعیت است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است بعد چیزی برای حل این مشکل است. اما تهمت نیست تنها دولت رسمی که موفق به افزایش به مناسبت.

هر والی که بازگشایی شد خود دولت بدون ظرفیت برای انجام این تست لازم سهام سرزنش. که به خصوص شامل کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که مدعی نگرانی برای کمبود و سپس آن را نادیده گرفته است.

تست کمبود را تهدید می کند یکی از مبرم ترین نیازهای بازگشایی مدارس در سراسر کالیفرنیا و در سراسر کشور. آن را به ذهن ترا درهم میشکنند است که ما لازم نیست به اندازه کافی تست ظرفیت برای دانش آموزان و معلمان در حالی که تیم های ورزشی حرفه ای برای مثال لذت بردن از روال دسترسی داشته باشید.

اپیدیولوژی گفت: از ابتدای شیوع است که تنها راه به سرعت گسترش coronavirus بود از طریق قوی تست و تماس با ردیابی. اما ایالات متحده در تلاش بود گرفتار از شروع توسط مراکز کنترل بیماری را botched تلاش به منظور توسعه یک آزمون ملی.

وضعیت اضطراری نامیده می شود برای این نوع از تمرکز ملی با توجه به پروژه منهتن یا قمری فرود برنامه. مغلوب ساختن پیشی جستن به جای سمت چپ متحده برای مقابله با این مشکل تا حد زیادی خود به خود.

او نادیده گرفته و درخواست از دانشمندان از جمله یک گزارش از دانشگاه دوک محققان و محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه برای ایجاد یک نیروی کار برای مدیریت مشکل است. این گزارش تشویق دولت فدرال برای جمع آوری داده ها مدیریت تلاش های تست و ارائه متحده با اطلاعات در مورد آنچه تست ظرفیت در دسترس خواهد بود در طول ماه های تابستان.

“اگر این کار انجام شده است (توسط هر کسی), من را دیده اند آن را” کیتلین راجرز یکی از نویسندگان این گزارش گفت: در طول شهادت در کنگره شنوایی در ماه مه به عنوان متحده شد آماده سازی برای بازگشایی شده است.

Newsom گفت: در 14 آوریل است که او را با استفاده از شش شاخص برای اندازه گیری زمانی که دولت مستند خواهد رفت. اولین, او گفت: توانایی نظارت و حفاظت از جوامع از طریق تست, تماس, ردیابی و جداسازی و حمایت از افرادی که آزمایش مثبت یا قرار گرفتند. اما یک ماه بعد او رها شده است که رویکرد محتاطانه اعلام کرد او را شل خود را مستند سفارشات حتی اگر دولت نمی تواند در دیدار با تست و تماس با ما-ردیابی معیارهای.

در حال حاضر coronavirus موارد در حال افزایش در سراسر کشور و ملت است. کالیفرنیا در هفته گذشته تجربه آن مرگبارترین هفت روز از این بیماری همه گیر به طور متوسط 84 مرگ و میر در هر روز. تعداد موارد در کالیفرنیا تقریبا سه برابر شده در یک ماه از هفت روز به طور متوسط از 2,795 به 7,909.

کالیفرنیا COVID-19 بستری شدن در بیمارستان و بیماران در ICU اخیر ، و بخشی از کسانی که در نظر گرفتن آزمون نشان می دهد که نتایج مثبت افزایش یافت به 7.6% از 4.4% یک ماه پیش. که همه نشان می دهد این وضعیت ادامه خواهد داد به خراب شدن.

در ضمن لوس آنجلس و سان برناردینو و ساکرامنتو شهرستانهای گزارش تست کمبود خواهد شد که مانع از تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس. تمام گفته دولت در حال انجام کمتر از نیمی به عنوان بسیاری از آزمون ها به عنوان مورد نیاز به منظور کاهش گسترش ویروس و تنها حدود 11 درصد از آنچه که مورد نیاز برای بازگشایی اقتصاد با توجه به تجزیه و تحلیل توسط محققان دانشگاه هاروارد. کالیفرنیا نیز تنها حدود نیمی از تماس با ردیابی توانایی مورد نیاز برای آزمایش موثر باشد.

با توجه به فقدان ملی حمایت فرماندار باید جلو و عقب در تلاش برای بازگشایی کالیفرنیا اقتصاد تا زمانی که دولت به تست و تماس با ردیابی توانایی به سرعت گسترش ویروس مرگبار است. در غیر این صورت نرخ مرگ ادامه خواهد داد به افزایش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>