شرق خلیج شهرستان منکر عظیم مسکن, خرده فروشی, پروژه

دوبلین — در حال حاضر پررونق شهر دوبلین را رد کرده است و حتی بیشتر مسکن به عنوان شورای شهر رد عظیم “در دوبلین” پروژه که شامل ارشد و خانه و آپارتمان و رستوران و تئاتر است.

“در دوبلین” پروژه میله میله برای 76 هکتار در حال حاضر در حال باز کردن زمین در شمال بزرگراه میان ایالتی 580 و شرق Tassajara جاده شده است با انتقاد از ساکنان برای سال, با استناد به نگرانی در مورد ترافیک و کمبود مسکن مقرون به صرفه و به طور کلی بیش از حد مسکن در حال حاضر در شهرستان در حال رشد.

دوبلین بود به نام دولت سریعترین رشد شهر در سال گذشته رشد 38 درصد از سال 2010 یا تقریبا 17,400 ساکنان جدید است. ساکنان خواسته اند این شورا به قرار دادن ترمز در تصویب خانه های جدید و یا مسکونی مسکن و شهر دریافت هزاران ایمیل, نظرات و حتی دادخواست درخواست این شورا برای انکار این پروژه است.

اما پس از سال ها از توسعه همکاری با شهر برگزاری جلسات جامعه برای ورودی و اصلاح برنامه های این شورا این پیشنهاد را رد آشکار بیان کرد این پروژه فقط درست نبود برای دوبلین.

در دو جلسات شورای, از جمله یکی در هفته گذشته که به طول انجامید هفت ساعت در شورا رای 4-1 به انکار این پروژه با عضو شورای ژان Josey تنها عضو در حمایت از عبور این پروژه است.

همه اعضای شورا موافقت کردند با این حال در بحث های که در این پروژه بود و نه مناسب برای این شهرستان است.

“این ایده آل پروژه برای این فضا چون فکر نمی کنم ایده آل پروژه وجود دارد” Josey گفت.

او به جای ابراز نگرانی که بیشتر “لگد زدن می توانید در پایین جاده” به معنی توسعه خواهد دوباره با یک پروژه با کمتر خرده فروشی و یا بیشتر با چگالی بالا مسکن که جامعه نمی خواهم به همان اندازه است.

در بازارهای توسعه یافته توسط خرده فروشی توسعه دهنده حاوی خواص در همکاری با آپارتمان توسعه دهنده SCS و توسعه را به حال 240,000 فوت مربع از خرده فروشی و فضای تجاری از جمله لوکس تئاتر و رستوران و یک هتل یک ایستگاه گاز و فضای اداری. اما برخی از ساکنان می خواستم مسکن کمتر و بیشتر خرده فروشی یک شهر مربع مساحت و مقصد “در مرکز شهر.” این شهر در حال حاضر ندارد یک مقام رسمی در مرکز شهر و یا مرکزی گردهمایی منطقه است.

این پروژه را از طریق رفته جدی تجدید نظر در سال گذشته کاهش از 665 واحد مسکونی شامل آپارتمان townhomes و خانه های جدا به حداقل از 400 ، 000 فوت مربع از فضای تجاری و یک پارک عمومی. بعدها اصلاح شده شامل حدود 200 خانه های تک خانواری ارشد مسکن در پاسخ به انتقادات از این شورا.

این پروژه می توانست مورد نیاز اصلاح این شهرستان در طرح کلی که در حال حاضر تنها اجازه می دهد تا 261 واحد مسکونی و 900,000 فوت مربع تجاری/فضای خرده فروشی در سایت.

موضوع دیگری که آورده شد تا توسط اعضای شورا و ساکنان که صحبت شد پتانسیل دوم دبیرستان است که انتظار می رود ساخته شده در نزدیکی محل در دوبلین پروژه. به دلیل بالا سایت مدرسه تا به حال هنوز به تایید شود که این پروژه زیست محیطی گزارش انجام شد آن را شامل نمی شود ترافیک بالقوه اثرات در مدرسه افت آف یا وانت.

معاون شهردار آرون Goel به نام پروژه به خوبی برنامه ریزی شده و یا رفع نیازهای جامعه است.

“سوال واقعی این است که” چرا عجله در حال حاضر؟’ “او گفت:. این پروژه در حال حاضر شده است در آثار پس حداقل تا سال 2017.

عضو شورای شاون Kumagai به نظر می رسید که بیشترین تضاد در مورد رای او گفت که او دوست ندارد و این پروژه شد اما مدافع رشد هوشمند در این شهرستان است.

“وجود خواهد داشت بیشتر مسکن در دوبلین. این یک سوال اگر این سوال از آنچه” Kumagai گفت.

او گفت: به نظر می رسید این شهرستان و توسعه شیا خواص نیست انجام این کار به اندازه کافی از یک اجماع در جامعه در مورد آنچه که ساکنان می خواهید وجود دارد.

“من با دیدن شیشه به عنوان نیمه پر. من مزایای انجام این کار (پروژه) اما من هم کاملا متقاعد شده” گفت: شهردار دیوید Haubert.

در طول آن رای شورا مورد بحث و بررسی درخواست دهنده به بازگشت به تخته رسم دوباره با یک پروژه است که مناسب تر به جامعه از جمله برگزاری بیشتر جلسات جامعه یا جلسات مطالعه. اما شورا در نهایت تصمیم به انکار این پروژه “با تعصب” به معنی اگر توسعه بودند به بازگشت خواهد نیاز به شروع دوباره در این شهر روند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>