شرق خلیج: پارک به نام afer اندرو جکسون ممکن است تغییر

آالمدا — Jackson پارک به نام بعد از هفتمین رئیس جمهور که همچنین یک برده-دارنده ممکن است یک نام جدید در میان بحث ملی در مورد مسابقه و چه کسی باید افتخار در مکان های عمومی.

پارک واقع در خیابان پارک بین سن خوزه و انکینل راههای شد اولین بار در شهرستان افتتاح شد و در تاریخ 4 ژوئیه سال 1895. آن را در ابتدا به نام گردشگاه عمومی پارک.

آن را نیز در این شهر تنها پارک برای بعد از 14 سال است.

اما در مارس 1909 سه پارک دیگر باز — یکی پس از نام رئیس جمهور جورج واشنگتن دیگران پس از رئیس جمهور ویلیام مک کینلی و آبراهام لینکلن هر دو ترور شد — و در مورد همان زمان مقامات شهر تغییر نام داد گردشگاه عمومی پارک پس از جکسون.

فقط چرا مسئولان شهرستان به طور خاص انتخاب اندرو جکسون که دوباره نامگذاری گردشگاه عمومی پارک ناشناخته است با توجه به امی Wooldridge, شهر تفریح و پارک های مدیر.

تحسین از جکسون نقطه به نقطه خدمات خود را به عنوان یک جوان در جنگ و انقلاب و رهبری او در طول جنگ مقابل بریتانیا در سال 1812 از جمله در نبرد نیواورلئان.

اما منتقدان توجه داشته باشید او یک slaveholder و درمان بومی آمریکایی ها به شدت به خصوص بدنام “تنباکو” و یا جابجایی اجباری در حدود 60 ، 000 مردم از سرزمین خود را به اوکلاهما که در طی آن بسیاری از رنج گرسنگی و بیماری است.

“این تغییر نام این است که راه سر رسیده” عضو شورای شهر جیم Oddie گفت: پنج شنبه. “با توجه Jackson تاریخ با” دنباله از اشک و درمان حدود 300 انسان خود را به عنوان اموال من امیدوارم که این نام جدید می توانید بلند کردن و جشن بومی و/یا آفریقایی-آمریکایی ها با اتصال به آالمدا.”

با توجه به عزلت سابق کشت و زرع و موزه که رئیس جمهور سابق متعلق به اندرو جکسون خریداری شده خود را برای اولین بار به بردگی گرفته آفریقایی آمریکایی در سال 1794. بیش از 66 سال Jackson متعلق به خانواده بیش از 300 مردان و زنان و کودکان است. حداکثر آنها تا کنون متعلق به در هر زمان حدود 150.

این گردشگاه عمومی شورای اسلامی را در نظر بگیرید تغییر نام پارک جولای 21.

این شهر نامگذاری سیاست تصریح می کند که یک مطالعه جامع باید انجام شود برای تعیین نام موجود تصمیم گرفته شد و اثرات تغییر نام یک نقطه. اگر شورای حرکت به تغییر نام پارک آن علامت بلافاصله پایین آمده به کار آغاز می شود به انتخاب یک نام جدید.

“من شیفته بسیاری از نامها من شنیده ام که ممکن است احتمالا جایگزین اندرو جکسون, به, بنابراین من واقعا مشتاقانه منتظر این بحث” عضو شورای تونی Daysog گفت. “در این زمان از COVID-19 پناه-در-محل من این بحث فقط به عنوان این نوع از ‘pick-me-up’ است که می تواند تجمع جامعه ما و در ما احساس خوبی در مورد چیزی است.”

در میان پیشنهادات خود را برای یک نام جدید است که او شنیده Daysog گفته بود به نام پارک پس از اخیر برجسته اعضای جامعه و یا کمدین فیلیس Diller که در ماه اوت سال 2012 و پس از زندگی در این شهر و همچنین به عنوان به سادگی بازگرداندن سایت به نام “المدا پارک.”

دو سال پیش مردم به نام در تفریح و پارک کمیسیون به نام جکسون پارک. در پی قتل جورج فلوید در این کمیسیون آغاز شده است در نهایت یک فرایند درمان با حذف این نژادپرست نماد ما از فضای عمومی است.

“ما امیدواریم که وجود خواهد داشت یک جامعه فراگیر فرایند برای انتخاب یک نام جدید” المدا ساکن رشید Shabazz گفت. “همچنین باید وجود داشته باشد یک بنای یادبود در پارک شناخت این بی عدالتی تاریخی (در برابر) و جوامع بومی مظلوم, توسط اندرو جکسون.”

هزینه به تغییر نام پارک را بیشتر لولا در جای آن علامت خواهد بود که در حدود 10000 $با توجه به Wooldridge.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>