شرق خلیج رهبران پیشنهاد به طرح اجاره متل برای بی خانمان

دو شهرستان انتیچ رهبران پیشنهادی مسکن در این شهر بی خانمان در یک متل محلی که مورد توافق برای ارائه آن در نرخ تخفیف.

شهردار Protem شادی Moundville و عضو شورای Lamar تورپ که ریاست شورای انتقالی مسکن موقت کمیته شناور ایده در یک کنفرانس جدید صبح روز سه شنبه در مقابل 32-اتاق, اجرایی, مسافرخانه در خیابان 18 و Cavallo جاده, جایی که آنها پیشنهاد بی خانمان ها از برخی از encampments خواهد بود نقل مکان به طور موقت.

سال گذشته اعضای شورای کشتی شده اند و با برنامه ای برای مقابله با رشد تعداد بی خانمان encampments در این شهرستان است. هر چند شهرستان را کنار بگذارند $500,000 به کمک برنامه های آن هنوز به استخدام یک بی خانمان هماهنگ کننده برای تصمیم گیری چگونه و در کجا برای اختصاص دادن مقدار زیادی از پول.

“تمرکز بر روی encampments” تورپ گفت: مدت کوتاهی قبل از کنفرانس خبری. “مردم از encampments آنها تأثیر جامعه کسب و کار در سازمان های غیر انتفاعی و همه.
آنها تاثیر کیفیت زندگی… ما نیاز به تمرکز بر روی این حق در حال حاضر.”

در اوایل سال جاری در این شهرستان دریافت پنج تریلر از دولت به طور موقت به خانه برخی از خانواده های بی خانمان اما این شهرستان به محل یک نقطه آنها را با کنسول بود دشوار و پر هزینه است و به تازگی رد سه پیشنهاد سایت.

“ما هیچ بسته که آماده رفتن — آن را هزینه صدها هزار دلار در (کنترا کوستا رویداد مرکز) fairgrounds به راه اندازی پنج تریلر” Thorpe در مصاحبه ای گفت:.

تورپ برآورد مدت یک سال اجاره و هزینه های مرتبط با لیزینگ اجرایی مسافرخانه خواهد بود در جایی در نزدیکی $800,000 و تریلر می تواند پارک شده است که بسیاری به عنوان به خوبی.

“شما را کامل (متل) ساختمان — آن را می شود بیشتر مقرون به صرفه” او گفت:.

در اواخر ماه ژوئن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بازدید پیتسبورگ به روز رسانی در دولت پروژه Roomkey ابتکار به مردم در خیابان ها و خارج از پناهگاه در طول coronavirus بیماری همه گیر. دولت منتقل شده است تخمین زده می شود 14,200 بی خانمان کالیفرنیا به هتل ها و متل پس از مه, او گفت:.

کسانی که در اتاق هستند که در کنار مجموعه ای از unhoused ساکنان که هر دو تست مثبت برای COVID-19 شده اند در معرض ویروس و یا ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس به دلیل سن یا پزشکی زمینه ای در شرایط و رهبران شهر با برآورد تنها چند انطاکیه ساکنان ملاقات معیارهای.

Moundville گفت: کسانی که جمع شده بودند در این کنفرانس که او و دیگر رهبران شهر در تلاش برای مقابله با بی خانمان encampments پیدا کرده اند این وضعیت را “بسیار پیچیده است.”

“این بیماری در بسیاری از, بسیاری از مردم — خانواده, افراد, افرادی که خارج از خانه های خود….” او گفت:.

Moundville همچنین اشاره کرد که در شهر خرس بسیاری از هزینه های مرتبط با پیاده سازی encampments و برخورد با بی خانمان مسائل مرتبط با آنها.

“این فقط یک استفاده عاقلانه از پول,” او گفت:.

بی خانمان مدافع Nichole گاردنر که برای چندین سال کار کرده با این شهر unhoused ساکنان گفت: او حمایت متل پیشنهاد.

“انطاکیه نیاز به گام تا و مراقبت از آن بی خانمان ساکنان آنجا که هیچ کس دیگری است و هیچ کس دیگری خواهد شد,” او گفت: در این کنفرانس است. “این یک گام در مسیر درست است.”

تورپ افزود که او و Moundville طرح به درخواست این شهرستان به نگاه به متل پیشنهاد در شورای جلسه بعدی در تاریخ 28 ژوئیه.

“ما در حال تلاش نیست که خود مسئولیت بی خانمانی اما روشن است که آنها نیاز به پشتیبانی” تورپ گفت. “ما هنوز کار با این شهرستان برای دریافت شال خدمات است که آنها نیاز به …. مسکن شده است یکی از بزرگترین چالش های ما بدون در نظر گرفتن که چگونه بسیاری از برنامه های خارج وجود دارد میزان موفقیت پایین می رود بدون مسکن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>