شرق خلیج زن و دو سال زندان برای نقش در پست طرح تقلب

یک قاضی فدرال محکوم اتحادیه شهرستان به مدت دو سال در زندان فدرال پس از او التماس کرد گناه را به شرکت در یک چند میلیون دلار طرح برای فریب دادن کالیفرنیا دولت برنامه از کار افتادگی بیمه, مقامات گفت.

لیندا Nguyen, 68, توطئه در توطئه برای ارتکاب تقلب در ایمیل و التماس کرد گناه در ژوئیه 17. آمریکا وکیل David L. Andersen از منطقه شمال کالیفرنیا اعلام کرد: حکم چهار شنبه.

این طرح هزینه SID برنامه بین 3.5 میلیون دلار و $9.5 میلیون, مقامات گفت. ایالات متحده منطقه قاضی فیلیس J. Hamilton دستور Nguyen به پرداخت جبران.

در درخواست مقامات گفت: Nguyen اعتراف کرد که او موافقت کرد و با مجوز پزشک و دیگران به سرقت از SDI برنامه فراهم می کند که بخشی از, درصد از حقوق و دستمزد به واجد شرایط کالیفرنیا کارگران قادر به کار به دلیل یک بیماری یا آسیب دیدگی مربوط به کار می کنند. این برنامه همچنین پوشش حاملگی.

کسانی که نیاز به مزایای SDI باید یک فایل ادعا می کنند برای آنها است که پشتیبانی شده توسط یک گواهی از پزشک یا پزشک. Nguyen در او درخواست بستری او کمک کرد تا غیر فعال افراد تهیه و ارائه برنامه های کاربردی و گواهینامه که جعلی, مقامات گفت.

او همچنین متهم به مشتریان برای 10 ٪ از مزایای کلی آنها دریافت و پرداخت یک پزشک برای گواهینامه, مقامات گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>