سرمقاله: هیچ وقت برای از دست دادن حل در مبارزه با کروناویروس

ما در ادامه به یاد بگیرند که آنچه ما در مورد نمی دانم رمان coronavirus گرفتهای چه ما نمی دانیم.

که تقویت این هفته اینجا را در منطقه خلیج جداگانه با یافته برای شهرستان سانتا کلارا نشان می دهد که عفونت نرخ بالاتر از اول فکر می کردم که بیشتر مردم فوت کرده اند از COVID-19 بیش از پیش شناخته شده است; و این که این کشور برای اولین بار مرگ رخ داده است در اینجا در فوریه. 6 نشان می دهد این ویروس شده اند می تواند گردش در ایالات متحده به عنوان دور برگشت به عنوان دسامبر.

یافته های بیشتر اضافه کردن اطلاعات به عنوان کارشناسان پزشکی مبارزه با داده های محدود به منظور تعيين ميزان عفونت و مرگ از COVID-19 هشدار می دهند در برابر زودرس بازگشایی ملت و با عصبانیت به پیدا کردن درمان و واکسن.

در همین حال رئیس جمهور تهمت نوسانات شدید از کلمه از احتیاط, به, فراخوان برای نافرمانی مدنی در حالی که کابل روزانه خود را در جلسات خود, شخصی, تفکرات غیرعلمی در مورد طول عمر ویروس و خود را بی پروا نسخه برای مبارزه با آن است.

به عنوان یک نتیجه در روز جمعه: گرجستان فرماندار برابر توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی آغاز شد به سرعت در حال بازگشایی دولت خود را برای کسب و کار چیزی است که رئیس جمهور در حمایت و سپس انتقاد قرار داد. سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد در برابر استفاده از مواد مخدر که تهمت بوده است و شعار خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ابتلا به مشکلات ریتم قلب. و سازندگان Clorox و Lysol احساس مجبور به صدور هشدارهای برابر خوردن سفید کننده و ضد عفونی کننده دیگر.

خوشبختانه اکثر مقامات دولتی در سراسر کشور در حال نادیده گرفتن تهمت و گوش دادن به کارشناسان پزشکی. متاسفانه برخی نه. و به عنوان ما می دانیم که همه بیش از حد خوب coronavirus احترام دولت-شهر یا مرزهای ملی.

روشن است با وجود تهمت را واهی و پوچ سیاسی با انگیزه فکر کردن به خلاف که مبارزه با کروناویروس تقریبا قطعا ادامه برای بقیه از این سال است. بیشتر ما فاصله بیشتر احتمال است که ما می توانیم tamp پایین به شدت.

چه ما نمی دانیم این است چگونه فراگیر گسترش خواهد بود و نه چگونه کشنده این بیماری را ثابت خواهد کرد. ما می دانیم که آن را بسیار مسری و انتقال توسط افراد بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها نشان می دهد علائم عفونت خود را.

ما حتی نمی دانید که چگونه به طور گسترده ای این بیماری در حال حاضر منتشر شده و نه چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر از آن درگذشت. این شهرستان سانتا کلارا, یافته های جدید اضافه شده اما احتمالا نمی تغییر اساسی در نقطه ای که این ویروس کشنده تر و بیشتر مسری از آنفولانزای فصلی.

ما احتمالا نمی دانید واقعی مرگ و میر تا زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد. در ضمن به عنوان دکتر رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد ما به صورت یک احتمال آنفلوآنزا و کروناویروس قابل توجه به طور همزمان در پاییز.

این است که هیچ وقت برای از دست دادن ما را حل کنیم. کالیفرنیا به خصوص منطقه خلیج ساکنان شایسته اعتبار زیادی برای پناه اغلب در بزرگ اقتصادی قربانی. رای گیری در سراسر کشور و ملت را نشان می دهد که آنها درک اهمیت ساخت بهداشت عمومی اولویت بالا.

آنها در حال قرار دادن اعتماد خود را در علم و کارشناسان بهداشت و درمان که در ادامه به باز کردن رمز و راز از COVID-19. که به عنوان آن را باید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>