سرمقاله: رژیم صهیونیستی است. Newsom coronavirus را رهبری می افتد محزون می خوانی کوتاه

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom خرس مسئولیت فعلی افزایش COVID-19 نفر در کالیفرنیا است.

در اوایل او عاقلانه به تصویب منطقه خلیج مقامات بهداشتی’ استراتژی برای کنترل coronavirus. آن مشغول به کار بود به عنوان تعدادی از موارد وارد کردن در اوایل ماه آوریل. اما پس از آن فرماندار نادیده گرفتن هشدارهای برخی از همان کسانی که مقامات بهداشت به آن را آهسته معکوس و البته باز کرد تا دولت بسیار بیش از حد سریع است.

نتیجه: کالیفرنیا است که در حال حاضر گرفتار عمده سنبله از coronavirus موارد است. شماره شده است به طور پیوسته افزایش از اواخر مارس اما پس از آن آغاز شده به شدت رو به افزایش در اواسط ماه ژوئن. هر روز در حال حاضر دولت هفت روز خط روند می رسد رکورد سطوح بالا.

افزایش موارد صرفا با توجه به تست بیشتر; همچنین با توجه به بزرگتر درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار داشتن ویروس. بخشی از آزمون است که دوباره مثبت افزایش یافته است بیش از 50 ٪ در گذشته 2½ هفته. در حال حاضر حدود 7 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار آلوده می شوند.

که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا کالیفرنیا بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 افزایش یافته 60 درصد از ژوئن 13 و پیشی گرفته اند ایالت قله دیده می شود در ماه آوریل است. یک بار دیگر برخی از بیمارستان ها در حال آماده سازی برای جلوگیری از انجام اعمال جراحی الکتیو به طوری که آنها می توانید برای باز کردن بیشتر تخت برای بیماران مبتلا به ویروس.

این سناریو کارشناسان بهداشت و درمان — مهمترین Santa Clara County Health افسر دکتر سارا کودی — هشدار در مورد. در حالی که دولت بهتر آماده از بازگشت در ماه مارس آن را هنوز هم محزون می خوانی کوتاه در تست و تماس با ردیابی مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش ویروس.

و این زمان آن را فاقد جهت روشن از آن فرماندار. در حالی که Newsom التماس ما را به انجام بخشی از ما را به پوشیدن ماسک و شستن دست ما و به لحاظ اجتماعی فاصله — او فرستاده است گیج کننده و پیام های مخلوط مورد آنچه به منزله پذیرش. او تلو تلو خوردن-tottered بین هشدار در مورد خطرات ناشی از ویروس ها و اعلامیه های فوری نیاز به بازگشایی دولت در اقتصاد است.

در ضمن حتی اعضای خود را در بخش بهداشت و درمان هستند روشن که قوانین متفاوت از شهرستان به شهرستان. کمی تعجب مردم سردرگم هستند.

بر خلاف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Newsom به وضوح درک خطرات و علم COVID-19. اما مانند رئیس جمهور کالیفرنیا فرماندار دوست دارد به گوش خود صحبت می کنند و هنگامی که قرار داده در مقابل یک میکروفون را ربط به مدت یک ساعت بدون تمرکز — تضعیف انتقادی پیام های هشدار.

مانند تهمت Newsom نگه می دارد تلاش برای فشار مسئولیت را به آینده-لایه های پایین تر از دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آن را به ایالات متحده برای مقابله با کروناویروس; Newsom می گوید آن را به شهرستانهای استان است.

هر دو از رهبران تهدید کرد که اگر آنها نمی مانند نتایج آنها خواهد گام در. هنوز هل با تهمت و Newsom به بازگشایی را تضعیف وجدان محلی مقامات بهداشتی’ تلاش برای نگه داشتن خط.

سرانجام در روز چهارشنبه Newsom عمل به دنبال کاهش آسیب های ایجاد شده توسط خود را در سیاست. آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان یک عقبگرد سفارش میله و بسیاری از محیط داخلی کسب و کار در 19 شهرستان به بستن درهای خود را. اما برخی از شهرستانهای استان در لیست مانند کنترا کوستا و سانتا کلارا هنوز بازگشایی آن کسب و کار.

برای مطمئن شود, Newsom نشان می دهد به مراتب عمیق تر درک از coronavirus تهدید از مغلوب ساختن پیشی جستن و مدل مسئول رفتار خود است. بر خلاف رئیس جمهور Newsom ترس دیده می شود در پوشیدن ماسک. او ادعا نمی کند این ویروس خواهد شد به طور ناگهانی ناپدید می شوند. او نه قطع از واقعیت است.

متاسفانه فرماندار متمرکز کرده است بیش از حد زمان در چند ماه گذشته در بازگشایی طرف چالش و نه حاوی ویروس است. در ضمن کالیفرنیا COVID-19 مرگ و میر را در ادامه نصب و راه اندازی در حال حاضر در حدود 6,300. این شرم آور است که تقریبا نیمی از آنها در مراقبت ارشد و امکانات که Newsom دولت بود و رقت انگیز به کندی پاسخ به این که بخشی از بحران است.

تا زمانی که وجود دارد یک واکسن بهترین درمان است گسترده و سیستماتیک آزمایش برای اطمینان از مردم نمی بازگشت به محل کار و یا در غیر این صورت سرمایه گذاری بدون اینکه اول برای بررسی ویروس.

Newsom به طور منظم بالند در مورد دولت را افزایش تست و تماس با ردیابی. چه او نمی ذکر است در خود تقریبا روزانه چرخش است که دولت در حال انجام کمتر از نیمی به عنوان بسیاری از آزمون ها به عنوان مورد نیاز به منظور کاهش گسترش ویروس و تنها حدود 11 درصد از آنچه که مورد نیاز برای بازگشایی اقتصاد با توجه به تجزیه و تحلیل توسط محققان در دانشگاه هاروارد.

که برای تست به طور موثر در متوقف کردن گسترش ویروس باید آن را همراه با کافی ردیابی کسانی که در تماس با افرادی که تست مثبت برای ویروس. وجود دارد بیش از حد کالیفرنیا تنها حدود نیمی از آنچه که به آن نیاز دارد.

Newsom رهبری کاهش یافته است محزون می خوانی ، در هفته های آینده خواهیم دید که چگونه کوتاه به عنوان افزایش تعداد موارد در کالیفرنیا به دنبال متناسب را افزایش می دهد در بستری شدن در بیمارستان و سپس مرگ.

متاسفانه, که خواهد بود که نهایی اندازه گیری Newsom عملکرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>