شرق خلیج اژدها موتور سیکلت باشگاه بنیانگذار

اوکلند — Tobie ژن Levingston که تاسیس شرق خلیج اژدها به عنوان منطقه خلیج اول همه سیاه, باشگاه موتور سیکلت و یک ملت را برای اولین بار درگذشت دوشنبه علل طبیعی. او 86.

متولد 30 ژوئن 1934 در تلولا لوئیزیانا Levingston یکی از 10 کودک مطرح شده توسط sharecropper پدر و مادر که از نقل مکان به منطقه خلیج در اوایل 1950s اقامت در شرق اوکلند را بروکفیلد ایجاد کرد محله.

در حالی که کار باقی مانده است نسبتا فراوان در بعد جنگ اوکلند را کارخانجات و ریخته گری ، Levingston در ابتدا شروع یک باشگاه ماشین به عنوان یک راه برای کمک به نگه داشتن خانواده اش از راه آسیب است. به عنوان یک عضو قرار داده و آن را در سال گذشته در اجرا به باشگاه 60-جشن سالگرد سپتامبر گذشته آن جوان مردان سیاه و سفید هنوز هم می تواند به سرعت پیدا کردن خود را از وارد شدن به مشکل اگر آنها نمی ماند مشغول و Levingston فکر او و برادران او نیاز به یک سرگرمی است.

این باشگاه در زمان “اژدها” نام در سال 1958 قبل از تعویض بیش از موتور سیکلت است که ارزان تر و جلب توجه کمتر از پلیس به عنوان Levingston نوشت: در کلاسیک خاطرات “روح در دوچرخه: شرق خلیج اژدها MC و سیاه دوچرخهسواری مجموعه.”

در طول بیش از شش دهه به عنوان باشگاه جمهور Levingston سوار در کنار این باشگاه اعضا و مالش شانه با چهره های معروف مانند Hells Angels’ Sonny Barger و اعضای Black Panthers. باشگاه خود را نقل مکان کرد و در داخل و خارج از گاراژ و انبار قبل از خرید یک سالن در 8700 بلوک سپس شرق 14th Street در سال 1977.

شرق خلیج اژدها ساخته شده است شهرت به عنوان مردان خانواده که متعلق به خانه و ماشین و تا به حال ثابت شغل, پشتیبانی یکدیگر با مهارت-شبکه و کمک به به طور منظم خیریه درایوهای “عشق اجرا می شود” شکرگزاری-ترکیه کمکهای مالی و کریسمس خانواده-تصویب و هدیه دادن به عنوان به خوبی به عنوان سالانه و تعطیلات آخر هفته روز کارگر صندوق-raisers.

روز چهارشنبه باشگاه مشترک کلمه از Levingston گذشت و پرسید: خوبی wishers برای حفظ Levingston و همسر و فرزندان و اعضا در نماز خود گفت: “بقیه در بهشت Pres.”

که شهرت ساخته شده Levingston باشگاه یک ستون از فرهنگ دوچرخه سواری به طور منظم پرداخت ادای احترام به در داستان تخیلی مراجع و ارقام مانند سابق “نمایش امشب” میزبان جی لنو که به اشتراک گذاشته یک ویدئو کلیپ اخیر باشگاه وانجمن بازدید هفته گذشته برای خود “جی لنو گاراژ” CNBC نشان می دهد.

در یک سری از رسانه اجتماعی پست پنج شنبه شب, اوکلند شهردار لیبی Schaaf ستایش Levingston میراث.

“از همیشه تغذیه جامعه و حمایت از نسل شرق Oaklanders به میزبانی اولین بودجه شهرداری به عنوان شهردار و با افتخار همراهی چکش و من در پیروزی رزمندگان رژه شرق خلیج اژدها شده اند یک منبع ثابت از خدمات و غرور برای اوکلند” Schaaf گفت: در بخش.

“آقای Levingston ساخته شده شرق خلیج اژدها باشگاه موتور سیکلت در ارزش های جامعه و خانواده و تنگ اوراق قرضه از اخوان. او یک اوکلند گنج خواهد شد که بشدت از دست رفته است. ممکن است او استراحت – و – در صلح است.”

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>