Edgar Bronfman جونیور به نام Exec رئیس Fubo تلویزیون


سابق موسیقی وارنر سر سرمایه گذاری در جریان پلت فرم

رسانه های سرمایه گذار Edgar Bronfman جونیور منصوب شد رئیس اجرایی از fuboTV موثر بلافاصله.

در اوایل این ماه fuboTV ادغام با FaceBank و به تصویب رسید fubo نام.

“ادگار اولیه بود قهرمان fuboTV و من هیجان زده هستم او موافقت کرده است که این افزایش نقش با این شرکت گفت:” دیوید Gandler از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت fuboTV. “همانطور که ما از طریق گسترش آلی رشد و فرصت طلب کسب ادگار استراتژیک راهنمایی ارزشمند خواهد بود.”

Bronfman شده بود مستقیم سرمایه گذار در fuboTV و همچنین سرمایه گذاری در جریان پلت فرم از طریق Waverly سرمایه, سرمایه گذاری گروه سرمایه او در شرکت تاسیس در سال 2017.

مرتبط با: FuboTV ظهور پس از ترکیب با FaceBank

“من باور دارم fuboTV بزرگ آینده” گفت: Bronfman. “من مشتاقانه منتظر به کار با دیوید برای ساخت در موفقیت فوق العاده ای fuboTV در حال حاضر به دست آورد به عنوان فرصت برای OTT شبکه همچنان به گسترش و سرعت بخشیدن به.”

او در نقش جدید Bronfman کمک خواهد کرد توصیه استراتژیک جهت fuboTV که قصد دارد برای حرکت از تجارت بیش از حد به یک عمده بورس اوراق بهادار.

“ادگار بی نظیر تخصص و شهرت در صنعت رسانه در ترکیب با سابقه خود را از prescient حرکت در رسانه های دیجیتال فضا را او انتخاب مناسبی برای رهبری fuboTV مدیره گفت:” جان Textor از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت FaceBank ،

وارث Seagram ثروت Bronfman به فروش می رسد Seagram است سهام خود را در Conoco در سال 1981 برای 9 میلیارد دلار دارایی و شروع به دنبال شرکت های رسانه ای. او به دست آورد, Polygram, و سرمایه گذاری در وصول و جهانی تصاویر. در سال 2000 Seagram حاصل شد Vivendi که شد Vivendi Universal. او پا را به عنوان یک مدیر اجرایی این شرکت در سال 2001.

در سال 2004 Bronfman به دست آورد Warner Music Group تبدیل شدن به رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. WMG فروخته شد و در سال 2011 برای $3.3 میلیارد دلار است. که او مجرم در دادگاه تجارت خودی. او موفق به دریافت یک حکم تعلیقی و جریمه و به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری.

Bronfman یک شریک مدیریت در Accretive LLC که دارای تخصص در ایجاد شرکت برای حل مشکلات مهم در صنایع بزرگ و رئیس اجرایی جهانی ترموستات LLC که در حال توسعه است و وجوهي یک تکنولوژی به صورت مستقیم جذب دی اکسید کربن از اتمسفر و دیگر منابع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>