شرق اوکلند بدنسازی شجاعانه پس از گرافیتی حادثه

اوکلند — صاحب یک باشگاه ورزشی است که caters به تجاوز اعضای جامعه می گوید آشکار حادثه سوء استفاده گرافیتی defacing بیرونی آن جلوگیری نمی کند او را و یا مشتریان خود را.

اجتماعی-رسانه, پست, صاحب Nathalie Huerta ذکر شده افکار است که رخ داده است به او هنگامی که او آمد به عجیب و غریب ورزشگاه محل در شرق 12th, خیابان در شهر سن آنتونیو منطقه.

“به من ایستاده بود در تاریکی 5:00 صبح به تخریب سالن ورزشی من در زمان یک لحظه به فکر می کنم قبل از واکنش,” او نوشت.

“پس از یک نفس عمیق بکشید من فکر کردم در مورد اعضای ما باز درب و پشت کردم به کار. در حال حاضر که من آماده برای رفتن به خرید مواد به تصویر کشند ما دیوار مقابل, من انتخاب, قدردانی,” او نوشت: در بخشی. هورتا گفت: او بلافاصله ثبت گزارش با پلیس و برنامه ها به نصب دوربین های مدار بسته.

شروع در جک لندن مربع از یک دهه پیش و قبل از حرکت به این شهر پارک بلوار کریدور شرق دریاچه مریت های بدنسازی ارائه شده Huerta نه فقط با فرصت هایی برای تناسب اندام شخصی و شبکه های اجتماعی بلکه خدمت به جامعه و غرور مدنی.

هنگامی که تماس پنجشنبه هورتا گفت: نقاشی های دیواری بود که ورزشگاه را برای اولین بار آشکار خرابکاری قسمت در هر مکان.

“ما همیشه اعتبار در این شهرستان به صورت کامل زادگاه برای این مفهوم است. آن را قطعا جای مناسب برای مفهوم آنچه ما به خصوص در ده سال گذشته با عجیب و غریب جامعه آمدن به خط مقدم در سیاست و فرهنگ” هورتا گفت.

“این تابستان خواهد بود و ما سال سوم اینجا. ساختمان های دیگر هستند و گاهی اوقات با برچسب و این یکی از نگرانی های من در مورد قرار دادن آثار هنری در درب گاراژ ما تعجب چه مدت از آن خواهد بود. این یک بیت از یک نشان افتخار به دریافت برچسب زده شده تا به امروز, بنابراین ما تا به حال یک اجرای خوب,” او گفت:.

Huerta تحسین جامعه پاسخ گفت: اعضای باشگاه از حضور در کلاس اول سهشنبه کمک به گسترش این کلمه در رسانه های اجتماعی با دیگر سالن ورزش های محلی و صاحبان ارسال کلمات از حمایت و اذعان و چند مشتری داوطلبانه نقدی برای حمایت از تمیز کردن تلاش.

“اگر هر چیزی آن را یک ضربه بزرگ. این فقط یک یادآوری از آنچه که هنوز هم نیاز به اتفاق می افتد, یک یادآوری به همین دلیل ما در حال انجام این کار ما در حال انجام” هورتا گفت. “از طریق حمایت از ما و دریافت آن یک یادآوری از جامعه ما در حال انجام این کار است.”

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>