شرق خلیج Rep. علامت DeSaulnier منتقل شده از بخش مراقبت ويژه

Rep. علامت DeSaulnier بستری برای عوارض ناشی از ذات الریه زیر در حال اجرا یک تصادف دیگر در شرایط بحرانی و منتقل شده است از واحد مراقبت های ویژه که در آن او تا به حال شده است برای یک ماه.

اگر چه کنگره بستری دارای همپوشانی یک بحران ملی بیش از coronavirus همه گیر آن بود و نه مربوط به COVID-19 که کنگره آزمایش منفی است. اما او در حال حاضر می یابد خود را تحت مراقبت در زمانی که بیمارستان ها تا حد زیادی مصرف با درمان coronavirus بیماران.

در نتیجه فرزندان خود را تریستان و تاکر DeSaulnier تاکید کرد که او چهره یک چالش بازیابی. “این دشوار خواهد بود به اندازه کافی در هر زمان” آنها گفت: در بیانیه صادر شده از طریق کنگره را “اما با توجه به روزانه خطرات همه ما از coronavirus مسیر خود را در پیش دارد به خصوص پیچیده است.”

DeSaulnier یک سرطان بازمانده مشتاق دونده سابق ماراتون نشان دهنده بسیاری از Contra Costa County است. او برای اولین بار در بیمارستان بستری شده و قرار داده شده در بخش مراقبت های ویژه در مارس 13. ذات الریه ناشی از شکسته دنده او رنج می برد زمانی که او را در طول اجرا در کاپیتول هیل.

دفتر گزارش شده در مارس 16 که او در جدی اما وضعیت با ثبات است. اما وضعیت او رو به وخامت گذاشته به بحرانی با 21 مارس است. به روز رسانی در مارس 24 و 31 گفت: شرایط او وخیم اما با ثبات است. او رئیس ستاد بتسی آرنولد Marr روز دوشنبه گفت که او دیگر در وضعیت بحرانی است.

DeSaulnier پسران گفت: آنها “فوق العاده ممنون برای تلاش های خستگی ناپذیر ICU پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان که برای مراقبت ما پدر و رفتن بالا و فراتر از آن برای هر کسی که وارد درهای خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>