شرق دبیران دبیرستان تعجب سالمندان با امضای ترانه

که در آن پنج اختصاص داده شده و مشتاق شرق معلمان شدت به گسترش برخی از تشویق.

یکی از این معلمان بود جکی حلقه که پدر Elyzabeth حلقه ارشد در شرق.

“این واقعا سخت است چون من واقعا سخت برای چهار سال گذشته و من بزرگ فارغ التحصیلی” Elyzabeth حلقه گفت. “من خوشحالم برای همه معلمان که بوده ام در اینجا برای من و این واقعا خوب من قادر به اتصال با معلمان من حتی اگر من در مدرسه هنوز.”

Elyzabeth حلقه گفت: او از کمک کردن به خاطر او و مادر او همه چیز را با هم.

“ما گریه شده در هر یک از دیگر شانه به مدت یک ماه در حال حاضر,” او گفت:. “اما من باید بزرگترین ستاره راک در اینجا حمایت از من هر روز به مدت چهار سال تا پایان.”

این مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری همراه با دیگر شرق معلمان تعجب سالمندان در لیکساید محله با ارائه آنها را با یک حیاط نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “دلوت شرق کلاس ارشد از سال 2020 #GreyhoundStrong.”

“نشانه ها اجازه دهید به, Duluth, می دانم که این سالمندان که در اینجا زندگی می کنند و که آنها باید به رسمیت شناخته شده برای دبیرستان دستاوردهای” جکی حلقه اضافه کرد: با اشک در چشمان او: “ما در مورد آنها فکر می کنم هر روز و همه چیز را که ما برای آنها است و تمام دانش آموزان دیگر بیش از حد. ما آنها را از دست ندهید و آنها را دوست دارم.”

سالمندان شگفت زده شدند به عنوان یک خط از تزئین ماشین کشیده تا به خانه های خود honking خود شاخ تا زمانی که آنها بیرون آمد. که به دنبال “شرق دبیرستان مبارزه با آهنگ” وافغان در یک بلندگوی قابل حمل خود را با معلمان و همکلاسی های همکار Elyzabeth آواز همراه است.

Duluth East High School teacher Dani Westholm gives a yard sign to Eli Beech-Brown, a senior at the school, during a surprise visit Thursday afternoon in Duluth. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

دلوت شرق بالا, معلم مدرسه, Dani Westholm می دهد نشانه حیاط به الی راش قهوه ای ارشد در مدرسه در طول یک سفر بعد از ظهر پنجشنبه در دولوت. (کلینت Austin / [email protected])


دانشجویان شد و قطعا شگفت زده کرد.

“من تا به حال هیچ ایده این بود که در آینده” الی راش قهوه ای گفت:. “این خوب بود تعجب.”

راش قهوه ای گفت: او می خواهم و نه در مدرسه و آموزش آنلاین آسان نیست و یا سرگرم کننده, اما او خوشحال بود برای دیدن برخی از معلمان خود را.

“من می دانم که بسیاری از مردم شده اند واقعا از دست رفته معلمان خود,” او گفت:. “حتی اگر آن را نمی کند همه آنها, من فکر می کنم که آن را بسیار خوب است.”

سالمندان آنیا Ziring و اندرو میلر نیز تعجب خود را برای پیدا کردن معلمان آواز در چمن جلو. Ziring بود واقعا غرق نقل مکان کرد و با ژست به ارمغان آورد که او را به اشک.

“شرق شده است بنابراین برای من مهم این چهار سال گذشته” او گفت:. “به خصوص همه چیز من شده است با درگیر و چقدر این زندگی من را تغییر داد و پس از آن همه دور گرفته شده است فقط واقعا زیادی است.”

میلر گفت که او تا به حال تصوری از آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد اما او انتظار ندارد یک کل رژه از معلمان است.

“این باعث می شود قلب من واقعا گرم,” او گفت:. “این واقعا خوب برای دیدن افرادی که از من حمایت از طریق همه از مدرسه بالا است. آن را تقریبا تا آخرین روز مدرسه احساس.”

بر خلاف دیگر سالمندان پيامبر Mujteba می دانستم که جلوتر از زمان. او حتی تا به حال با تشکر از شما پیام نوشته شده در گچ در جلوی خانه خود را آماده برای معلم دنی Westholm. Mujteba انتظار نیست هر کس دیگری.

“این سخت است پذیرش است که من قصد ندارم به پایان من ارشد سال, اما این فقط شگفت انگیز بود برای دیدن معلمان که من دوست دارم و می پرستمش,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>