شرق خلیج مدارس عقب راندن تاریخ شروع برنامه ریزی برای باز کردن با کنترل از راه دور یادگیری

پس از شنیدن بیش از پنج ساعت از مهیجی درخواست و بحث های بایرون اتحادیه مدرسه منطقه موافقت اواخر جمعه به شروع کلاس های از راه دور و با انجام این کار دو هفته بعد از برنامه ریزی شده.

شرق دور Contra Costa منطقه است که مدارس در بایرون و کشف خلیج رای 3-تا-2 امنا سوزان Vinyard و اوا Pahl مخالف برای شروع آموزش از راه دور و هنگامی که شرایط امن تلقی انتقال به ترکیبی روشن/خاموش مدل.

با تنها دو هفته قبل از مدرسه به, باز, سرپرست ریس Gauna ارائه شده مدرسه امنا با انتخاب بین آموزش از راه دور و یک برنامه ترکیبی در فرد و ساختار از راه دور در مطالعات ،

در پدر و مادر نظرسنجی این هفته مقامات منطقه گفت: حدود 75 درصد از پاسخ دهندگان انتخاب برخی از فرم در کلاس های حضوری بیشتر ترجیح می دهند یک AM/PM با کودکان داشتن یا صبح یا بعد از ظهر کلاس چهار روز در هفته.

پاسخ دهندگان نیز به شدت مورد علاقه بعد سال تحصیلی شروع Aug. 10 همان آزادی جدید اتحادیه مدرسه منطقه تقویم رای دادند در روز قبل.

اما کری Hollister رئیس بایرون انجمن معلمان گفت: یک نظرسنجی از معلمان یافت 77% احساس نمی راحت با رفتن به کلاس درس هنگامی که مدرسه باز می شود.

“ما می دانیم که این یک تصمیم آسان و هیچ یک از گزینه های ارائه شده را به ما بدهد که حس عادی است که مورد نظر ما,” او گفت: هیئت مدیره. “ما می خواهیم به بازگشت به زمانی که آن را بی خطر است برای دانش آموزان و معلمان است.”

هالیستر نیز مورد تردید اگر این منطقه تا به حال به اندازه کافی جایگزین برای پر کردن در برای بیمار معلمان است.

“گاهی اوقات ما را به حرکت به آرامی به حرکت سریع و ما تعجب می کنم که با در نظر گرفتن ایمنی در صورتی که مورد, نیز,” او گفت:.

همکار معلم لوئیس برکت موافقت کرد و اشاره کرد که میله کلیساها و رستوران ها همچنان بسته تجمعات خانواده دلسرد شده و کالیفرنیا فقط اعلام کرد 8,000 زندانیان به دلیل ترس در مورد کوروناویروس ،

“خطر ابتلا به من دانش آموزان و کارکنان است فقط بیش از حد بزرگ است,” او گفت:. “اگر فقط یک دانشجو یا کارمند در Timberpoint (ابتدایی) بستری می شود که بیش از حد بسیاری از.”

اما ساکن مت کلبر با اشاره به دیگر خطرات ناشی از در خانه ماندن طولانی تر است.

“متاسفانه برای برخی از دانش آموزان ما در مدرسه است بسیاری از بار اولیه خود را پناهگاه امن و بخشی جدایی ناپذیر از ایجاد کرد که افزایش این کودکان…

“این است که به صراحت سخت ترین مصیبت ما تا کنون تجربه کرده اند. … ما باید به عنوان به زودی و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است ارائه مداوم و چهره به چهره آموزش به دانش آموزان ما.”

یک گروه از معلمان که تخصص موسیقی, درام, هنر, باند سالنامه و رهبری موافقت کرد.

“در مدرسه روابط همه چیز را” معلم لوئیز میشل گفت. “… دانش آموزان و حتی خود را شناسایی خود انتخابی کلاس — I am a tech بچه یک سالنامه بچه های گروه بچه — بچه ها همیشه در حال تغییر هستند و بدانند که آنها چه کسانی هستند و چگونه آنها را در جا… ما نمی دانیم که چگونه ما می تواند همیشه در حال ساخت است که در همان جامعه آنلاین است.”

سرپرست Gauna گفت: سنا لایحه 85 است که کمک به دستورالعمل ارائه شده تشویق فرد در یادگیری است.

“شما می خواهید همه به احساس امنیت” او گفت:. “….هر مدل تصمیم ما خواهد بود آماده به محوری به مدل های دیگر در صورت نیاز.

Gauna اشاره کرد که ترکیبی طرح شامل مبهوت زمان شروع و پایان افزود: بهداشت و درمان و روش های ایمنی و بسته بازی سازه برای تضعیف این ویروس را گسترش.

متولی گرگ گفت که او ترجیح داده یک A/B مدل ترکیبی با دو روز, سه روز خاموش — اما تنها زمانی که تلقی امن است.

“ما از دست داده اند تمرکز و شروع به بغل کردن و یا همه پرتاب احزاب…,” او گفت:. “من نگران از دست دادیم که حباب — من فکر می کنم که ما در حال حاضر در جامعه ما نیاز به انجام آموزش از راه دور و سپس رفتن به A/B مدل.”

متولی ملیسا Ortiz-خاکستری توافق نشان می دهد که خیلی زود به شروع کلاس های حضوری.

“من احساس می کنم وجود دارد بسیاری از حفره های که هنوز هم نیاز به پر شود (در هیبرید طرح),” او گفت:. “…دیگر از چیزی است که من نگران این است که تعداد ما در کنترا کوستا هنوز هم در حال افزایش است …و این چیزی نیست که آن را تاثیر نمی گذارد کودکان — وجود دارد 658 زیر سن 20 سالگی است که یا باید به حال coronavirus (در شهرستان).”

متولی جاشوا McMurty به توافق رسیدند.

“ایمنی است من اولویت شماره 1,” او گفت:. “من فکر کردم که ما به عنوان یک منطقه می تواند باز نمی شود با خیال راحت. … من معتقدم که ما باید با شروع آموزش از راه دور و من امیدوار هستم ما می توانیم در پایان این درس است.”

امنا Vinyard و اوا Pahl می خواستم برای شروع سال با مدل ترکیبی است که پشتیبانی از دانش آموزان عاطفی و اجتماعی آنها گفت.

“من با این (آموزش) کودک کل” Vinyard گفت. “…چیزی در مورد بودن در فرد است که بسیار متفاوت تر از بودن در یک صفحه نمایش.”

ترنر پس از تماس به صورت کامل-فاصله مدرسه شروع گفت: این موضوع باید نگاه atat هر جلسه هیئت مدیره به عنوان ویروس را دوره می تواند به سرعت تغییر.

“همه چیز که ما یک همکاری پس از بازگشایی برنامه هنوز هم می تواند اصلاح” Gauna اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>