رفتن به نوشته‌ها

سرمقاله: صحبت کردن مسالمت آمیز در برابر ملت نژادپرستی

به عنوان یک ملت ما باید بیدار به صحبت کردن در برابر و جلوگیری از نژادپرستی که آمریکایی ها تجربه و ترس در هر روز است.

ما باید بپذیریم که بیش از شش دهه پس از تولد جنبش حقوق مدنی ما باقی می ماند به شدت نابرابر جامعه که در آن مردم رنگ — به خصوص مردان سیاه و سفید — چهره متفاوت درمان به دلیل رنگدانه پوست خود را.

درمان متفاوت ترین و نگران کننده از مردم در قدرت: از مینیاپولیس افسر پلیس که خود را برگزار زانو در جورج فلوید گردن در حدود هشت دقیقه به او تنفس متوقف; گرجستان مقامات که نادیده گرفته تیراندازی مرگبار از هل دهنده Ahmaud Arbery; و خارج از وظیفه افسر پلیس که راه می رفت به اشتباه دالاس آپارتمان و قتل Botham ژان.

کسانی که فقط در یک لیست بی پایان از مواردی است که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار از ترس مردم که قرار است برای محافظت از آنها نگرانی در مورد راه رفتن پایین خیابان خودمو در مورد ایمنی کودکان خود را و دریغ در گزارش جرم و جنایت.

ما باید صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و علیه بی عدالتی اقتصادی است که در طول تاریخ ساخته شده است — و همچنان امروز به آن غیر ممکن است واقعا به تساوی جامعه ما است. ما باید صحبت کردن و صحبت کردن — اما ما باید انجام مسالمت آمیز است.

متاسفانه این چیزی است که ما شاهد این دو شب گذشته در منطقه خلیج است. در حالی که بسیاری به دنبال غیر خشونت آمیز تاکتیک های خود شنیده را یک بار دیگر برخی از مصمم به انتقام ویران کردن در شهرستانها ما.

این سطل زباله در جوامع ما هیچ چیز را حل میکند. آن را فقط باعث می شود که بی عدالتی اقتصادی بدتر برای این خسارت کسب و کار که استخدام ما و خدمت ما و آن درن در حال حاضر کمیاب عمومی منابع مورد نیاز برای کمک به نیازمندترین افراد.

تخریب کیفرخواست از چند اشتباه فکر معترضان و باید به عنوان یک کیفرخواست علیه اکثریت که جمع شده بودند با مشروع شود.

خشونت باید متوقف شود. پاره از هم جدا جامعه ما است و نه راه حل برای رفع آن است. قبل از این برجها خارج از کنترل ما شهرداران باید اعمال حکومت و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom باید گارد ملی کمک به اطمینان از صلح است.

در همان زمان باید وجود داشته باشد اتاق گسترده ای را برای صلح آمیز صدای اعتراض شنیده می شود. و آن وقت همه ما را به گوش دادن به آن صداها. به اذعان کرد که ما همچنان از لحاظ اقتصادی یک کشور تقسیم شده — و آن را تنها بدتر در چهار سال گذشته.

آن زمان برای ما به شنیدن درد و احساس درماندگی — مطمئنا تشدید هفته قرنطینه به عنوان یک بیماری همه گیر نابسامانی ملت ما و نامتناسب حملات همان جوامع اقلیت که همچنین تجربه بدترین تبعیض است.

این زمان برای امریکا به جستجوی ملی آن روح به رسمیت شناختن نژاد پرستی در داخل و به کار empathetically برای اصلاح آن. ما آن را نادیده گرفته است برای بیش از حد طولانی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در بی تایمز

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول