شرق خلیج کلانتر کارآگاهان دستگیری معلم به اتهام تفنگ اتهام مواد مخدر

SAN LEANDRO — یک مرد شناسایی شده توسط آالمدا کانتی کلانتر کارآگاهان به یک چهارم-کلاس, معلم مدرسه بود و در زندان شهرستان پس از دستگیری به ظن تفنگ و اتهامات مرتبط با مواد مخدر مقامات روز دوشنبه گفت:.

آملدا مشترک این تصاویر روز دوشنبه 15 ژوئن 2020 از رابرت Stimson 48 و چندین سلاح گرم بهبود کارآگاه. (حسن نیت ارائه میدهد آملدا)

در یک صدای جیر جیر از کلانتر, گفت کارآگاهان دستگیر شده بود رابرت Stimson, 48, ظن در اختیار داشتن غیر قانونی سلاح های حمله و در اختیار داشتن مواد مخدر اضافه شده است که Stimson تدریس کلاس چهارم در سن لورنزو اعطای مدرسه ابتدایی و یک تصویر از یک AR-15 “شبح تفنگ” به زندان برده شد.

Stimson که ذکر شده ساکن بود یک “معلم” رزرو شده بود در مدت کوتاهی قبل از 5 بعد از ظهر دوشنبه و در بازداشت دوشنبه شب و رو به اوت 14 تفهیم اتهام شنوایی در شرق شهرستان سالن عدالت در دوبلین.

Stimson التماس هیچ مسابقه به الکل مرتبط با رانندگی بی پروا در ماه اوت سال 2004 و در خدمت سه سال مشروط شدن ترم با توجه به یک دادگاه بررسی سوابق دوشنبه شب.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>